16
  • Laza
    #16
    Nekem nem rémlik úgy, hogy anyámék röhögtek volna az árakon ... max kínjukban ... arról nem beszélve, hogy mozi sem volt túl sok ... bár Én a 18. kerben nőttem fel, oda közel volt a Fórum meg a Hunyadi ... esetleg talán a Vörösmarty ... az 1-1 termeikkel ... mind az üllőin volt ... és még hétvégén is volt bőven hely, nem tolongtak a népek az 'olcsó' mozijegyért :)
    Hogy be lehessen lőni, 2 hónap és 35 vook :)
  • Katalizátor
    #15
    A fizetésekre nem emlékszem (gyerek voltam), de abban biztos vagyok, hogy a mozizás nem volt luxus. Aztán egyszer csak BUMM, bejöttek a multik, a kis filmszínházak megszűntek és minden rohadt drága volt (főleg a popcorn! Pfff!).

    Háde most nem így történt? Komolyan!

    Csak röhögtünk az árakon!

    Kb hasonló eset, mint ami a fagyival történt.
  • Dynamic
    #14
    Kb. mindenki leszarja a szavazást, mert még senki nem reklamált, hogy semmi értelmes nem látszik :) (csak valami sablon "válasz1,2,3")
  • lammaer
    #13
    Szavazásnál hiányzk az az opció amit - szerintem - a legtöbben nyomnánk... :)
  • Dynamic
    #12
    Mondjuk amikor 150 Ft volt a mozijegy, akkor az átlagfizetés is csak 20-25.000 Ft körül volt plusz nem volt letöltési lehetőség.
  • sempron07
    #11
    Etinger^^
    Tájékozódj előbb, lehet, hogy még jobb minőségben megnézhette, mintha moziba ment volna. :)
  • Katalizátor
    #10
    Már van.
  • Etinger
    #9
    Király minősége lehetett!
  • Katalizátor
    #8
    Sztem egyértelmű utalás volt, hogy letöltöttem. No ezek után viszont meg is veszem! Mert én megveszem azt, ami igazán tetszik és nem vagyok képmutató, hogy mindent MEGVESZEK, mert így fair.
    Amikor még 150 ft volt a mozijegy, akkor bejátszhattál ilyeneket.
    Azóta már kicsit más ez az egész, vagy nem érzékelhető?

    Vagy most komolyan azt akarod nekem sugallni, hogy te sosem töltöttél le semmit?
  • tunyo902
    #7
    :D
  • csuszi
    #6
    :D
  • Real Ebola
    #5
    :D
  • shamanist
    #4
    Khm....
    Biztos unalmas lehetett, ha a lakótársaid meg elaludtak melletted a moziban.


  • Katalizátor
    #3
    This is the end elég nagyot ütött nálam. Kézzel kellett befognom a számat, nehogy felébresszem a lakótársaimat az ordenáré röhögésemmel.
  • endrev
    #2
    Viktor, légyszi... KÉPFELIRAT! Köszönjük!
  • hakos007
    #1
    Iron sky képkocka hogy került ide? :)