4549
  • TBTPumpa
    #4549
    Bő 1,5 év után frissítést kapott a játék!
  • TBTPumpa
    #4548
    Némi életjel...

    PTR-re felkerült egy új build, változtatásokkal és rengeteg bugfix-el. Lehet, hogy a Blizzard visszahozza ezt a játékot? És felteszik Steam-re is?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.10.25. 22:26:27
  • ToxiMaxi
    #4547
    DotA-val és a LoLal is játszottam, nekem mindkettőre köröket vert ez a játék. Eleve a rövidebb meccsek az ismert hősök, amik nagyon jól voltak beintegrálva sokkal jobban működtek nálam, a fordítás lehetősége, nem tápolódott fel egyetlen karakter sem a meccsek alatt, és én egy vesztes meccsben is tudtam szórakozást találni. A játék sokkal inkább kezdőbarát volt, nem kellett órákat ölni a last hitelés megtanulásába, ami nem más, mint egy időhúzás. Több pálya is volt, ami sokkal érdekesebb volt. Az egész tematika jobban bejött, utóbbi időben egy játékba se tértem vissza ennyiszer, talán ebbe raktam a legtöbb időt. Sajnos ennek reszeltek :(
  • NiGhTM4R3
    #4546
    Iszonyatosan sok órát beleöltem a játékba szerencsére már legyőztem a függőségemet és idén pár meccset játszottam

    A több ezer meccsnek hála végre jó voltam valamiben, imádtam a játékot. Próbáltam a többi mobát de nem fogtak meg és kicsit késő is lett volna "csatlakozni", itt viszont a kezdetektől ott voltam. Ha valakinek megvolt a csapata az jól szórakozhatott végig de aki random emberekkel nyomta mint én az szerintem ugyanúgy kiakadt a toxikus közösségtől és a rengeteg trolltól

    Szerintem ez okozta a játék vesztét és nem a konkurencia. Kellett volna még pár új map meg jobban szűrni a trollokat szerintem menthető lett volna a dolog
  • ToxiMaxi
    #4545
    Kár érte, egyik kedvenc játékom volt.
  • SLICK
    #4544
    Sajnálom én is. Az a baj, hogy ezzel a játékkal sokat késtek, nem is igazán tudták, hogy mi legyen a kitűzött cél vele szerintem. Lássuk be, a DotA és LoL ellen nem sok esélye volt
  • TBTPumpa
    #4543
    A Blizzard hivatalosan is lélegeztetőre teszi a játékot
    Bugfix és balance elvétve érkezik még, azonban új, lényegi tartalmak már nem várhatóak (nem lesznek új skinek/mountok a Shopban, sem új hősök)
    Viszont az utolsó patch keretében minden játékos kapni fog egy Epic Arcane Lizard mountot.

    Ennél örömtelibb 7. évfordulót vártam a játéknak. Nagy kár érte.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.07.10. 13:57:59
  • TBTPumpa
    #4542
    Érkezik az új hős - Hogger:
  • TBTPumpa
    #4541
  • TBTPumpa
    #4540
    Új hősként érkezik Mei az Overwatchból:
  • TBTPumpa
    #4539
    Új event hamarosan + Tassadar rework:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.04.14. 20:02:49
  • TBTPumpa
    #4538
    Új event indul:
  • TBTPumpa
    #4537
    Megérkezett az új patch, ami Deathwing-et is elhozta.
  • TBTPumpa
    #4536
  • TBTPumpa
    #4535
    Deathwing-et a Virtual Ticket-el rendelkezők automatikusan megkapják a megjelenéskor.
  • TBTPumpa
    #4534
  • TBTPumpa
    #4533
    Érkezik Deathwing:
  • ToxiMaxi
    #4532
    Mintha régebben solo QM jobb lett volna. Egyik meccsről a másikra nagy a különbség a csapattársak és az ellenfelek képességi szintje között. Van, hogy mi gyalázunk, aztán most egy ideje minket.
  • Terawatt
    #4531
    Rankedről nem tudok nyilatkozni - QM és brawl köszöni jól van, hamar behív és általában 2-4 fős premadeben toljuk úgy fun. (mivel így fixen van heal és tank)
  • ToxiMaxi
    #4530
    Hogy áll most a játék? Mióta bejelentették, hogy kihúzzák a szőnyeget a játék alól nem nagyon játszottam.
  • TBTPumpa
    #4529
  • TBTPumpa
    #4528
    Új event hamarosan!
  • Terawatt
    #4527
    Ez az első hero amióta kijött a játék amire azt mondom, hogy elég gagyin néz ki, animációkkal mindennel együtt :/ Mondhatni elég cshíra

