102
Godus
  • zuzul
    #102
    Sziasztok:) Az aztékok templomára ami a birodalmuk közepén van szépen rádobtok egy meteort és jò páran kirohannak:) Ekkor isten ujjával szépen felgyùjtjátok őket és akik égnek pánikba esnek jönnek ki a temlombol sokan oltani és egymást gyùjtják fel;) Elvégzik a piszkos munkát:s ìgy az isten jelen esetben mindenki aki játsza bűntudat nélkül teheti:d kb 3 perc alatt ki lehet őket ìrtani! Nem hiába a mindenhatò mindent tud:s humánusabb megoldást sajnos nem tudok...
  • Ironman2
    #101
    hopp,ezt nem is tudtam!
  • twi452
    #100
    már egy hetes igaz de azért bedobom ide :)
    megjelent
    google play-en
    és az
    app store-ban

    lehet tapicskolni és lehet találgatni mikor jön fb-ra :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.02. 18:54:17
  • Piko888
    #99
    megint újra kell kezdeni az egészet :-( rohadjanak meg
  • Piko888
    #98
    Valahogy meg lehet támadni az Astarikat? A főházukat le lehet rombolni meteorral?
  • Piko888
    #97
    akkor ezt teljesítették :-)
  • Ninju
    #96
    Na azt írták, h nem lesz sok. :)
  • Piko888
    #95
    azt vágom, de kevés van :-(
  • Ninju
    #94
    Köszi.
    Én még nem jutottam át, de a leírásban az volt, h a zöld területeken tudsz farmokat építeni.
  • Piko888
    #93
    Az új szigeten merre vannak azok a helyek ahova farmokat tudok építeni? A bányászást fel lehet valahogy gyorsítani, mert az új részek felfedezéséhez sok vas kell, de rohadt lassan gyűlik.
  • Piko888
    #92
    de igen, az új pályán lehet unlockolni
  • Ninju
    #91
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy nem úgy volt, hogy visszateszik a lefelé ásást a játékba?
  • Piko888
    #90
    Átjutottam az új szigetre. Az elején érdekes módon pár másodperc alatt tudtam a búzát aratni, most viszont 40-50 perc alatt érik be.
    Mitől függ ez? Lehetséges, hogy minél tovább játszom egyhuzamban annál gyorsabb?
  • Piko888
    #89
    Később lesz új küldetés
  • undY1ng #88
    És ilyenkor mivan? Lesz majd újra idő vagy mi?
  • Piko888
    #87
    Közben rájöttem, nem a bánya termel gemet, hanem a bányászt tudod a csillogó kövekre küldeni.
  • Ninju
    #86
    Nekem még sajnos nem volt lehetőségem kipróbálni az új verziót, de a régiben nem volt olyan, hogy a bányák maguktól gemet termeljenek (legalábbis én nem emlékszem rá). Csak a színes kövekre bányászokat leashelve tudtál gemet bányászni.
  • Piko888
    #85
    Lejárt az idő. Ki volt írva, hogy meddig tart az event.
  • undY1ng #84
    Abból a 15 pályás eventből 4-et tudtam megcsinálni, mert elfogyott az emberem és utána már szürke lett nekem. És ez így nagyon sz*r, mert jönne az a reward abból az eventes részből, hogy kapok 300 gabonát. Így semmit..
  • Piko888
    #83
    A frissítés után nekem adott egy 15 pályás küldetést. Azt kivégeztem, most nemem is szürke.
  • undY1ng #82
    Voyager Bug Ez a hibám nekem is előjött. Bár az van itt írva, hogy SOLVED, nekem nagyon nem akar történni már semmi jó pár napja. Tipp?
  • Piko888
    #81
    Nem keverem azzal, mert a kártyát már unlockoltam mégse tudok a szivárványos kövekből bányászni
  • Ninju
    #80
    Nem kevered azzal a kártyával ami azt teszi lehetővé, hogy a szivárvány színű kövekből bányászhass?
  • Piko888
    #79
    Hogy lesz a bányákban gyémánt? Egy kártyán láttam, hogy a bánya tud gyémántot is termelni, de csak szén termel.
  • undY1ng #78
    Közben teszteltem és már így kezd sokkal jobban tetszeni a játék! Persze lenne egy (és majd több) kérdésem! :D
    Telkeket lehet mozgatni? Szóval, hogy én választom ki, hogy hol építkezzenek, mert ezzel a random építkezéssel sok helyet elfoglalnak, ahol még 1 vagy 2 házat is lehetne építeni...
  • undY1ng #77
    Azta mindenit! Vagy féléve nem néztem rá a játékra és lám mennyi újítás jött! :O Vélemények?
