34
3 év után PC-re is megjelenik a játék.
  • Sirch
    #34
    Pedig ott van a mentés, ahol írja, csak neked a userdata mappában nem 26668385 mappa van, hanem értelemszerűen a te profilod ID száma, 19850111.

    Egyébként ha uninstallálod a játékot, majd felteszed máshová, az semilyen módon nem érinti a mentéseidet. Ha mégis külön törlöd a mentést, akkor meg automatán leszedi a felhőből.
  • grebber
    #33
    A mentéseket hol tárolja a game?

    Ezeket találtam:

    If you have Steam Cloud enabled this is the location - C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\26668385\245280\remote ilyenem nincs (azt se tudom a felhő mentést hol kell beállítani)
    Or - C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Enslaved\MonkeyGame\SaveData ebben csak egy üres txt van
    Or - C:\Users\Username\Documents\my games\UnrealEngine3\MonkeyGame itt meg csak ini file ok vannak

    Melyik kell nekem vagy hogy van ez?

    Törölném a game-et és átraknám SSD-re mert vagy a vinyóm haldokilik vagy a VGA-m mert játszhatatlanul akad :(
  • DarkSector
    #32
    én csak 1-el company sorozat. :D
  • Kongy
    #31
    Ja, hát igen... :D Mondjuk én nem játszok rts-el.
  • DarkSector
    #30
    rts-nél is könnyebb egérrel kattogni. :)
  • Kongy
    #29
    Ülj le fiam, egyes. Egyedül az FPS-ek jobbak PC-n, az irányítás miatt, minden más a konzolokon jobb.
  • DarkSector
    #28
    én sem értem mikor valaki azé rí mert fos az irányitás bill+egérrel azután meg legközelebb azt vágják az ember fejéhez hogy a bill+egér sokkal jobb mint szar kontrollerrel, én ezért nem értem ezt pl, de mindegy, csak kiváncsi lettem volna mi az amitől beazonositja hogy egy hiba a konzolok végett van?
    max technikailag előfordulhat.
  • MerlinW
    #27
    Nem tudom, én minden percét élveztem a játéknak. Vannak hibái, de semmi olyan, ami hátráltatta volna az előremenetelt vagy játékélményt. A hiba az ön készülékében van. Ha meg nehezedre esik az irányítás, vegyél kontrollert. Azonban mint mondtam, nekem bill-el sem volt gondom.
  • DarkSector
    #26
    De mondj olyan dolgokat ami a konzolok hibája, bármit.
    ami egyértelmüen azért olyan mert a konzolok hibája, és nem azért mert TE rühelled a konzolokat.
  • hapi
    #25
    Sztem csak átlátok bizonyos dolgokon...
  • DarkSector
    #24
    Hülyeségeket beszélsz.
  • hapi
    #23
    Ez egy akkora konzolos hulladék hogy minden másodpercben szétvet az ideg.Itt és most örökre megtanultam hogy a konzol ovodás gyerekeknek való, minden ismertetőjegye irritál, és most már biztosan tudom hogy a konzolok miatt rengeteg jó játéktól és komoly fejlődéstől estem el életem során. Valószínű sokan vannak még így ezért is erősödött meg az indie játékfejlesztés az elmúlt években. Hiába na, marketinggel nem lehet mindenkit örökre hülyíteni.
  • Kongy
    #22
    Sajna nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz folytatás. Nem teljesített túl jól a játék, és ha egy átlag gamert megkérdezel, valószínűleg nem tudja mi fán terem az Enslaved.. :) Kár érte, pedig jól sikerült.. de sajnos feledésbe merült, PC-s port kiadása ellenére is.
  • Malakai
    #21
    Remélem, hogy a régebbi, folytatásokkal kapcsolatos megjegyzésekből lesz is valami. Szívesen játszottam volna tovább a játékot.
    Karakterek és a történet jól megírtak, harc rendben volt. Egyetlen bajom az ugra-bugrával volt, az elsőre élvezetes, animáció jó, csak ritkán bugzott, de hamar kiderül, nagyon kézenfog a játék, ugrást elrontani lényegében nem lehet. Ami nem lenne gond egy olyan játékban, ahol mellékesen van benne platforming, de itt a játék fő eleme. Azért így is élveztem, csak túl könnyű volt. :)
  • grebber
    #20
    Konzolon aki akarta már rég letudta ,és ők általában nem a topiknyitogatásról majd a játék kibeszéléséről híresek.
    Pcsek meg dugiba tudták le,ennyi :)
  • MerlinW
    #19
    Most játszom a játékkal, nagyszerű darab. Ezt a 18 darab hozzászólást viszont nem értem...
  • Kongy
    #18
    Nekem is tökéletesen fut, lehet valami driver-hiba.
    Nagyon hangulatos játék, az biztos, én is viszem újból végig a ps3 verzió után, mert a grafika sokkal szebb, és folyamat 60 fps.. szóval kicsit nagyobb élmény most PC-n :)
  • Maxtreme
    #17
    SZintén zenész, pedig már én is a 13. fejezetet taposom.

