18
A Daedalic Entertainment új kalandjátéka, a Chains of Satinav folytatása
  • cikasz
    #18
    Hali.
    Elkészült a Magyarítás esetleg? :D
  • csgj
    #17
    Na, király! Hát biztos többen nekiülnének a játéknak, ha magyarul lenne.
  • Steve Q
    #16
    Ami azt illeti, már lehet hozzá csinálni. Egy nagyon segítőkész illetőm, aki írt kicsomagolót a Satinav és a Memoria .vis fájljaihoz, leírt egy módszert, amivel a kicsomagolt fájlokkal (és szövegekkel) együtt is működőképesek és játszhatóak. A lényeg, hogy fordíthatóak, ékezetes betűk mind benne vannak (Memoria-val mondjuk még nem próbáltam).

    A Satinav sztorija nagyon tetszett, úgyhogy egyelőre csak próbaképp, de kicsit belekezdtem a fordításába. :)
  • csgj
    #15
    Na, én kijátszottam. Szerintem fantasztikus volt, nagyon jó történetet agyaltak ki hozzá. Bár nekem az első rész jobban tetszett, talán Nuri miatt. :D
  • TomStorm
    #14
    Hát sajnálom.Azért neki állok mind2 résznek,köszi.
  • csgj
    #13
    Nincs, és szerintem nem is lesz. (Az első részhez se volt.)
  • TomStorm
    #12
    Magyar nyelv van hozzá?
  • Lunki88
    #11
    Na 4 tf2 kulcsért megszereztem a játékot steamen, viszont a Chains of Satinav-ot sehol nem látom olcsón. :(
  • csgj
    #10
    Érdemes a Chains of Satinavval kezdeni, amiatt, amit Sir Quno Jedi is írt. Meg amúgy is ugyanilyen gyönyörű játék az is. :-)
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Nyilván érdemes az előzőt végigtolni először, hiszen az a madárfogó és Nuri kalandja, arra épül ez (meg megismered a világot amiben játszódik). Viszont anélkül is játszható gondolom, hiszen nem érné meg nekik, ha túlságosan kötődne az előzőhöz.
  • ratgab
    #8
    Meglátásaim a játékról
  • ratgab
    #7
    Én se játszottam és mégis megértettem.
  • Lunki88
    #6
    Egy hülye kérdés következik. Ha a Chains of Satinav-al nem játszottam, akkor sok mindent nem fogok majd érteni a történetből vagy annyira nem gáz? :)
  • csgj
    #5
    Elkezdtem, és azt hiszem, ugyanolyan jó lesz, mint a Chains of Satinav. :-) Ez az új főszereplő is szimpatikus, máris megkedveltem.
  • Sir Quno Jedi
    #4
    na be is szerváltam weskertől
  • csgj
    #3
    Biztos jól sikerült. :-) Most néztem, hogy kb. kétszer annyi helyet foglal a merevlemezen, mint a Chains of Satinav. Remélhetőleg tartalomban is kétszer akkora lesz. :-D
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Huhha, ejjó lesz, az összes az volt a Daedalic-től.
  • csgj
    #1
    \"A játék főszereplője Sadja hercegnő, aki egy nap elindul, hogy leküzdve a Góriai sivatag démonjait minden idők legnagyobb hősévé váljon. Valami azonban közbeszól, a hercegnő eltűnik, története pedig lassacskán a feledés homályába vész. Öt évtizeddel később Geron, a fiatal madárfogó találkozik egy Fahi nevű utazó árussal, aki megígéri, hogy visszaváltoztatja Geron barátnőjét, Nurit hollóból emberré. Ezért cserébe viszont meg kell oldania Sadja sorsának rejtélyét.\"
    /Gamestar/

    A Memoria ma jelent meg, már megvehető Steamen (igen, angol nyelv is választható, ami nagy öröm, tekintve, hogy német a fejlesztő).

    Aki játszott a Chains of Satinav c. előzménnyel, tudja, hogy mire számíthat. Gyönyörű grafika, remek történet, csodás dark fantasy hangulat. Szerintem most is ugyanebben lesz részünk. :)

    - Hivatalos honlap angolul!

    - Angol trailer:


    Screenshotok: