8
  • lamer the true
    #8
    Naa.

    Azért megnézném, hogy ki meri azt mondani a fekete öltönyösöknek, hogy nem dehogy adok én ki adatokat.

    Akinek van egy csepp esze, kiad mindent. Így maximum később pár ügyfél elpártol.

    Ellenkező esetben könnyen terrorista lesz belőle és valószínű öngyilkos merénylő is.
  • alien47
    #7
    Akkor miért nem mentek bíróságra, amikor az NSAaaa kérte az adatokat? Akkor nem volt fontos a jenki választók véleménye? Most, hogy kiborult a bili, most bezzek pereskednek.
    Álszent banda, atomot nekik! Az egész kontinensüknek....
  • maxy182
    #6
    A legszörnyűbb az, hogy ennek az ég világon semmi látványos következménye nem lesz!
    Az emberek ugyanúgy veszik majd tovább ugyanezeket a termékeket. ugyanúgy megveszik majd az állandóan hallgatózó Xbox One-t, ugyanúgy megveszik majd az újlenyomatolvasós iPhone 5S-t, és így tovább...
    De mindegy... Miért is ne vennék meg...
  • flashpointer
    #5
    Pont ezt akartam írni.
    Lehet hogy a kormány-cégek megbeszlésen épp azt találgatták hogy lehetne még kihozni a maximumot, figyu pereljetek be minket, visszatér belétek a bizalom, aztán majd legközelebb finmomabb módszert alkalmazunk vagy egyből likvidáljuk a szivárogtatót.
  • mortep
    #4
    Nem igazán értem miért is csinálják. Lebuktak, magukat már nem tudják tisztázni... az a vonat már elment. Most indultak el a bíróságra, miután Snowden kiteregette a szennyesüket? Ezzel világossá teszik, hogy korábban is megléphették volna ezt, de nem tették. Álszent majmok.
  • ugh
    #3
    Az szerintem mindegy csak ne sikkadjon el.
    Hanem bukjon mindenki akinek el kell bukni.
  • matrix222
    #2
    Tetsuo
    Teljesen igaza van, megelozott a beirasban.
  • Tetsuo
    #1
    Színjáték az egész, csak hogy megorizzék a népszeruséget.
    Ha mondanak egy számot, azt kb. úgy kell elhinni, mint Rudolf Hess ongyilkosságát.