34
  • NEXUS6
    #34
    Tökre igazad van, mert az üzleti életben, ahogy Ballmer is, nem pusztán a zsenisége, hanem más tulajdonsága alapján tudott beépülni.


    Amúgy a negatív, jogi úton terjesztett reklámot sem az "A" találta ki, már az BG-SB duó is alkalmazta a kilencvenes években. Másról se szóltak a szakújságok címlapjai, mint hogy hogyan áll épp az aktuális M$ antitröszt per. Nincs az a pénz, amit az elsőoldalas reklámokért ki kellett volna adni, így meg megkapták ingyért.

    De ahogy olvasom talán az első üzletember a híres Henry Ford volt, aki az ALAM ellen (ami gyak egy szabadalmi troll cég volt) nyert 1911-ben, és marhára kihasználta, hogy mekkora hírverést kapott az ügy.
  • NEXUS6
    #33
    Momentán a várban a Tóth Árpád sétányon járókerettel is le lehet nyomni egy maratont, csak soxor kéne fordulni.

    Persze ott a Gránit lépcső is, na azon 3X felmegy az ember és arra a hónapra eltiltja az orvos a testmozgástól.

    Tippem szerint Ballmer a Tóth árpád sétányt választotta.
  • igazamvanvagyig
    #32
    "egy zseni"

    Itt sokkal nagyobb zsenik vannak:))) Oda is biztos a hozzá nem értése miatt került:)
    Amúgy még hatalmasabb marketinges lehetne ezek a reklámok,azok is halottak róla akiknek nem a windows a kedvencük.Ez a reklám lényege.
  • nlght
    #31
    ha minden nap futna 1 órát emelkedős terepen, akkor mostanra kb. 5-10% testzsírral kéne látnunk... vhogy én nem tudom bevenni ezt a sztorit (mondjuk az is lehet hogy mellé minden nap megeszik egy oldal szalonnát reggelire :D)
  • nlght
    #30
    igazan maradhatott volna még egy kicsit, hogy még több teret nyerjen a linux, sony, android, stb.
  • Linkout
    #29
    Remélem te előbb fogsz...
  • Communist
    #28
    Csak az agymosottak bírták ennek a ripacsnak a vergődését. Remélem meg is halt már.
  • Mardel
    #27
    Mar a pc-s agazatra is tesznek magasrol.
    Miota konzol piacon megjelentel meg onmagukkal is versenyeznek, mert xdobozra nem kell windowst venni a jatekokhoz.
    A wint meg evrol evre elrontjak.
  • NEXUS6
    #26
    Hát zseni akkor lenne, ha az utolsó 10 éve, mióta egyedül vezette a M$-t csupa sikerről szólna, ha megcsinálta volna azt amit mondott, hogy egy tisztán SW cégből csinál egy HW+Service céget, talán Apple módra.

    Persze az a helyzet, hogy a sima PCs szoftverekből az életük végéig eltengődnének, de talán önmaguk szórakoztatására csináltak egy csomó üzletet más területeken, amiből azonban egy sem lett olyan siker, ami eltartaná a céget.

    Régebben nem zavarta őket ennyire a konkurencia, igaz nem is küzdöttek ellene, csak felvásárolták, vagy más "nem hagyományos" megoldáshoz folyamodtak.
  • gombabácsi
    #25
    na, a magyardisznók beszóltak az amerikai (szerintük) majomnak...
  • Mozes
    #24
    Amikor itt volt Magyarországon, reggelente 1 órát futott a várban és környékén mindenfél testőr vagy kiséret nélkül és azért a vár nem az a sík terep. Volt szerencsém vele találkozni és "beszélni" is és egy zseni....az más kérdés, hogy ez mennyire volt elég egy Microsoftban. Ő egy olyan piacon vezette a céget amikor nem volt konkurencia minden úgy volt ahogy ők akarták. Erre amikor jött a változtatás szükségessége ezt nem ismerték fel, mert nem láttak saját maguktól. Szerintem ez egy ilyen pályát befutó cégnél és szervezetnél törvényszerű.
  • TokraFan
    #23
    Nos kérem, aki nem tudná, ennek a majomnak mindez a vérében van...és volt már 30évvel ezelőtt is.
    Winfos 1.0

