22995
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

11 év alfa fejlesztés után! Teljes játék (1.0) megjelenése 2024 júniusban!
5.50 euró a játék április 29-ig,utána brutálisan megdrágul,utolsó lehetőség,csapjatok le rá!
  • Ironman2
    #1375
    1.jó nekünk itt az sg-n
    2.nem bérlek szervert,néha belép hozzám pár ember aztán kész,amúgyis új játékot fogunk kezdeni mindig amig nem lesz végleges
    3 hónap vége felé jön az alfa 7
    4 elég sürün mostanában.
  • FuRiONight
    #1374
    Hali

    Úgy nèzem a jàtèk igencsak elkezdett fejlödni (nem csak grafika terèn - bàr nàlam ez volt az egyik visszatartòerő - alpha 5-öt pròbàltam) ès valòszìnüleg benevezek a jàtèkra.

    Viszont néhàny kérdès:
    -mièrt nem csinàltok magyar communityt (közössèget: steam ès facebook csoport)
    -làtom, h Ironman 2 csinàlja a szervert ès nem àllandòan online a szerver: nem gondolkodtatok szerver bèrlèsben? 16 slotos szervert lehet bèrelni 10 slotos ts3-al 6k-èrt havonta, szètosztva olcsò ès persze sokkal jobb is
    -alpha 7 kb. Mikorra vàrhatò?
    -milyen gyakran kap a jàtèk frissitèseket (kisebb - nagyobb javitàsokra gondolod)

    Egyenlöre ennyi jutott eszembe :)
  • Ironman2
    #1373
    Alfa 7-nél mindenképpen új játékot kezdek! Nagyon várom.Kajákat lehet majd főzni a tüzön.DDDD
  • Ironman2
    #1372
    Alpha 7 News - And for those of you asking about Alpha 7 here are some new screenshots showing off our new smooth terrain, mesh trees and new grass. It’s a complete world visual overhaul and it’s looking freaking amazing! Also included in Alpha 7 is our new Stealth System that interacts with our new night spawning system that spawns Dynamic Hordes based on the player’s actions. And if everything goes well we’ll also be including our new Campfire Cooking/Chemistry System. We’re working hard to get Alpha 7 out as soon as possible we expect it to be out before the end the month.
  • Ironman2
    #1371
    Amúgy jó az útkeresés a zomniknál.Kijött a várból,és megy a hidon felém a rohadék:


  • Ironman2
    #1370
    Magyarítás amúgy még nincs benne,lehet a 7-ben lesz.Pedig mondták hogy a következő patchban már lesz magyarítás hivatalosan. (magyarul is megjelenik a játék).Lostprophet készítette a magyarítást nekik

    #962-ben irja
  • Ironman2
    #1369
    Az is érdekes hogy 13 iron oreból lett 351 iron scrab.valami bug lehetett
  • IXEMGabeo
    #1368
    :DDDDDDDDDDDD
  • Ironman2
    #1367
  • Ironman2
    #1366
    köszi szépen!

  • IXEMGabeo
    #1365
    Jó sok nyersanyagot kiszedtem lentről:)

    TNT hasznos cucc gyerekek
  • Ironman2
    #1364
    asszongya:bányászom folyamatosan.DDDDD
    SSHARCOS,felhúztam a bunkerodat jó magasra!
  • Ironman2
    #1363



  • Ironman2
    #1362
    nehezebb szinten gyorsabban fogy a kaja azért.volt olyan zombi akinek elég volt egy fejlövés,és volt olyan akinek 4-5 kellett
  • IXEMGabeo
    #1360
    Vasember és társai:DD

    szóval mennék játszani készítsétek a szervert
  • Ironman2
    #1359
    hehe.ebben igazad van,idáig keményen kritizálta a játékot!
  • Ironman2
    #1358
    szerintem a sugárfertőzött területek nem véletlenül lesznek majd,jó lenne pl ruhákat craftolni benne,mint a rustban,bemegyünk a területre,és csak pár percig lehessen ott tartózkodni,azalatt gyüjtögetni jobbnál jobb cuccokat
  • IXEMGabeo
    #1357
    azért kajákat néhol a városban elvétve lehessen már találni...úgy a realisztikus hisz egy apkalipszis elején mindig vannak kaják a szekrényekben legalább is a kiürített lakásokban
  • IXEMGabeo
    #1356
    pedig az nagy szó, ha te elégedett vagy:DDD
  • Ironman2
    #1355
    Valaki mondta hogy lehet a kaják se fognak előfordulni a szabadban hanem nekünk kell majd előállítani.Na az durva lenne ha vadászni kell állatokra mint a Rustban.Szekrényekbe rejthetnének hozzávalókat.Pl üres doboz,üre konzerv..stbb
  • Ironman2
    #1354
  • Fehercsoki
    #1353
    Jön a stealth rendszer is meg új cooking, dinamikus zombi horda spawnolás a stealth alapján, hónap vége előtt jön. Egész jól hangzik.
  • Fehercsoki
    #1352
    Na Smooth Terrain jön alpha 7-ben.(valami kezdetlegesebb változata)
  • Ironman2
    #1351
    Ez jó! Evvel a kőbaltával üzennek a Rust-nak.Remélem a fák nem maradnak a levegőben mint most.Idáig csak a lombkorona maradt ott,de már az alfa 6.3-ban egy egész fatörzs is ott marad
  • Ironman2
    #1350
    További képek az alfa 7-ből:



