8
  • dezsooszkar
    #8
    Es mi a helyzet ha van elofizeto kartyad egy szatelites adasra es ezt megosztod netkabelen a tv-vel ? Ha mar van ujjitas akkor meg mi a szitu ?Ezt is kivetetnek a tv-bol ,vagy a szatelites keszulekekbol ? Meg mit nem ....
  • fonak
    #7
    OK, no more amcsi film, sorozat, amcsi fejlesztésű játék (ja, hogy ezeket töltögetjük le?:)), hardver stb... lehet kezdeni.
    Én is utálom amikor jogvédők fenyegetőznek, de mondjuk érthető, ha pénzt akarnak kapni a munkájukért. Nekem mondjuk nincs (sok), így ha fizetésre kényszerítenének inkább lemondanék arról, amiről lehet (eleve nem nézek filmet/sorozatot és nem játszok már jó ideje idő és kedv hiányában, nem ezért persze).
  • Tetsuo
    #6
    Az igaz, hogy egy ember a társadalmi-gazdasági szupergépezet ellen szélmalomharcot vív, de egy sarkára álló Európa (nem, nem az EU) ill. Ázsia már fel vehetné a kesztyut.
  • Yodafon
    #5
    Google. Ha meg nem akkor Bing
  • cateran
    #4
    Mint pl? Csak kivancsisagbol mik azok a letfontossagu vagy akar kevesbe letfontossagu termekek, amik USA only?
  • CairoJack
    #3
    "Az USA tiltaná az illegális tartalmak streamelését" - én meg tiltanám az USÁ-t.

    Majd akkor próbáljanak erkölcsi magaslatokból prédikálni, és törvényt, jogot alkotni, ha felhagynak az emberiség nagy részét érintő illegális, etikátlan, és az alapvető emberi jogokat sárba tipró megfigyelési/lehallgatási szokásaikkal.
  • mad mind
    #2
    Megteheted, ha nemet mondasz minden USA dologra. Már ha sikerül. Legalább annyira megkerülhetetlenek, mint Kína.
  • Tetsuo
    #1
    OK, de már jó lenne az USÁt is tiltani. ;)