10
  • hungi
    #10
    Mindenki azt használ, amit akar.
    Holjam33: Nem a mondandóddal volt bajom, hanem a stílusoddal, okostojás.
  • sanyicks
    #9
    skype maga egy spy és bloatware...
  • JL666
    #8
    én is a freevoipdealt használom, annak ellenére, hogy a tv-men van skype meg kamera, sokkal jobb a voip, mint a skype...

    A skype ritka szar vonalminőséget produkál, ha mobilt akarsz híni meg 50 ft. A freevoipdeal-el 3 ft-ért hívok mobilt.
  • Holjam33
    #7
    "mindenféle spyware-rel teleszórt"

    FVD-ben hol van spyware? Mire alapozod? Arra, hogy paranoiás vagy?:D
    Sokkal kevésbé túr bele a rendszerbe mint a Skype. Nem akar kezdőlapot állítani, nem akar böngésző addon-okat telepíteni...

    "akinek már van Skype-ja, felesleges"
    Nekem is van Skype, mégis telefonálásra a FVD-t használom.

    És amúgy is, az árakról volt szó, meg az ingyenességről amibe belekötöttél, de már a "spyware-nél" tartasz, aminek mi köze az árakhoz?

    Igen... "ingyen reklám"... mert én vagyok az igazgatója a cégnek és nekem érdekem, hogy te is azt használd... omg

    "nehéz felfogású a nénikéd" igen az - (ismered?), de nem annyira, mint te.

    Menj vissza LEGO-zni...
  • hungi
    #6
    Holjam33, elgurult a gyógyszered? Akkor a "szádba rágom":
    A freevoipdeal féle programok azért léteznek, mert olcsóbb alternatívát biztosítanak a hagyományos telefonszolgáltatóknál. Ha az ismerőseid hajlandóak telepíteni mindenféle spyware-rel teleszórt szart az az ő dolguk, de a nagy többségnek akinek már van Skype-ja, felesleges, és a Skype-pal egyhamar egyetlen voip szolgáltató sem fog tudni versenyezni.
    Ja és senki nem kíváncsi az ingyenreklámodra.
    Ui: nehéz felfogású a nénikéd.
  • Holjam33
    #5
    "senki nem beszélt arról hogy skype-ról igazi telefont akarna hívni..."

    Akkor te most miért beszélsz erről???

    "Olcsóbb az ingyenesnél"

    És ki mondta, hogy az "ingyentől" olcsóbb???

    Látod milyen buta vagy!?

    FVD is ingyenes FDV-on belül. Skype is ingyenes Skype-on belül. FVD heti 300 ingyen percet ad vonalas hívásokhoz (nyilván nem Afganisztánba, de EU-n belül számos országba, pl. HUN. DEU. stb.)
    Egyébkénti percdíjai is olcsóbbak mint a Skype percdíjai.

    Tehát olcsóbb a FVD, mint a Skype telefonálásra (mobil és vezetékes).

    Érted már? Jaj istenem, hogy de nehéz felfogásúak vannak... és mindent a "szájukba kell rágni"... Borzalmas.
  • errorista
    #4
    ,,gyakorlatilag ismeretlen Skype cég a szolgáltatását. A vállalakozást és annak lét alapítóját, Niklas Zennströmöt és Janus Friist nem vette komolyan senki."

    mármint 2 alapítóját
  • hungi
    #3
    Olcsóbb az ingyenesnél? Az érdekes lenne(senki nem beszélt arról hogy skype-ról igazi telefont akarna hívni...)
  • Holjam33
    #2
    Én ezt használom: http://www.freevoipdeal.com/en/rates
    Olcsóbb, egyszerűbb.
  • KRTuning
    #1
    :/
    http://homar.blog.hu/2013/08/08/blokkolja_a_telenor_a_skype-hivasokat