102
Godus
  • Since
    #22
    No kicsit elakadtam a játékban mert kellenek bizonyos kártyák amiket nemtudok megszerezni, úgyhogy ha valakinek lenne kede multiban játszani és kártyákat gyűjtögetni az írjon egy privit és ott megbeszéljük a részleteket!
  • undY1ng #21
    Tudatlan én... nem is gondoltam rá, hogy keressem, köszi!
  • donatus13
    #20
    Mikrotranzakciót kivették, valszeg csak mobilon lesz, de amúgy is lehet bányászni elég sokat, szóval engem az zavar a legkevésbé, meg a multira amúgy sincs hatással abszolút.
  • Malakai
    #19
    Nem is annyira azon akadtam meg, mert az egy olyan technikai dolog, amit valószinüleg javítanak.
    Ami nem szimpi az, hogy lehet nagyon ráfekszenek a mikrotranzakciókra, meg ez a láda keresgélés, nyersanyagok onnan gyűjtése, azt kártyára váltósdi. Az meg, hogy a bemutatott képesség kicsit túl sok pontot zabál fel azt meg ráfogom arra, hogy még balancetól nagyon távol vagyunk. Inkább a mikrotranzakciókra utaló store jelenléte és a ládásdi, látszólag nyersanyagok zéró jelentősége ami nem tetszik.
  • donatus13
    #18
    Ezeket a hibákat már leírták sajnos túl sokat, már legalább 40 topic nyílt ,hogy csináljanak valamit a klikkelgetéssel, és még mindig nyílnak, amikor már írta egy készítő ,hogy csinálják. De csak nyitnak még vagy 20 at a klattyingatásra :D

    Egyébként jó játék lesz ez, de nagyon sok hiányzik még belőle, csak 40 % on áll és ami van az is tiszta bug.
  • Malakai
    #17
    TotalBiscuit handsont néztem meg legutóbb, az alapján elég homlokráncolós, na meg Mölinő, aki azért utóbbi időben nem épp a legfényesebb reputációval bír sajnos.

    Mindensetre
  • Ironman2
    #16
    khmmm...elöttetek a van a net,és a google chrome!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://thepiratebay.sx/torrent/8922173/Godus

    vagy torrent:
    http://dl.3dmgame.com/plus/download.php?i=2&sl=6b5anwW%2BkfemrFtzYrTdhX7iwYNXd0sv45rrgu4FLSVl%2Bls
  • undY1ng #15
    Picit én is, de annyira kiszeretném próbálni.... :D
  • Since
    #14
    Én szívesen kipróbálnám mert ígéretesnek tunic, de picit sokallom az árát. Majd talán ha lejebb megy vagy ha lesznek review-ok.
  • undY1ng #13
    Pedig én nagyon sok játékot már végig bétázgattam és némelyik jó volt, némelyik nem.. Ez pedig elég ígéretesnek tűnik.. De ha azt mondod, hogy várjak... várok. :)
  • donatus13
    #12
    Early access béta tesztelőknek van meg aki nagyon nem bír magával, ne vedd meg amíg nem lesz kész:)
  • donatus13
    #11
    Javítás alatt áll:) a srácról meg annyit ,hogy egy 0, 150 es pop ig jutott az kb 10 perc, totalbiscuit videója ugyan ezt elmondja, csak intelligensen:) Mindenki tudja ezt a hibáját.
  • LasDen #10
  • undY1ng #9
    Nagyon gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e az early access-t,de szeretnék egy kis ízelítőt kérni a bétásoktól, hogy mi a helyzet? A Populous az örök kedvenceim közé tartozott mindig is és anno a From Dust-ba reménykedtem, hogy hasonló lesz, de nem sikerült sajnos nekik. :( Ez viszont érdekelne!
  • Thaddeus
    #8
    na 10 óra játék után csak rájöttem, hogy a jobbegérrel duplán kattintva lehet lyukat ásni...
  • flashpointer
    #7
    És a többi korról nincs valami videó?
  • donatus13
    #6
    Én is bétás vagyok, elég jó lesz, de még sok minden hiányzik + nagyok sokat kell klattyingatni de köv patchbe elvileg kitalálnak valamit ,hogy máshogy legyen, már írták a fórumon.
  • Thaddeus
    #5
    Én benne vagyok a bétában, nem rossz egyáltalán, csak a kártyákat néha baromi nehezen lehet kiásni.
  • Ironman2
    #4
    Steamon már megvásárolható 18.99 euro Korai hozzáférésü játék!
  • Ironman2
    #3
  • Ironman2
    #2
    Godus Sg cikk!
  • Ironman2
    #1
    Peter Molyneux új játéka a 22 Cans stúdió égisze alatt!