  • Rip
    #76
    Én az utolsókat úgy nyírtam ki, hogy mikor kiírta, hogy a környéken zargatják a lakosaimat, "talajformálással" rájuk ijesztettem, és menekülés közben Hand of God-dal agyonnyomtam őket :)
  • Piko888
    #75
    Frissítették a játékot!
    Eltűnt egy csomó farmom illetve a terepet is visszaállította jó pár helyen.
    Az Astarikat nem sikerül kinyírni, még négyen vannak, de ez alá nem megy, pedig ment a HQ-ra 3 meteor.
  • Piko888
    #74
    Köszi, te aztán kened-vágod a témát :-)
  • Rip
    #73
    Először az épület Breeder-eit tölti fel (a "normál" lakosok"), őket jelöli piros (vagy rózsaszín/magenta/mifene) színnel, aztán jön a farmer-bányász-építész településtől függően.
  • Rip
    #72
    Nekem jelenleg 3 vagy 4 nagyobbacska farming settlement van, körülöttük 6-7 farmmal. Egyet kb. 2-szer/3-szor húztam össze, és a felszabaduló területre elsősorban búzát vetettem, amíg a max. darabszámot (=max. farmer létszám) el nem érte, majd lakóházakat ismét a maradék helyre köré.
    Persze az elején még csak 1-2 plotos épületek voltak, a sok kis ház sok helyet foglalt, azokat muszáj volt gyakrabban összehúzni, most járok ott, hogy alapból min. 2-es, de ha lehet, inkább 6-os plotra építkezek, így ritkábban szükséges ez, illetve egy összehúzással nagyobbat fejlődik.
    Ez helytakarékosabbnak tűnik, mint a sok kicsi, főleg azért is, mert még bányász settlementek is kellenek később. (Building settlementet alapítottam utoljára, igazából idáig anélkül is jól megvoltam, de gondoltam, legyen egy ilyen is :) )
  • Piko888
    #71
    Még egy kérdés: az egyik Farming Settlemet fölött pirosan számol vissza a másikon zölden illetve a piros lement nullára, de nem kaptam farmert, miért?
  • Piko888
    #70
    Köszi, sokat segítettél.
    Mi a jobb ha több különálló farming Settlementet építek vagy ha egy jó nagyot?
  • Rip
    #69
    A plot egy beépíthető területet jelöl, melynek beépítési "ára" méretétől függően 1-2-6 búza.
    Attól függően lesz belőle búzaföld-bánya-épület, hogy kit leash-elsz oda (farmert-bányászt-buildert).
    Ha van egy üres plot, és az egyik közeli épületre kattintasz, ahol van szabad kapacitású builder (kék ikonként jelenik meg), akkor automatikusan felhúz ott egy házat. Erre akkor kell figyelni, ha egy szép nagy búzaföldet szeretnél felhúzni, nehogy véletlenül beépítsd.
    Farmert csak "Farming Settlement" összefúzása után tudsz hozzárendeni a plothoz, onnantól kezdve az búzaföld lesz.
    Mining settlement után pedig bányászt küldhetsz oda, hogy bányászkodjon.
    Szerk.: A játék elején még nem kerül búzába az épület, és is csodálkoztam eleinte, mikor bevezették, aztán hamarosan nem lesz gond, csak ne sajnálj földműves falvakat alapítani.
    Utoljára szerkesztette: Rip, 2014.10.12. 22:32:13
  • Piko888
    #68
    Hopsz, amikor új területekre rak le épületalapokat mindenhol plot épül (ez a búzaföld?) miért nem házikók jelennek meg ott?
  • Piko888
    #67
    Köszi az infót, de egy korábbi játékban úgy emlékszem nem búzába került a ház építése.
    Bár lehet, hogy csak rosszul emlékszem :-)
  • Rip
    #66
    Miután egyre több és nagyobb falvat "húzol össze" (farming settlement power segítségével), úgy lesz egyre több helyed búzaföldre, és úgy lesz egyre több farmered.
    Én is így voltam vele, de pár összevonás után már rengeteg búza folyt be óránként.
  • Piko888
    #65
    Köszi srácok!
    A szökőkút bevált. bár most azzal szenvedek, hogy minden ház építése búzába kerül.
  • Ninju
    #64
    Na nekem az vlt a bug, hogy még azelőtt leasheltem 3-at mielőtt átértek volna hozzám. Innentől kezdve az a 3 blocked follower lett. Persze mikor visszaléptem a progiba, akkor mindig kiírta, h átállt hozzám x darab, de nem jelentek meg a népességben. Nekem ez bugnak tűnt.
  • Rip
    #63
    Az astarikat szépen be kell terelni üres épületbe (leash), így oda más astarik is be tudnak költözni (de onnantól kezdve csak ők).
    A boldogságot fel lehet nyomni a szent fákkal is, ám ez egyre drágább, viszont a szökőkút jó befektetés, mert 10 percenként lehet aktiválni, és mindig tesz hozzá a boldogsághoz.