10
  • Mr. Perfect
    #10
    Ezekre ott vannak a tabletek.. képregényt pl. korántse olvas az ember olyan hosszan bámulva a képernyőt mint egy könyvet.
  • Omega
    #9
    Újságoknak is jót tenne.
  • CairoJack
    #8
    Képregény olvasásához jól jönne a színes E-ink...
  • Marteen21
    #7
    Jegyzetelésre az előző paperwhite is alkalmas volt már, lévén érintőképernyős, és semmivel sem lassabb mint rendes papíron jelelőfilczeni.
    Egy nagy hiba van a paperwhitel(régebbire gondolok) hogy a fényerőt istenért se lehet szoftveresen 0-ra csökkenteni, engem ez néha zavar pedig egy minimális változtatást igényelne(feltört kindle-n paranccsal kilehet kapcsolni).
  • bakvarnyu
    #6
    "egyáltalán nem kell szines kijelző"
    Nekem is tetszik, de ezzel azért vitába szállnék.
  • Mr. Perfect
    #5
    Olvasásra ez maximálisan elég egyáltalán nem kell szines kijelző. Amúgy Mo.-ra is megy az előrendelés. Nagyjából 46 000.- Ft. szállítással együtt. nekem még első generációs Kindle-m van. Most erősen gondolkodom egy ilyenen.
  • Inquisitor
    #4
    Hááát, azok után, hogy megvette az Amazon a leghasználhatóbb SZÍNES ePapír/eTinta fejlesztő céget, valami nagyobb durranást vártam erre a szezonra. De akkor ahhoz még aludni kell párat. :D

    Echo, szerintem eddig is voltak olyan készülékek amiknél a hozzá való tollal jegyzetelhettél, jelölhettél, aláhúzhattál, bekarikázhattál dolgokat ... persze ezek drágábbak általában.
  • alippai
    #3
    Jegyzetelésre az előző lassú volt, de kiemelésre/szavak jelentésének neten gyors kikeresésére teljesen jól használható.
  • echo
    #2
    mennyiben használható jegyzetelésre, szövegkiemelésre egy ilyen. szóval kiválthatja pl tankönyvet, ahol az ember aláhúz és odaírogat a lapszélére?
  • waterman
    #1
    Örülök, hogy nem állt le a fejlesztés az e-ink kijelzők terén.
    Korábban voltak olyan cikkek, hogy folyamatosan csökken a kereslet a könyvolvasók iránt. Pedig mióta van egy ilyenem, azóta többet olvasok.