12
A2-s motorok
  • Soldiers
    #12
    Egy olyan kérdésem lenne hogy ez a LE lefojtás hogyan s mint működik?
  • TG Gida
    #11
    Gondolom 35kW-ra fojtottak is vannak.
  • TG Gida
    #10
    *korlátlanra
  • TG Gida
    #9
    Ha nem akarsz később motort váltani korkátlanra váltás után, megoldás lehet egy fojtott változat.
    http://hegylakok.hu/2011/04/cikkek/a-korlatozott-25kw-os-motor-okosan/
  • Soldiers
    #8
    Milyen véleményetek van a Kawasaki Ninja 250R-ről meg a Honda CBR 250R-ről?
  • Soldiers
    #7
    az utolsó 3. már nem fér be az A2-be mert 48 lónál több!
  • KaBuTo666
    #6
    Mivel nem vagy jártas a motorokban, biztos van ismerősöd vagy annak ismerőse aki ért hozzá, megkéred hogy menjen el veled és nézze át a kiszemelt motort. Elég fontos a motor vásárlásnál az állapot feltérképezése illetve hogy megéri e azt a pénz amit kérnek érte.
  • Adaaam
    #5
    Minden típusnak van valami sajátossága, esetleg rá jellemző hiba ami előjöhet. Utána kell olvasni, megnézni őket. Olvass népítéletet, nagyjából le tudod szűrni hogy mire számíts. A lényeg, hogy alaposan nézd meg vásárlásnál a motor állapotát, az fogja meghatározni, hogy később mennyit költesz rá. A GS 500 tényleg igénytelen egy motor, nem hiába használja nagyon sok autós/motoros iskola oktatómotornak. Viszont én egy percet se gondolkoztam rajta, amikor motorvásárlás előtt álltam, mert egyszerűen nem tetszik. Motorvásárlásnál sokat számít az érzelem (kivétel ha munkaeszköznek akarod használni), hiszen sokkal jobb érzés egy olyanra ülni, ami már akkor mosolyt csal az arcodra amikor meglátod :)
  • fifi
    #4
    a GS 500 mindent kibír...
  • Soldiers
    #3
    és ezek mennyire jók?? mert a Banditról nem jót hallottam.
  • KaBuTo666
    #2
    SUZUKI GS-400
    SUZUKI GS 500
    SUZUKI BANDIT
    KAWASAKI Z KZ 250A
    KAWASAKI ZZR400
    HONDA CB 400
    YAMAHA XJR 400 R

    Használtan, évjárattól függően.
  • Soldiers
    #1
    Üdv

    Most vizsgáztam le A2-s kategóriára és motort szeretnék venni ami 35kw-ig jó és ebben szeretném a segítséget kérni h milyeneket ajánlanátok? pénzbe olyan 300-350e gondoltam