7
  • StoneCold7
    #7
    Az a baj ezekkel a legjobbakkal, hogy nincs olyan, hogy legjobb... Mert ez rengeteg embernél mást jelent, hogy legjobb és akkor most melyik is a legjobb?...
  • skinnyman
    #6
    Egyertelmuen a Breaking Bad a legjobb. Persze most nehez egy olyannal osszehasonlitani, mint pl. a GoT, mert teljesen mas stilus. De az elol onmagaban azert is megerdemelne a dijakat, mert ez sorozatzaro evad BB-bol, GoT-nak meg meg csomo lehetosege lesz dijakat szerezni. Tovabba jo-jo a GoT, de pl egy random kiemelt harmadik evad (amit raadasul kettevagtak) onmagaban nezve sztem azert sehol nincs a Breaking Bad sorozatzaro evadahoz kepest, ez teljesen nyilvanvalo.
  • NovaTerra
    #5
    Azt nem poénnak szánták, hanem arról szólt, hogy milyen állapotban vannak, főleg Walt. Hogy kezeli az adott helyzetet, a sok titkot és konfliktust. Az a rész fontosabb, mint sok másik és többet is adott a főszereplőhöz, mint akár a híres "I am the one who knocks".
  • tomboy013
    #4
    Elég szubjektív, hogy kinek mi a jó. Én például a GoT és Boardwalk Empire sorozatokat is meguntam, sőt még a Dextert(pedig az volt a kedvenc) is a 8. évad 4. részénél :S. A Breaking Bad viszont annyira tetszik, hogy alig bírom kivárni, hogy lássam az utolsó részt. Sajnálom is, hogy vége lesz, de kíváncsian várom az ügyvédes mellégágat.
  • Ferrer
    #3
    Valóban egész más az elejétől nézve. Más részről néha elég vontatott tud lenni, pl. volt egy epizód, amiben végig (de tényleg végig) egy legyet akartak agyoncsapni.. tényleg. Gondolom valami poénnak szánták a készítők.
  • AZTA
    #2
    Lehet hogy jó a Breaking Bad, de így a tv-ben néha-néha belenézve egy részbe ez nem tűnik fel. Nyilván más mintha az ember sorba nézné az elejéről. :D
  • NovaTerra
    #1
    Breaking Bad nagyon jó, de legjobb semmikép. GoT viszi a pálmát, sokkal összetettebb a történet és jóval több színésszel dolgoznak, de eddig kb. csak egy színész volt, aki számomra kicsit keveset nyújtott. Boardwalk Empire is van legalább olyan jó, mint a Breaking Bad.