4549
  • sayiid
    #1
    A Heroes of the Storm egy Blizzard játék. Minden hősünk és gonoszunk egy játékba gyúrása egy holtig tartó hatalmas csatában.” - nyilatkozta Dustin Browder, a StarCraft 2 és a Heroes of the Storm VP-je.
  • TBTPumpa
    #2
  • sayiid
    #3
  • TBTPumpa
    #4
    További videók:


  • Caliph
    #5
    ez igy nagyon kevés tőlük,mármint a blizztől..de reménykedjünk még van pár nap :D
  • sayiid
    #6
    Mivel blizzconon ki lehet próbálni már a béta verziót. Szóval bízom benne ,hogy hamarosan repkednek a gameplayek ;D
  • TBTPumpa
    #7
    Miért? Ez nem AAA cím, hanem egy mellékprojekt, ami ráadásul ingyenes lesz.
  • sayiid
    #8
    Egyébként már különálló játékként fog megjelenni. Ahogy a Hearthstone. :)
  • Caliph
    #9
    arra gondoltam hogy mutathatnának többet is mint egy videó de azóta jött egy gameplay amit áttekertem:D
  • Myselor
    #10
    nekem nagyon bejön a játék,szeretem a blizzard játékokat,várós:)
  • davee16
    #11
    Jobb is lesz mint a za szaros LoL ... -.- Útálom ... ez ,máris jobb pedig nem gameltem vele.
  • Cobra.
    #12
    Ha ugyanazok játsszák majd, mint a LOL-t jelenleg, akkor ugyanolyan rossz lesz.
    Egyébként meg nem tudom miért nem felejtik már el ezt a W3 grafikát.
  • tigeroo
    #13
    hálistennek a blizzard techben bízom ,és fog menni a fos gépemen:D

    ezeken nőttem fel kispöcsként, kéjhömpöj lesz ahogy sqj mondaná!
  • TBTPumpa
    #14
    Milyen WarCraft 3 grafika? Tudod mit írsz? StarCraft 2 motorja futtatja a játékot. Már réges-rég el lett felejtve a WarCraft 3 grafikája.
  • setuh
    #15
    Hat grafikaban sztem a dota2-vel vetekszik,a lol-t messze lehagyja.
    Amugy nagyon varos,bar dota fun vagyok mar nagyon reg,de azert adok majd egy eselyt ennek is.

    Betara ti fel tudtok iratkozni?Az oldalon mar ott a beta signup de meg nem tortenik semmi ha ramegyek.
  • Myselor
    #16
    az még mindig fan:)
  • skinnyman
    #17
    Mocskos nagy allatsag :)
  • gerey
    #18
    Battle.net fiókból betudod jelölni.
  • SzirmosSzisza
    #19
    Érdekes lesz, csomó mindenben egyszerűsítik a dolgokat (nincs last hit, közös gold), de pl a sok pálya + küldetések miatt fasza lesz. Ami fura volt, hogy direkt nem MOBA-nak hívták, reméljük lesz lassan rendes gameplay videó is!
  • BoneDragon
    #20
    Blizzard mindig próbál újítani (egyszerűsíteni). Nagyon kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
  • gerey
    #21
    Elvileg ma lesznek meccsek közvetítve.
  • TBTPumpa
    #22
    Gameplay
  • TBTPumpa
    #23
    Most már csak egy jóféle banner kéne
  • szucsy89
    #24
    baaaze, LoL-nak befellegzett :)
  • Anthrax
    #26
    Azért ez kicsit túlzás, láttunk eddig egy cinematicot meg 2 gameplay-t
  • Ariakus
    #27
    +1

    Meg kb a "LoL a Moba játékok WoW-ja" úgyhogy nem lesz könnyű egyik új vetélytársnak sem letaszítani a trónról.
  • sayiid
    #28
    Nem is feltétlenül kell. Akit felidegesít a LoL community a sok flamelés, reportolgatás, veszekedés a lanen stb. az ezzel fog játszani. És arról még nem is beszélve ,hogy aki Diablo,Wow,SC fan azok is fognak játszani vele.
  • Anthrax
    #29
    De miért hiszitek,hogy itt jobb lesz a community ? F2P lesz, ugyanúgy rengetegen jönnek majd csak emiatt és ahol sokan vannak ott azért nagyobb valószínűsége a több retardáltnak is.
  • tigeroo
    #30
    "az ezzel fog játszani"

    wowoztál te mostanában? gyökerek mindenhol vannak, nem ez lesz a megváltó moba játék, annyiban előnnyel indul nálam is hogy blizzard, és számomra kedves karakterek vannak benne. azért a lol magasra tette a mércét már.
  • TBTPumpa
    #31
    Én is ettől félek. Sajnos, ha ingyenes lesz, akkor sok buta lesz, mint a LoL-ban vagy a Dotában.
    Ha fizetős lesz, akkor kevesebb buta lesz, de akkor meg labdába sem rúghat a játék, az ingyenes társai mellett (pl Guild Wars 2, fizetős játék, de nem is nagyon találkoztam butákkal).
    Nem egyszerű a dolog. Viszont én is mindenképp ki fogom próbálni ezt a játékot, az tuti, főleg a StarCraft-os és WarCraft-os karakterek miatt.
    Csak mivel a LoL-nak és a Dotának a "közösségi része" a béka feneke alatt van, nem sok jót jósolok ennél a játéknál sem...
  • TBTPumpa
    #32
    Bannerba kellene szerkeszteni:


    Hivatalos Facebook oldal
  • Anthrax
    #33
    +1

    Bétáról vagy megjelenésről semmi infot nem adtak blizzconon ?
  • TBTPumpa
    #34
    A BlizzCon-on már béta verzió van a játékból, de hogy mikor fognak bevonni további játékosokat a bétába, még nem derült ki.
    Megjelenés még nincs, bár ha már béta fázisban van a játék, akkor nincs kizárva egy 2014-es megjelenés.
    De szerintem most a HearthStone és a Diablo 3 kiegészítő az elsődleges projekt náluk. Aztán jön ez és az új WoW kiegészítő.

    Bár a Blizzard-ot ismerve (ha a visszajelzések alapján nem fog tetszeni a játék a tesztelőknek), akkor simán lelőhetik a projektet.
  • setuh
    #35
    Ha korlatoznak az oroszokat kulon szerverre,siman jatszhato is lenne a dolog,es sokkal kevesebb lenne a fogyatekos.
  • plu604
    #36
    Hát ezt 100% hogy nem meri majd meglépni a Blizz.
  • Fallingstar
    #37
    Aki szeretne írni, fordítani a HotS-ról az kérem jelentkezzen:)
  • Fallingstar
    #38
    lesz spectator mód is:)
  • sayiid
    #39
    De viszont az az ötlet megvalósítható ami a dota2 esetében is.
    Kiválaszthatod a menübe ,hogy melyik régiókkal kívánsz együtt játszani és akkor csak azokkal sorsol össze. Pl: Kelet Európa , Nyugat Európa, Amerika stb.
  • Fallingstar
    #40
    szegény lengyelek meg oroszok várhatnak akkor a 10 órás sorban:P
  • BoneDragon
    #41
    Még ha full amcsit jelölök be akkor is 70%-ba orosz fogyatékosok vannak.