14
Az e'mút nyó'c év
  • GaborST
    #14
    Sziasztok!
    Tud valaki magyarosítást a játékhoz?
    Mert nagyon teszik csak a csekély angoltudásom miatt kicsit nehézkes! :)
  • LasDen #13
  • EnxTheOne
    #12
    Olyat lehet csinálni hogy 1000 hektáron ültetek kokain cserjét vagy mit, eladom a kokot és a pénzböl kifizetem az államadosságot?
  • LasDen #11
    De én meg fenyegetve éreztem magam a szerbek által. éreztem, ahogy vágyakozva tekintettek az alföldre. Lépnem kellett..

    Aztán megpróbáltam egy választási időszakot, de 1 hónappal előtte lemondattak mer túl nagy volt a deficit :D
  • bakkerman
    #10
    hülye vagy :DDDD ebben a játékban fölösleges,meg nem is kell háborúzni,persze ha Amcsikkal vagy,akkor célszerű továbbra is a tűz közelében lenni,sok pénzt jelent a háború,bevételként is,de egy egyszerű európai országgal nem érdemes,egyrészt az Únió miatt,na meg majdnem minden EU tag már NATO tag is,szóval csúnyán visszanyal a fagyi :D Magyarországgal az elején el kell dönteni melyik úton induljon az ember,az államadósság csökkentés,megszorításokkal,vagy a gazdaság fellendítése,infrastruktúra javítás,munkahelyek teremtése. Sajnos ahova adsz,azt máshonnan el kell venni,meg ugye fordítva is :S nehéz nagyon
  • LasDen #9
    január 23-ra már le is mondattak, mert nem volt pénzünk és megtámadtam szerbiát :D próbáltam jó kis diktatúrát beveztni. :D
  • Sippie
    #8
    na itt biztos figyelnek a szabadkőművesek, ha sanyargatod a népet bevesznek maguk közé :D

    #6: na az legalább reális
  • bakkerman
    #7
    Masters of the World: Geopolitical Simulator 3
    ezt csapassátok,rohadt összetett,és nagyon jó "játék"
  • LasDen #6
    nem, de helyette bevezethetsz totális diktatúrát.
  • Sippie
    #5
    és tessék mondani, van benne olyan opció, hogy repülőgép irányítása saját épületekbe, casus belliért?
  • LasDen #4
    azon is ellehetett igazodni. én legalábbis átláttam :D
    azt hiányoltam, hogy ellenzékiként nem lehetett játszani...
  • bakkerman
    #3
    (Y) a 2-höz képest sokkal barátibb a kezelőfelület,jónak tűnik !
  • precise
    #2
    Ezek kimaradtak:

    Hivatalos Weboldal


    Steam
  • precise
    #1
    Democracy 3 Playdome bemutató (HU)