    Amúgy marha jó ez a játék, több ilyesmi kéne (a történetet nézve :) )
  • csgj
    #16
    Akkor az én gépemben van a hiba. Csak fura, hogy pont csak a két PC-s Ninja Theory-s játéknál jön elő.
  • WhiteStar
    #15
    nekem eddig semmi probléma, pedig már az aknamezős ugrálás után vagyok
  • csgj
    #14
    Nekem nagyon tetszik a játék, de meggyűlt a bajom az idegesítő mikro-akadásokkal. Kb. 10-15 perc játék után jön elő, és onnantól kezdve elég gyakran ismétlődik. Akad, és közben recseg a hang. A Devil May Cry-nál is volt hasonló, bár ott csak a hang recsegett. (Érdekes, pont ugyanaz a fejlesztő, és a grafikus motor...) Ti találkoztatok már ezzel a hibával?
  • Kongy
    #13
    Tuti nem lesz belőle dobozos PC-s verzió? Örülnék neki, ha a polcomon lenne, mert sokkal jobb mint a PS3-as verzió....
  • DarkSector
    #12
    Pötyet lehetne, ha nem én csinálnám...:D

    Nem kell betenni, csak megmutattam, eszetek ágába ne legyen ezt megvágni. :D
  • Malakai
    #11
    Pöttyet lehetne laposabb... :)
  • DarkSector
    #10
    Enslaved - Odyssey to the West

  • TBTPumpa
    #9
    Már el is készült!
  • grebber
    #8
    Már ültetik át a pc-sre türelem!
  • Attelee
    #7
    Magyarításból lesz valami?Álitolag már le van fordítva Box-ra meg Ps3-ra,szóval nem lene nehéz megcsinálni.
  • Kongy
    #6
    Na beszereztem Steam-en, csináltam is egy gameplay videót. A szaggatásért bocsi, mikor kiléptem láttam, hogy épp kicsomagolok egy rar fájlt közben XD

  • Kongy
    #5
    Már kijött PS3-ra a Premium Edition.. pc-re meg még mindig sehol.
  • ricsa008
    #4
    imádtam boxon az 1. játék volt amit végigvittem... tuti vétel lesz ha olyan lesz a portolás...
  • WhiteStar
    #3
    tetszetős!
  • Lokker
    #2
    Egyetértek, jó játék lett még ha nem is tűnik ki. Én még xbox360-on vittem végig.
  • Kongy
    #1
    Az Enslaved egy méltatlanul elfeledett játék 2010-ből, ami ebben a hónapban jön PC-re.

    Cikk

    én ps3-on játszottam vele, nem kiemelkedő, de korrekt alkotás, metacriticen elég magas pontszámon áll, csak ugye az eladások nem voltak az egekben, konkrétan félmillió se fogyott belőle anno.