4
  • cateran
    #4
    Igen-igen..nyilvanvalo uzletpolitika, hogy az alapdijaz csomagba rakjak, ami nepszeru, amire meg a kutya sem kivancsi, azt jo dragan...hat igen..Hulye-e vagy? (semmi szemelyes, de ez tenyleg fajt..)
    A tinik es a gyerekcsatornak...hell yeah...visszavonom az elozo kerdest, tulajdonkeppen mar valaszoltal ra :D
  • kalapos01
    #3
    Valószínűleg azért van benne, mert annyira népszerű.

    Egyébként mindig vicces, amikor pár múltban élő figura próbálja megmagyarázni, hogy mi kell a tiniknek.
  • Inquisitor
    #2
    "Itthon a legnépszerűbb gyerekcsatornák közé a Disney Channel ..."
    Na ja, mert az összes olcsó előfizetésben az van benne, lásd MindigTV, a VALÓDI gyerekcsatornákat meg beteszik mostanában a legdrágább csomagba ha lehet. A Disney olyan nyálas, szirupos tini sorozatok mennek gyerekműsorok HELYETT amiket a 80-as évek tinije is körberöhögne, maiak pláne. Meg olyan nívós alkotások mint a millió részesre nyújtott sorozatok, vagy a bármilyen jobb érzésű emberből hányingert kihozó Disney 3D, amit szerintem valami "kici, ócó" kínai cégnél rendereltek le 20 évvel ezelőtti szoftverekkel amatőrök.
  • jackoneill90
    #1
    ott volt rajta a sonic meg a super mario na és bigyó felügyelő. ha elcsíptem ezeket biztos hogy végignéztem. régi kedvenceim. :)