    Viszont friend listemen a srácokat még mindig látok elég sokat játszani a játékot, aminek örülök :) Eléggé fostak tőle, hogy ki fog pusztulni a playerbase, de ezek szerint akad kivel játszani.
  • TBTPumpa
    #4526
    Bemutatkozott az új hős - Qhira:
  • TBTPumpa
    #4525
  • TBTPumpa
    #4524
    Anduin lesz a Nexus következő hőse!


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.23. 16:07:41
  • TBTPumpa
    #4523
    Igen, engem is meglepett, hogy még milyen népszerű a Blizzard balf@szkodása ellenére is. Nyilván nem most éli az aranykorát, de még korántsem halott a játék.
  • SLICK
    #4522
    Valaki még játszik vele?
  • TBTPumpa
    #4521
    Új event érkezik:
  • TBTPumpa
    #4520
  • TBTPumpa
    #4519
  • TBTPumpa
    #4518
    Megérkeztek a WarCraft III: Reforged mellé járó jutalmak is:
  • TBTPumpa
    #4517
    A következő hős - Imperius:


    Januárban érkezik PTR és éles szerverekre.
  • TBTPumpa
    #4516
  • CrashBoostZoom
    #4515
    Az online hype nélkül a készítők legfeljebb saját maguknak fogják készíteni a dolgokat ezután.
  • ShaiHulud
    #4514
    viszont olvastam egy jo kommentet ami elgondolkodtato lehet es jol passzol kotomicuki postjahoz, hogy most hogy nem lesz esport (HGC meg dorm) igy nem kell arra balancoljak a herokat, es a mapokat, tehat elmehetne megint a fun iranyba, pont amit hianyoltok :)
  • CrashBoostZoom
    #4513
    Az lett a játékukkal amit az összes WoW ellen küldött MMO-nak. Túl későn jött és túl keveset adott. Dicséretes, hogy eddig próbálták életben tartani és felfuttatni de ez van. A játék folyamatos supportja és a HGC több pénzt vitt el mint amennyit hozott.
  • Kotomicuki
    #4512
    Nem csodálkozom rajta: ahogy elvették a kedvét az embernek a játéktól a folyamatos és egyre alantasabb változtatásaikkal...
    Amennyire élvezhető volt a játék még a béta táján - nem a ranggyűjtőkre, hanem az egyszerű játékosra gondolva itt, aki "csak" kikapcsolódást keresett - , annyira élvezhetetlenné tették 1-2 éven belül a barom "e-sport"-jukat hangoztatva lépten-nyomon ahol már eleve esélyük sem volt a többivel szemben a lemaradásuk miatt.
    De úgy érzem, nem nagyon jönnek rá maguktól, hogy hol rontották el...
  • CrashBoostZoom
    #4511
    Annak a kettőnek nem kell. Mindkettő tökéletesen beleillik a Brack által képviselt irányvonalba.
  • TBTPumpa
    #4510
    Valóban, R.I.P. Heroes of the Storm! Nem akarok gonosznak tűnni, de amióta J. Allen Brack a Blizzard vezérigazgatója, semmi jó dolog nem történt...

    Hearthstone és Overwatch felsorakozhat.