10
  • illusion0
    #10
    Ez a cikk baromság. A fiúk nem csak játszanak a játékokkal, hanem módosítják is, átprogramozzák őket. A fiúk új pályákat, textúrákat, történetet, szkripteket, új AI-t, stb. hoznak létre a játékokhoz. Mi ez, ha nem kreativitás és ész?

    Például én is a játékok miatt tanultam meg magamtól például a C alapú programozást.
  • Fenrir
    #9
    Jah értem, a játék definíciója a dota-nál és az ac-nál kezdődik. Én kérek elnézést.
  • Evoluti0N
    #8
    Az a fantasztikus valami (≠) egy áthúzott egyenlőségjel akarna lenni.
  • Evoluti0N
    #7
    Példa: Az öcsémet kocajátékosnak tartom. Csak LoL-t játszik, valamint az aktuális FIFA epizódot pár hónapig megjelenés után. Más nem érdekli, nem követi a játékhíreket, nem ismeri az új sorozatokat. Nem foglalkozik velük. Nem játszik semmi mással. És nem, NEM kocajátékos ≠ olyannal, aki minden szarral játszik.
  • Evoluti0N
    #6
    Egy szóval se mondtam, hogy csak az a kocajátékos, aki csak flashjátékokkal játszik. A definíciómban az nem szerepel. Egyébként aszerint te is oda tartozol.
  • Molnibalage
    #5
    Akkor én is az vagyok. Annak ellenére, hogy játszogatok a CoD szériát már nem tudom elkülöníteni a másiktól. Gőzöm sincs, hogy melyik melyik. Igen kevés játékot ismerek, a nagyon régi játékok remakei és folytatásai azok, amiket kb. ismerek. Ehhez képest, azokkal azért nem annyira béna szinten tolom.

    Akkor én két szék közt a pad alá vagyok? Mert tinglitangli flash játékokkal egyáltalán nem játszom...
  • Evoluti0N
    #4
    Kocajátékos definíció by me: Rákérdezel egy ismert játék(sorozat) nevére. Ha nem ismeri, akkor kocajátékos.
  • Molnibalage
    #3
    A kocajátékos fogalmát sem értem, mert mindeki számára mást jelenti, mind téma, mind tudásszint táján. A hardcore repszim pl. inkább hobbi, mint játék.
  • Evoluti0N
    #2
    Pedig abba tartoznak. Casual akármik, de akkor is játékok. HC játékosoknál biztos, hogy jóval több a férfi, de a cikkben a kocajátékosokról van szó.
  • Fbn Lx
    #1
    öltöztetős meg állatnevelős játékok omg
    ezek nem tartoznak a játék kategóriába, hanem a hokik kategóriába
    szpojler: játék pl. a dota vagy az ac