18
  • Skyline
    #18
    Kint van a warez változat Pc-n tegnap este óta....Éjjel kétszer annyian szedték le mint a két konzolváltozatot összesen kettő nap alatt...Az eladásokat meg majd meg lehet nézni. De persze a Batman játékok sem a minőségükről híresek.:)
    Erről ennyit.
  • Elmin
    #17
    Vajon mikor tanulja meg az író, hogy a warez és a torrent nem ugyanazt jelenti, még ha valamennyire közel is állnak egymáshoz?
  • Skyline
    #16
    Kismilliószór írtam számokkal bizonyítva és bizony valós arány. Bármelyik címre igaz legyen az akármennyire is minőségi pc-n, vagy olcsó. Ha nincs multi vagy okosan levédett single (lásd Diablo 3) akkor pc eladás béka segg alatt, a warez meg egekben.
    Konzolon a warez a béka segge alatt az eladásokhoz képest.
  • Narxis
    #15
    Ha nem is pont ilyen számokkal de az arány kb. ilyen sajnos.
  • Szefmester
    #14
    Azért ezekről a számokról kicsit bizonyíthatóbban is írhatnál...
  • kissssss
    #13
    kellet neked emlegetned
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Bocsi
  • Skyline
    #10
    Semmi. Letöltik párezren és megveszik 4-5 millióan.
    Ugyan ez pc-n: letöltik többszáz ezren, megveszik nagyon jóesetben 1 millióan.

    Ennyi.
  • Zombee
    #9
    Régen is ugyanilyen volt az eladások aránya, már a PSX korszakban is.
  • kissssss
    #8
    kell a halálnak az a marha, ne emlegesd már.
  • narumon
    #7
    "Szóval konzolon is megy a warez, nem is kicsit, csak macerássabb a játékokat beüzemelni rajta, mint a PC-n"

    Na nemááár. Ezt már párszor hallottam - pedig konzolon berakod/játszol, a törttel is. PC-n szerintem sokkal nagyobb szakértelmet kíván a crack átmásolása, sokszor net leitáltása stb. Legalábbis olyannal már találkoztam, hogy bénázott, hogy hogy indítsa el a crackelt játékot (még a torrentnél is tele van ilyen kérdésekkel) - ezzel szemben mondjuk X360-on, letöltöd - kiírod és játszol. Vagy RGH óta inkább - letöltöd, átmásolod a gépre és játszol.
  • narumon
    #6
    Mert nem az idő számít (eddig is hamarabb jöttek konzolra a tört játékok), hanem az eladott mennyiség. Mindenki "leszarná" a PC-s warezt ha mellette milliókat adnának el a programból - de mint tudjuk nem így van. Konzolokra meg sokkal kisebb a warez aránya - milliókat eladnak a programból. Felesleges mást belekavarni a kiadókat csak az eladott példányok érdeklik.
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Skynet fórumozótársunk bezzeg most nincs itt... vagy csak hallgat.
  • Zombee
    #4
    Az milyen már, hogy a nyomi gyerek háborog, hogy PS3-ra előbb lopták el, mint Xboxra...
  • lestyanrobi
    #3
    Még nem láttam olyan játékot, amit ne lehetett volna letölteni Xbox 360-ra. Persze a flash és az RGH is rohadt sokáig készült, de azóta ez van.
  • kjhun
    #2
    Pontosítás:

    A LEGOS-s játékból, az X360-as verzió került fel előbb, 1 órával megelőzve a PS3-as verziót. Mind a kettő "scene" kiadás. Míg, a Batnam-es, az nem, hanem az úgynevezett "P2P" kategóriába sorolható. Ugyanígy volt a GTA5 esetén is.

    De, szinte az esetek 99%-ban, az adott játéknak a konzolos verziója mindig előbb jön ki, akár warez, akár eredeti. De, ha netán egy időben jönne, akkor is a konzolos van a legelsőként kint. Szóval konzolon is megy a warez, nem is kicsit, csak macerássabb a játékokat beüzemelni rajta, mint a PC-n.
  • mg1992mg
    #1
    Ja és elvileg azért nem jönnek PC-re játékok, mert nagy rajta a warez... :))))
    Ilyenkor mi a helyzet, amikor sorra jönnek ki hamarabb konzolra torrenten a játékok? :)))))