8
  • zola2000
    #1
    Csak nehogy amerikaiak kezére kerüljön ^^
  • dregnarr1 #2
    Pont az a lényege, hogy nem marad adat és nem követ semmi, azért is licitálnak rá a legnagyobb "gyüjtögetők":D
  • heist
    #3
    Hogy ennek mi a büdös értelme van?

    Maximum a punci meg fütyiküldözgető tiniknél lehet egy ilyen applikáció előnyös.

    Komolyan, amióta az átlagember is használja az informatikát, annyira buta programokkal lehet milliárdokat keresni...
  • Vol Jin
    #4
    A cég értéke egy használt,. de megkímélt állapotú városi kisautó ára lehet.

    3 milliárd dollárt? Mi ennek az üzleti modellje? Fenntartani egy rakás szervert, hogy a tini picsák küldözgessék a puncijukat a köépiskolai footbalcsapat tagjainak? Hol lesz ebből bevétel?
  • SASI
    #5
    Nyilván ti jobban tudjátok mint a Google vezetői akik immáron több éve egy több száz milliárd dollárt érő céget vezetnek. Aha...oké.
  • Tauri
    #6
    Én anno a Youtubra gondoltam ezt...non profit az egész és rengeteg szerver tárolokapacitas stb...
    Mára meg nem lehet megnézni semmit reklám nélkül.
    Van egy-jét videó ami hónapok alatt 300 millós nézőszáma volt, ha csak 1 Ft ot számolunk a reklámok után / nézés..és 1 videórol beszéltem
  • Cat #7
    A YouTube ezer megnézés után fizet 5 amerikai centet.
  • SASI
    #8
    Ő arra gondolt hogy a Google mennyit kaszál a reklámhirdetésekből a Youtube-on keresztül nem pedig arra hogy a feltöltőknek mennyit fizet ki a Youtube.