43
Indie RPG Stratégia
  • grebber
    #3
    Jónak tűnik,de a körökre osztott mivolta miatt nem érdekel!
  • precise
    #2

    Szóval, mi is pontosan a Legends of Eisenwald? Nos, ezt egy kicsit nehéz lesz megfogalmazni. Összehasonlítás képen lehetne hivatkozni olyan híres, legendás játékokra, mint a Heroes of Might & Magic, az Age of Wonders, a Mount & Blade vagy az eredeti King’s Bounty, de ez így csak homályos, hányaveti megfogalmazás. Kicsit mindegyik, de mégis más. Az Aterdux Entertainment saját utat tört, remélem szerethető lesz a végleges „katyvasz”. A grafika, a Stronghold 3 „epehányása” után üdítően fog hatni, nem mondom, hogy nem láttam még szebbet, de szerintem egy ilyen kis stúdiótól túlmutat az elvárható szinttől.


    RPGgames.hu bemutató


    Steam Early Acces (Elővásárlás esetén bétázhatunk)


    Anterdux Entertaiment weboldal (készítők)


    Nem Steames Pre Order


    YouTube csatorna


    Facebook








    KickStarter videó:

  • precise
    #1
    Legends of Eisenwald


    Key Features:

    -RPG Stratégiai elemekkel.
    - Nem lineáris sztori, a döntéseink befolyásolják a világot.
    - Körökre osztott harcrendszer Egyedi szabályok alapján
    - Középkori atmoszféra minimális fantasy-val.
    - Komoly képesség fa, mely több irányban halad.
    - Rengeteg fegyver variáció.
    - Angol és Orosz nyelv + minimális Német és Francia támogatás.



    Szóval, mi is pontosan a Legends of Eisenwald? Nos, ezt egy kicsit nehéz lesz megfogalmazni. Összehasonlítás képen lehetne hivatkozni olyan híres, legendás játékokra, mint a Heroes of Might & Magic, az Age of Wonders, a Mount & Blade vagy az eredeti King’s Bounty, de ez így csak homályos, hányaveti megfogalmazás. Kicsit mindegyik, de mégis más. Az Aterdux Entertainment saját utat tört, remélem szerethető lesz a végleges „katyvasz”. A grafika, a Stronghold 3 „epehányása” után üdítően fog hatni, nem mondom, hogy nem láttam még szebbet, de szerintem egy ilyen kis stúdiótól túlmutat az elvárható szinttől.

    RPGgames.hu bemutató

    Steam Early Acces (Elővásárlás esetén bétázhatunk)

    Anterdux Entertaiment weboldal (készítők)

    Nem Steames Pre Order

    YouTube csatorna

    Facebook





    KickStarter videó: