14
  • netperformer
    #14
    Azt hittem ez a jelen.
  • alien47
    #13
    Jól összefoglaltad!
  • alien47
    #12
    Atomot a földnek!

    PLZ vagy egy idegen faj egyen meg minket vacsorára. Mert ezt érdemeljük!
  • alien47
    #11
    "vagy nyugtató anyagok légkörbe juttatásával csitítsák le a lázongókat." És azt ki dönti el, hogy ki a lázongó? Aki nemtetszését adja ez ellen a rendszer ellen? Vagy az anyuka, aki hangosan rákiált a gyerekére? És miért csak nyugtató anyag? Akkor már lője szitává az automata rendszer. Mindenki hajtson fejet és dolgozzon adózzon és lehetőleg ne gondolkodjon. Az az új rendszer elvárása?

    Köszönöm szép új világ.
  • endrev
    #10
    Szerintem kb. 10-szeres sebességűre vette az előrejelzett folyamatot...

    Mindenesetre ebből egész jó scififilmek születhetnének.
  • rolika
    #9
    Minden probléma gazdasági eredetű.
  • ugh
    #8
    Es mindezt csak a mi erdekunkben teszik hogy megvedjenek.
    Attol amit "ok" ideznek elo ill attetelesen "ok" penzelnek.
    Milyen aranyosak.
    Lassan nem art beszerezni egy ronald reagen vagy nixon alarcot..
  • Papichulo
    #7
    Detroit sorsát semmilyen kamerás szar sem tudta megoldani

    Ott gazdasagi problemak voltak... azt nehez "kameras szarokkal" orvosolni, maximum ha ok gyartjak ezeket nagyon nagy tetelben :)
  • KopaszIsten
    #6
    Egyik forgatókönyv sem valószínű. :P
  • TokraFan
    #5
  • halgatyó
    #4
    Amíg a mesterséges "intelligancia" csak egy kicsivel haladja meg a fordítóprogramok képességeit, addig csak az ember által figyelt kameráktól kell tartaniuk a bűnözőknek.

    Detroit sorsát semmilyen kamerás szar sem tudta megoldani, és a hasonló jellegű változásokat továbbra sem tudja.
    A bűnöző tömegek ellepik a városok külső kerületeit, aztán a belsőket. A titkosítások elmehetnek a büdös p...ába.

    Magyarországon fog élni 2millió magyar és 8millió c...ány. A magyarok 3 méter magas szögesdrót kerités mögött.
    Európában fog élni 100millió fehér (+ civilizált színesbőrű) és 800millió nem civilizált fekete+színesbőrű. Előbbiek 3 méter magas szögesdrót kerités mögött. A zsidók 8 méter magas szögesdrót kerités mögött.

    A titkosszolgálatok összefossák magukat a puszta gondolattól, hogy valakit (munkatársat) ki kell küldeni a vadak közé. Ilyenkor ecc-pecc-kimehecc kiszámolják, hogy ki a feláldozható.

    Ez a forgatókönyv sokkal valószínűbb jövőt tartalmaz, mint a cikkbeli.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #3
    Ha mint 100.000 warez Pistikét is bűnözőnek számolták, akkor belefér.
  • NEXUS6
    #2
    Ahogy Churchill szájába is hamisították: Csak abban a statisztikában bízom, amit magam hamisítottam.
    XD
  • BRAT
    #1
    "A szoftvert 2005 óta alkalmazzák Memphisben eredményesen: a bűnözési arány 30 százalékkal csökkent."

    Persze...
    Én meg a katolikus pápa vagyok...

    Elég lesz az 0,3%-nak is.