17
  • xyl
    #17
    No, akkor most már azt is tudjuk, hogy hol volt Sodoma és Gomora és hol vált Lót felesége sóbálvánnyá.
  • Vol Jin
    #16
    A WArcraftba elmennének élőhalottnak.
  • KopaszIsten
    #15
    Van olyan madár, amelyiknek a lábában úgy vannak az inak, hogy a karom kinyitásához kell erőt kifejtenie. Ennek akkor veszi hasznát, mikor az ágon alszik, ugyanis magától ráfog a karma az ágra.
    Az ilyen madarak haláluk után is az ágon ülnek míg el nem bomlanak, vagy valami meg nem eszi őket...
  • johnfly
    #14
    A flamingón látszik, hogy oldalt fekve pusztult el, aztán lett felállítva "élére".
  • NEXUS6
    #13
    Ez király, ha felolvadnának a marsi jegek akkor a Mars is ilyen lenne kb, a talaj ott is olyan 9-es pH-ju!

    Szal rajta jelentkezzünk mi is az egyirányú Mars-expedícióba, legalább a testünket konzerválják az örökkévalóságnak.
    XD
  • wraithLord
    #12
    Ezek beállított művészfotók, nem ilyen pózban pusztultak el a madarak. Még azt is megkockáztatom, hogy a háttérben nem a Nátron-tó van, mert az szerintem nem így néz ki. Csak az elpusztult madarak származnak a cikkben szereplő tóból.
  • vumbi
    #11
    ez a cikk nem illik a tudomanyos rovatba. egy fotos projekt, azert hasznalt fekete feher formatumot a muvesz, nem tom miert kozoltek le.
  • Freeda Krueger
    #10
    Valószínü ő állította be/fel a tetemeket.
  • Molnibalage
    #9
    Én sem értem a képeket...
  • norbre
    #8
  • Willenbrock
    #7
    Jó képek,de ha megmarta a lúg a madarat,és elmeszesedett,hogy repült vissza a faágra és,hogy tud kapaszkodni rajta?
  • Etinger
    #6
    Igen, akartam mondani.. :D Köszi a képeket.
  • Zero 7th
    #5
    Vörös színű tó, és CSAK fekete-fehér képek vannak a cikkben. Köszi...





  • Hoz_Hun
    #4
    Tényleg kegyetlen jó képek. Hátborzongató.
  • Tinman #3
  • caius marius
    #2
    Nagyon jó kis cikk!
  • Pluskast
    #1
    Durva... Jó képek!