11
FPS a F.E.A.R. alkotóitól
  • Anonymusx
    #11
    Valaki értette a végét? Amúgy évek óta nem találkoztam ilyen jó játékkal, a fekete-fehér grafika meg nagyon hangulatos..
  • Ironman2
    #10
    Azt ki lehet kapcsolni egy csúszkával
  • grebber
    #9
    Megjelent a teljes verzió!
  • silenthunter13
    #8
    Kell ilyen is ! Tök röhely.
  • grebber
    #7

    A hónap végén jön a Betrayer
  • bosco05 #6
    Akárhogyan nézegetem a videókat egy szó jut eszembe: botrányos :D Ez a fekete-fehér-piros kinek a fejéből pattant ki? Egyszerűen borzalom, szerintem óriási bukásra van ítélve...



    Pedig annó ez mekkora gém volt tőlük :)
  • bosco05 #5
    Szerintem az utolsó értelmes játékuk a Blood volt :D Emlékszik arra valaki rajtam kívül? :)
  • grebber
    #4
    Valaki nem "early access"-ezik véletlenül?
    Kíváncsi vagyok milyen lett!
  • tutituti
    #3
    érdekes.de úgy is mondhatom hogy borzasztó.
    Indie játék lenne kis céggel akkor az ember azt mondja hogy oké,de azért több éves tapasztalattal rendelkező,nagy játékokat készítő emberek nehogy már ilyet adjanak ki a kezük közül!
  • Montanosz
    #2
    Már a képektől megfájdult a fejem, a videótol végképp.
    Legutoljára speccyn néztem így pár másodperces videót ...de biztos van akinek bejön...
  • grebber
    #1
    Új FPS-en dolgoznak a F.E.A.R. alkotói, no nem éppen a Monolith Productions, hanem néhány szakadár veterán, akik stúdiót alapítottak és saját pénzmagból kezdték el finanszírozni az új fejlesztésüket.
    Történt ugyanis, hogy néhány fejlesztő, aki egykor a F.E.A.R. és a No One Lives Forever játékon dolgozott a Monolith Productionsnél, kivált a csapatból, és a saját stúdiót alapított Blackpowder Games néven.

    A független csapat első projektje a Betrayer lesz, ami Virginiában játszódik, 1604-ben. Korhű fegyverekkel tehetünk majd rendet mindenféle szellem között, muskétát és íjat is használhatunk, közelharcra pedig egy jó kis fejszét kapunk majd. Szellemes sztorit megalapozandó, az Unreal Engine 3 sajátos látványvilággal operál:

    A játék kizárólag PC-re jön, a Steamen válik majd letölthetővé 15 dollár fejében. Early Acces augusztus 14-től.

    Info pár képpel Gamekapocs

    Announcement Trailer

    SG írása