28
Sztárban sztár
  • JonasSandor
    #28
    Hétvégétől újraindult.
  • grebber
    #27
    Jaj de meg van ez játszva, a nézők szavazatai. Hát sajnos ez kamu.
    Még ha igaz is volna a sok hülye szavaz összevissza látatlanba megint a legotvarabb is továbbjutott.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.09.22. 07:06:09
  • Ironman2
    #26
    Bereczky megnyerte.Miért nem lepődöm meg rajta?
  • Ironman2
    #25
    Biga nagyon jó volt,és Szandi is,szerintem a kettő közül valamelyik nyeri meg
  • Ironman2
    #24
    23.20-kor gyerekek a képernyőn???
  • Prody
    #23
    Pénz pénz pénz! Takarodjanak.
  • Ironman2
    #22
    Már most előzi az X-faktort nézettségben!
  • st3v3
    #21
    "Sztárban sztár" --->>Szarban SZAR - inkább irtanivaló ratyi homokosok, félkegyelmüek a telaviv 2-n.
  • st3v3
    #20
    L
  • Prody
    #14
    TelAviv2-ből nem kérek, köszi.
  • bakkerman
    #13
    most néztem vissza a produkciókat neten,nekem a Biga-é nagyon tetszett,meg Szanditól a Thunderstruck,a többi viszont felejthető volt
  • #12
    szánalmas szarok ezek mind, garantálja, hogy a TV2 csinálta
  • Ironman2
    #11
    http://index.hu/bloghu/comment/2013/10/19/szan_di_megmentette_a_sztarban_sztart
  • Ironman2
    #10
    Nem,ez most kivételesen szórakoztató,csak fridi nem kellett volna oda,.aszogatják is rendesen a zsüriből!
  • FrezeR
    #9
    Szerintem nem rossz.
  • adam46
    #8
    Vélemény? Biztos egy nagy kalap fos, mint az összes TV2-es műsor.
  • Ironman2
    #7
    Fridinek beszólt Hajós.D
  • Ironman2
    #6
    Hát a nótáré szar produkció volt!
  • flashpointer
    #5
    Pont erre gondoltam, hogy őt hogy maszkolják el akárkinek, félbevágják?
  • Ironman2
    #4
    Hát a Soma borzalmas!!!
  • Ironman2
    #3
    Most megy élőben! Ez már a 2.adás!
  • Ironman2
    #2
    Tartalom: A műsorban szereplő hazai sztár-énekesek adásról-adásra megmutatják, hogyan tudnak profiként, zenei legendák bőrébe bújni, egyedi műsorelemként azonban nemcsak előadják a hazai és külföldi megaslágereket, hanem egyenesen az eredeti előadóvá alakulnak át. Az elképesztő átváltozásokat profi stylistok, fodrászok, maszkmesterek segítik, hogy a műsor fellépői kinézetükben is megtévesztésig hasonlítsanak ahhoz, akinek a dalát előadják. Hat hölgy és hat férfi - ér Heni, Nika, Nótár Mary, Soma, Szandi, és Szinetár Dóra, valamint ereczki Zoltán, Delhusa Gjon, Feke Pál, Heincz Gábor "Biga", Puskás Péter és Varga Viktor - száll versenybe azért, hogy megnyerje a \'Magyarország legsokoldalúbb előadója\' címet a vadonatúj, izgalmas és egyedi műsorban!
  • Ironman2
    #1
    Mi a véleményetek a műsorról?