12
  • sárkánylovag
    #12
    És hol vannak az értelmes gondolkozós játékok ? Egy normális RPG nem tud kijönni már évek óta...
    ez a lövünk lövünk és 4 óra alatt vége tendencia ez nagyon gáz
  • Nos
    #11
    Nem ez volt a lényeg, azt már csak beszúrtam, mert nyílván minden szubjektív.
    A hozzászólásomban alien47 "emberi hulladék" megjegyzésén voltam felháborodva.
  • narumon
    #10
    Nem ezt mondta, viszont igaza van a cikk nem a GTA-ról szól hanem csak arról, hogy mi jelenik meg. Ilyen szempontból a GTA csak egy a sok közül.
  • JethroHUN
    #9
    Na ja mivel téged nem érdekel így 100% hogy az ég világon senki mást se fog érdekelni a GTA5... gondold végig újra.
  • Nos
    #8
    Ez csak egy rövid felsorolása a várható játékoknak. Szubjektív, de egyik játékot sem részletezi. A címe: Szeptember ajánló, és nem GTA5. Különben is kit érdekel a GTA???

    ROME :)

    Egyébként süt a szavaidból az inteligencia.
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Bizony. A magyarítását meg holnap teszem fel a honlapomra.
  • zola2000
    #6
    meva, king of fighters pcre?! Meg hamarosan naruto uns 3, az ultra street fighter 4 mellé, kezd pcn is meg telepedni a stílus?
  • alien47
    #5
    És mi van a GTA 5 -el? Ennél kicsit konkrétabbat is írhattál volna róla. Csak arra volt jó, hogy legyen egy frappáns bevezetőd. Egy emberi hulladék vagy kedves cikkíró. Nem rakod az elejére a GTA nevet senki el nem olvassa ezt a fost....

  • Fbn Lx
    #4
    de két hét múlva végre Ötvös Tibor is kipróbálja a játékot
  • kissssss
    #3
    "Amnesia: A Machine for Pigs jön, melytől sokat várunk, hiszen elődje a mai napig kultikusnak számít a horrorok világában."

    cöhh hát én azért nem ájultam el tőle, egy kicsivel több tartalmat is bele erőszakolhattak volna.
  • Evoluti0N
    #2
    Mi a f..? A múlt hónapi cikkben is szerepelt, hogy szeptemberben jön az I am Alive, most meg ismét. TAVALY szeptemberben már megjelent. TAVALY. 1 évvel ezelőtt. 2012-ben. 2012. szeptember 6-án.
  • Carmageddon
    #1
    Az i-am alive már kijött már boccs kedves cikk író.