15
  • barret
    #15
    Evvel a felbontással egy filmet nem lehet végig nézni,mert addigra lemerül az akksi :D
  • grebber
    #14
    4.7 col 5 col és felette a telefonok TAKARODJANAK vissza a gyárba!
    Akar a **szom téglával szaladgálni.Nevetséges amit legörcsölnek egyre nagyobb szarokat gyártanak!

    És így van valóban inkább aksi forradalom kéne nem ilyen hd meg olyan hd!
  • Sir Cryalot
    #13
    nemoké,

    Viszont a QUAD HD név az meg kell hagyni hogy értelmesebb mint az elmúlt idők "jövevényei".
  • Ruley
    #12
    Oculus Rift-hez jó lesz, ahhoz úgyis kevés még a sima HD 110°-ba kifeszítve az ember pofájába.
  • Elemir
    #11
    ENNYI!!!
  • Xellos999
    #10
    Használható aksikat akarunk! Rohadjatok má el, hogy nem értitek meg.
  • cateran
    #9
    Egyreszt a ppi es a dpi nem ugyanaz (sot) masreszt pedig igenis jobb akksikat a parasztvakitasok helyett :D
  • Magiszter
    #8


    Oké hogy fejlődés meg minden. De lassan ott tartunk hogy van egy olyan kijelző aminek a pixeleit elektormikroszkóppal sem tudod megkülönböztetni, olyan RAM és Proci ami kirendereli neked a Shrek 6-ot 25FPS-el, de az akkumulátora nem bír ki 2 óra igénybevételt...

    Srácok! Akkumulátort kell fejleszteni nem minden sz*rt! És nem csak a mobilokba hanem úgy általánosságban minden mobilizálható eszközbe.
  • zola2000
    #7
    Miért ne lenne értelme ennek az 538 ppi sűrűségnek? Hány dpivel is nyomtatjuk a fényképeket?
  • rdt89
    #6
    Ehhez a cikkhez csak egy reklámot tudok belinkelni, ami pont ide illik:
    http://www.youtube.com/watch?v=dXOiIntWwNY
  • errorista
    #5
    A pixelre szabott weboldalak meg mehetnek a kukába hurrá
  • Macccy
    #4
    "illetve a nagyítást követően sem tapasztalunk majd minőségi romlást, így például a szöveg elmosódását" ez meg eddig se felbontás függő volt, mert átméretezett a böngésző fél másodperc alatt és minden éles lett.
    Komolyan ezt leírta a cikkíró? :/
  • gopher
    #3
    Jejejeee! Végre a hangyák is pixelmentesen nézhetik a képernyőt! Egyébként az előttem szólokkal értek egyet. Feleslegesnek és erőforrásigényesebbnek gondolom, az aksi fejlesztéseknek én is jobban örülnék.
  • Gladiator
    #2
    Pont ezen kaptam en is agyfaszt igy hirtelen:D Szerintem az sem erti, aki mondta...

    Amugy ertem en, hogy fejlodni kell, de ennek aztan semmi ertelme, mar a full HD-nal se lehet kivenni a pixeleket. Ez semmi masra nem jo, csak hogy meg nagyobb proci, meg tobb memoria, stb kelljen...
  • CybeRick
    #1
    Értem én, de mi a fenének ezt erőltetni? "teljes weboldalak megnyitásánál is, hiszen itt az asztali PC-ken megszokott élményt kapjuk meg" ja, nagyítóval...
    Fejlesszenek akkut, annak lenne gyakorlati haszna.