  • fecg21
    #22
    Ideje volt már ezt a full kretén figurabohócot eltávolítani az MS-től, de-véleményem szerint egy még hülyébbet fognak a helyére választani...
  • Mardel
    #21
    Szerintem se előtte se utána nem mozgott annyit mint ott akkor, de értékeljük a "zsenialitását".
  • Narxis
    #20
    Nekem tetszik ha valaki energikusan mozog egy ilyen "show" keretében de ő testileg alkalmatlan rá. Úgy mozog mint egy gorilla és az az izzadás is necces egy kicsit.
  • NEXUS6
    #19
    A maga módján vicces:



    Azonban soha ne nyomd fullba a kretént!!!!
  • ugh
    #18
    Na akkor baszok ki mindent a lakasbol amiben tranzisztor van.
    A lakas szent es genydroid mentes ovezet.
  • ugh
    #17
    developers... developers... developers... DEVELOPERS... DEVLOPERS... DEVELOPERS...

    A gyoker allatja.
  • Omega
    #16
    Az miért volt olyan jó?
  • balazs630
    #15
    Úgy legyen.
  • Ferrer
    #14
    2014 a linux éve lesz.
  • esemve
    #13
    Alig várom, hogy ismét a Win95 időkben érezzem magam
  • gombabácsi
    #12
    azt nem mondtam hogy jó lesz
    de vicces lesz :)
  • Tetsuo
    #11
    :)
  • Tetsuo
    #10
    Pontosan.
  • Papichulo
    #9
    Emlekezzunk ra eme latnoki mondattal: "There's no chance that the iPhone is going to get any significant market share. No chance"
  • Eneff
    #8
    És akkor az android segítségével jön az űrmeghodiccsa!!!!!!!4
  • GregSB
    #7
    Jajj de jó is lesz az ha majd egy renszer fog uralni mindent, és nem lesz alternatíva.

    Nooot.
  • gombabácsi
    #6
    ms bukni fog, aztán követi az apple
    és az android fog mindent uralni :)
  • qrd0xQSt2rdvnu
    #5
    "Egyszerűen nem lehet komolyan venni egy olyan embert, aki összeizzadva, önkívületben vergődik egy színpadon. Szerintem."

    Ezt a jelenséget úgy hívják, hogy USA... egyszerűen ez a kultúrájuk része.
  • CairoJack
    #4
    Hát ennek a majomparádénak hála jelenleg 5 év lemaradásban vannak a konkurenciához képest, és a W8-al kidobtak még 3-at. Mire Összekapják magukat, az kb. 2-3 év feltéve ha egyáltalán sikerül. Ahhoz egy jó elképzelés, jó stratégia, jó megvalósítás kéne. Ez a három egyszerre még sosem volt meg az MS-ben.
    SB-t már a Vista után ki kellett volna rúgni a pcsba, de legkésőbb 2009-ben. Hát végül is csak minden idők leghatalmasabb vállalati kudarca kellett hozzá, hogy megkapja a batyut.
  • Crane
    #3
    Én is Chuck Norrist olvastam. :D
    Azt nem értem, hogy ha ilyen komoly testület dolgozik a cég vezetőjének megválasztásán, akkor Ballmer-re hogyan jutott a választás anno?
    Biztos egy lángész, remek ember, de a sajtó előtti megnyilvánulásai alapján azt a benyomást keltette, hogy egy idióta vezeti a MS-ot. Egyszerűen nem lehet komolyan venni egy olyan embert, aki összeizzadva, önkívületben vergődik egy színpadon. Szerintem.
  • mousee
    #2
    Az kimaradt, hogy a hír hatására 8%-ot reppent felfelé az MS részvények értéke. Ideje volt már hogy lelépjen ez a bohóc, az MS az elmúlt pár évben eléggé rossz irányba halad.
  • Mardel
    #1
    „Ballmer utódjáról egy különleges
    testület dönt, amelynek tagja Bill Gates,
    Chuck Noski, Steve Luczo és John
    Thompson.”

    Elsore Chuck Norrist olvastam. :DDDDDD
    De, orulok, hogy vegre tavozik az „I love this Company, YEAH!!!” Ballmer.