10
  • kanduhr
    #10
    Szerintem normális egér+bill támogatás sose lesz ezekre a konzolokra. Gondolj bele mekkora előnnyel indulnának a kontrollerrel játszók ellen. Talán a Valve konzolja normális lesz ilyen téren, és akkor engem is érdekelni fog a dolog. Addig meg szimplán leszarom, hogy mennyi exkluzív van a jelenlegi konzolokra, így is van elég jó játék PC-re is.
  • Evoluti0N
    #9
    Én is szívesebben játszom PC-n a lent felsorolt okok miatt. Azonban sok exkluzív játék csak konzolra van. Szóval 2 választása marad az embernek. Vagy konzolt vesz, vagy kihagyja a játékokat.

    @6 Én is utálom az ilyen vitákat. Mindkét oldalról köpködő embereket utálom. Azonban ha valaki elkezdi, akkor szeretek egy kicsit alájuk fűteni, hogy észhez térjenek.
  • Macropus Rufus
    #8
    A kontrollerek legnagyobb baja a játékok kritikán aluli irányíthatósága.
    A második nagy hibájuk, hogy olyan bugjaik vannak amik már 15 évvel ezelötti pc-s gémeknem sem voltak (pl. GT5 falratapadó és onnan a buhaistenért le nem jövő kocsik. Pl. a fizikát teljesen megcáfoló csúszó autók, vagy csak simán az időkkel szórakozó hiba, stb...)
    a hamradik nagy hibájuk a csúnya grafika (élsímítás nuku, hagy legyen a ferde vonal lépcsőzetes, nem számít, hogy a FullHD tévén virít a hiba, kit érdekel)
    a negyedik az, hogy irreálisan drágák a játékok hozzájuk.

    kb. ennyi. Írom ezt úgy, hogy nekem is van ps3-om. Rengeteg gémet kipróbáltam vele. Kontroller egy nagy nulla. Aki játszott már pc-n pl. FPS-t az tudja, hogy mi a különbség a kontrolleres szenvedés és egy percizen irányítható egér közt.

    A Move kiegészítő viszont sirály, de azzal meg nem lehet pl. a cikkben szereplő játékkal játszani.

    és az egészben az a legjobb, hogy a ps3 lekezeli az usb bill/egér párost (nekem egy genius wifi usb bill/egér kombó van rajta) ua. a gémek meg nem hajlandóak használi, vagy csak elvétve.
  • TomecK
    #7
    Szerintem felesleges vita ez a Konzol vagy PC, mindkettő! Nekem is van Xbox meg PC, sosem értem minek vitatkozni, melyik a jobb. Egyik sem.
  • Evoluti0N
    #6
    Hát, hatalmas kár tényleg ezért a nagyszerű játékért. Megyek is inkább játszani The Last of Us-t vagy GTA V-t. Azok is biztos jobban futnak PC-n... Jah, semmi.
  • Zotya84
    #5
    Nem tíz évet vártak, csak 10-t. Ami ugye infóban csak kettő! :D
  • e98ff
    #4
    Hát hallod, ez valami szörnyű. Ha hazaértem, ki is dobom az xboxomat, hát mi az,hogy nem tud csillivilli directX 258-as grafikát?

    Te játszottál már egy játékot az élményért?
  • Ender Wiggin #3
    Playstation szaggat, az X-en meg 720p a maximum felbontás...Hahahahaha.
  • Renátó1985
    #2
    A legtöbb játékos úgysem pc fronton lesz. A konzolosoknak meg elindul :). Érdekes volt a bo2 megjelenése utáni hónapokban átlagban 50 ezer játékos volt onlione míg xbox 360-on 600 ezer.
  • R0n1n
    #1
    Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e akkora siker, mint az előzők, már csak azért, mert a játékosok felénél el sem indul. :D