16
  • Archenemy
    #16
    "És ezt valaki képes még támogatni is? Nem ártana valami rosta a Kickstarterre, hogy ne kezdeményezhessenek gyűjtést akármilyen baromság címén..."

    Néhány durva esetet leszámítva az ún. "piac" mond ítéletet: amit nem tartanak támogatásra érdemesnek az emberek, azt nem támogatják, amit meg támogatásra érdemesnek tartanak, azt támogatják.

    "és neked ehhez egy órára van szükséged? "

    Fényképre sincs szükséged ahhoz, hogy felidézd szeretteid arcát, sokan mégis tartanak maguknál. Mások posztereket aggatnak a falra, hogy motiváltak maradjanak, és a többi. Elég arrogáns magatartás ez a pökhendi "muhaha, nekem erre nincs szükségem, tehát akinek van, az hülye" hozzáállás.
  • Sajátvéleményem
    #15
    Ez jó... Akkor nyugodtan sétálhatok a síneken, ha még azt mutatja, hogy 5 évem van hátra, Garanciát vállal? Nem a készülékre, hanem, ha nem akkor patkolok el amit mutat.
  • CamelX
    #14
    Kinyírom azt aki ezt kitalálta... vagy ő ezt tudja és már arra állította be az óráját? :D
  • Különc
    #13
    Én arra lennék kíváncsi, hogy neked mennyit mutatna, Ötvös...
  • Tinman #12
    "a Tikker ugyanis pontosan mutatja, mennyi időnk van hátra"

    Ilyen hereszaggató hülyeségekről minek írtok?

    Abs. kiszámíthatatlan, hogy ki meddig él! Még akkor is, ha kizárjuk a baleseteket a játékból...
  • MaRee
    #11
  • Narxis
    #10
  • Gerhard
    #9
    Lesz lehetőség ellopni mások idejét?
  • fehérfelhő
    #8
    Jéééé, még 42 év van hátra!
    PUFFFFF.
    Hörg, mért kellet nekem a busz elé lépni, és meghalni!?
    Ja, mert néztem az órámat, hogy mennyi van még hátra....
  • Prof William
    #6
    Ez hasonló mint a Tv-ben egy időben nagyon menő... "MEDDIG FOG ÉLNI? HA TUDNI AKRAJA KÜLDJE A XY SZÁMOT! " - típusú hülyeség...

    Az élet értelmén meg visszaszámlálós óra nélkül is el lehet gondolkodni.
  • wraithLord
    #5
    Megnéztem a videót. Azért nem írtam szuper technikáról, ami látja a jövőt... Szerintem te nem olvastad el a kommentemet. :)
  • Ender Wiggin #4
    "ha ránézel mindig eszedbe jut, hogy meg fogsz halni), és az gondolatokat ébreszt, hogy érdemes lenne többet mozogni, nem dohányozni/piázni stb"

    és neked ehhez egy órára van szükséged?
  • CrazyAchmed
    #3
    Nem jól látod, a potenciális vásárlók 99%-a szerintem tisztában van azzal, hogy maga a 0:00:00 időpont hülyeség, de mégis egy folyamatosan csökkenő időt látsz (ha ránézel mindig eszedbe jut, hogy meg fogsz halni), és az gondolatokat ébreszt, hogy érdemes lenne többet mozogni, nem dohányozni/piázni stb. és "csakazértis" átlépni a zéró percet.
    Ha megnézed a videót (gondolom nem tetted meg), akkor láthatod, hogy senki nem beszél arról, hogy a szuper technika látja a jövőt.
  • wraithLord
    #2
    És ezt valaki képes még támogatni is? Nem ártana valami rosta a Kickstarterre, hogy ne kezdeményezhessenek gyűjtést akármilyen baromság címén...


    Ahogy öregszik az ember, egyre inkább tisztában lesz azzal, hogy nem él örökké, és ahogy mennek el a környezetében az emberek, ez is egyre jobban megerősíti ebben. Nem tudom, egy ilyen kütyü mit változtat ezen.
    Ha már "segíteni" akarunk, akkor abban segítsünk, hogy miként lehet jobb élete/jobb élete lehessen az illetőnek, mert nyilván ha tartósan szar, annak olyan oka van, amit akkor sem tud megoldani, ha egy óra ketyeg a karján, hogy mikor fog megdögleni. Very reassuring... :D
    A készítők túl sok hollywoodi filmet nézhettek... Persze amellett, hogy kihasználják az emberek hülyeségét.
  • Fehercsoki
    #1
    Az a baj ezzel, hogy hülyeség az egész...