11
  • Cat #11
    Mert mindkettő egy jó panel árának tört részét teszi ki. Egyszerűen nem éri meg nem betenni.
  • cloud.strife
    #10
    Az a baj, hogy nem lehet olyan jó képminőségű tévét venni, amibe nem lenne a smart és a 3D.

    Egyszerűen nincs ilyen a piacon.
  • cloud.strife
    #9
    Veszel egy közép, felső kategóriás Sony-t és ott a jó panel. Az olcsó modellekbe nem fogják rakni.
    Azért olcsó.
  • MsUser
    #8
    A butáknak meg kell alkotni a buta TV kategóriát egy két funkcióval :)
    Az okos TV-t pedig előkészíteni bővítési és frissítési lehetőségekkel!
  • Szefmester
    #7
    Neked ajánlanám ezt:
    távcsippantó
    okosító
    Ezzel a kombóval egy nem smart tévé még lehet olcsóbban is jön ki összesen, vagy max minimál felárral, de nagyságrendekkel több mindenre használható, és egyszerűbben.
  • nextman
    #6
    Hat igen, az en okos tv-m is butabb, mint a telefonom, az lenne a csodalkozasra melto dolog, ha hasznalnam ezek utan a funkcioit.
  • kvp
    #5
    Csak olyan smart tv-t szabad venni, amin android fut es varhato ra frissites a jovoben is. Az osszes tobbi nagyjabol hasznalhatatlan. Viszont erdemesebb egy fullhd smart tablet-et venni (android-dal) es olyan tv-t ami kepes a tablet kepet wifi-n duplikalni a kepernyore. Ez nagyjabol megoldja a smarttv problemat es meg olcsobb is. De egy mini pc egy barmilyen tv-re kotve (vezetek nelkuli billentyuzettel, egerrel, tv taviranyitoval, android-dal vagy windows-al ugyanazt tudja meg olcsobban es meg jatszani is jobban lehet rajta.
  • Spaceghost
    #4
    A Tisztelt Cikkíró elfelejtett ragozni a címben. :)
  • hajnikafenyes
    #3
    Én most szemezek egy smart TV-vel, a Media Markt újságjában láttam egy Philips-et. Nagy családi karácsonyi ajándékként gondoltam, mert nálunk az egész család lelkesedik ezekért az ilyen okos technológiás kütyükért.
  • Szefmester
    #2
    Amint feltalálják az okos tévét veszek is majd. Mert ezeket sértő lenne még hülye tévének is nevezni.
    Inkább veszek egy sima tévét, mellé egy androidos mikorszámítógépet, meg egy qwerty-s távirányítót a géphez és azt csinálok amit akarok. Na jó nem teljesen, de mindazt megtehetem amire egy linuxos oprendszer enged. Nem pedig annyit amennyit a tévé készítője. Ami kb 15-20 alkalmazás amik egy része az országban pl nem is elérhető.
  • Armagedown
    #1
    Én arra vágyom inkább hogy az okostv funkció helyett inkább jobb minőségű panel kerülne beléjük