14
Eldewin Browser MMORPG
  • oreal
    #14
    Level 1-ig birtam :) fanasztikusan szornyu a megvalositas.
    Ez ugy ultima online akar lenni csak me'g roszabb kivitelben ?!
  • Jockey
    #13
    lvl5os otholo missiont ami az elso dungi ha csinalod, onnan a boss olesebol esnek tokenek, amiket lila medium armor-a lehet bevaltani, onnan fullra feloltozhetsz, en is igy tettem..(bossok dobank kek fegyvert is)
    story kuldikbol meg kapod a +fegyvert is.
  • Czdano
    #12
    Hát ja.. jelenleg annyira belemerültem hogy az összes pénzemet smithing cuccokba öltem . Ami számomra furcsa, hogy level 10-ig állítólag nem esik semmilyen értelmes drop és csak küldetésekből van pénze az embernek..
  • Jockey
    #11
    lehet igazad van templarral
    amugy meg ha mar tobb penzunk lesz siman lehet prophet egyeb classok alap skilljeit megvenni, azzal a szintezes is konnyebb
  • Czdano
    #10
    Templar vonal nem lesz jó pvpben. Én személy szerint full warrior + assasin kombót fogok összedobni szerintem, dual wieldben :) Egyébként engem is elég durván elkapott, a kovácsolás vonal nagyon jó. nurain néven futok
  • Jockey
    #9
    ahogy melyedsz vele szippant be, nekem tetszik a craft is nagyon, es barmit megcsinalhatsz magadnak..:)
  • tutituti
    #8
    elkezdtem én is.Elég érdekes.Időtöltésnek jó annyi szent
  • Jockey
    #7
    en igen, zuzda neven megtalasz, ranger/warrior kombon gondolkodom, vagy ranger/templar, meg nem dontottem:)
  • Czdano
    #6
    Valaki elkezdte? Én level 5-ön vagyok, valószínűleg warriorba talentelek majd :)
  • Czdano
    #5
    Jónak tűnik, hirtelen a runescape ugrott be, az invertoryról meg a diablo :) egy próbát megér
  • Jockey
    #4
    15fos csapat rakta ezt ossze, igy lenyegeben igazad van
    a fontos, hogy erdemes adni eslyt, f2p lesz, szoval veszteni valo nincs..
  • bazsi0811
    #3
    Jól láttam, hogy ez böngészős game? :O = év fejlesztés??? Szerintem azért tarthatott eddig mivel pénzhiánnyal küszködhettek és ezért minimum 4-5 évig állhatott a fejlesztés. Amúgy jónak tűnik.
  • evilman1984
    #2
    pörög a topic
  • Jockey
    #1
    Sziasztok!

    nov 30-an indul az eles jatek 7 ev fejlesztes utan.
    Erdemes raszanni kis idot eleg osszetett craft rendszer, szabad karakterformalas (leht plate-ben 2 kezes karddal tuzlabdat varazslo konzervdoboz), pvp (ha van ra igenyed), dungi-k stb
    szerintem igenyes es hangualtos is:
    link