  • IXEMGabeo
    #1349
    én singleben zombik nélkül tolom a játékot...

    rohadt sok mindent lehet csinálni benne és szebb természetesen, mint az agyonsztárolt pixeles Minecraft:)))
  • xalyy
    #1348
    Jah és tudjátok mi a röhejes az egészbe?
    Hogy a Dayz-t meg a Rust-ot is nem egy mindennapi bagázs készítette, rengeteg tapasztalattal és mégis mekkora szar lett az egész, rohadt lassan haladnak. Mondjuk a Rust most már begyorsult és az még mindig fényévekre van Dayz-től.
    Ne vicceljünk már emberek, a Rust-ot a Garry's Mod csapat készítette ami már lassan tíz éves múltál rendelkezik és a Dayz pedig 2-3. Szégyen és gyalázat amit művelnek! Dayz-be cuccosan feltudod öltöztetni a karaktered az apokalipszis közepén de még egy rohadt jármű sincs, pedig a mod-ba is volt már a kezdetekkor. A Rust-al pedig semmi gond nem lenne mivel hetente újítják igen de ezek a heti újítások olyanok mintha fél napot dolgoztak volna vele, tisztelet a kivétel, amikor tényleg beraknak értelmes és fasza dolgokat!
    A 7 Days lassan indult de már jól belejött és egy noname csapat készíti a saját otthonukba NEM STÚDIÓBA MINT A MÁSIK KETTŐ. Na ez ami dühítő...
  • IXEMGabeo
    #1347
    ez a játék már az alfa verzióval is bőven ütötte utóbbi kettőst...
  • IXEMGabeo
    #1346
    enyém tuti nem:S:S bár ha nem leszek host akkor lehet igen a memória bíerni fogja-e az a kérdés
  • IXEMGabeo
    #1345
    ez nagyon beteg hallod, de tuti cheatelt
  • hapi
    #1344
    Hát ez-az! valamit valamiért!
  • Ironman2
    #1343
    A Rust-nak hiába szép a grafikája,ütöm a fát,aztán ott marad ugyanúgy,a szikla is csak úgy eltünik benne
  • hapi
    #1342
    Ai-csere jön, lopakodás és ütésektől hátra eső zombik, meg sok zombi könnyebben benyomja az ajtót falat ilyesmi. Jön a főzés új verziója, meg ha csendben legugolsz egy sötét szobában és nincs nálad valami nagyon szagos kaja akkor nem találnak meg a zombik.
    Sztem ez elég sok játékélmény a grafika változása csak hab a tortán.
    Szükség van a szépítésre mert a rust-tal meg a DayZ-vel hasonlítják őket össze pedig ott messze nem rombolható craftolható az egész térkép és minden tárgy...
  • Totyamaster
    #1341
    Szép szép ... de én inkább újdonságokat jobban várom pl jobb AI stbb...
    hiába szép a játék ha nem köti le játékost! nincs játékélmény értitek????
  • Fehercsoki
    #1340
    Tök jó csak amíg 15 zombinál lemegy az fps addig szerintem nem ezzel kéne foglalkozniuk...
  • Ironman2
    #1339
    Tudom,épp tegnap láttam,nagyon jó a motor.Az Everquest Next-et ez fogja hajtani
  • hapi
    #1338
    Ezta színvonalat akarják elérni alpha 8-ra
  • Ironman2
    #1337
    Hát ez k.rva jó!

    Irta a fő fejlesztő hogy javul tőle az fps!

    http://7daystodie.com/forums/showthread.php?4100-New-Screenshot-from-Alpha-7

    Thanks for the compliments and the comparison shot. And IMHO the pine forest was our best biome in pre alpha 7 because those trees actually had 3ds models for branches. So the other biomes are even more improved than this one. Now we have full blown unity trees which sway in the wind and theres a huge variety of them and they are much bigger than the old trees, which is cool because they dwarf the houses now and it just feels so much more immersive. And the framerate is improved so it's a win across the board. The ground instead of a 512 texture is now a 1024 or 2048 so we've got crisp grass when you look down instead of blurred pixels. It's a huge improvement to say the least
  • Ironman2
    #1336
    Itt az összehasonlítás:

  • Ironman2
    #1335
    Na készüljetek! Újratextúráztak egy csomó mindent az alfa7-re. (kérdés hogy birja majd a gép?)
    Új fák,terep,bokrok,füvek!
    Alfa7: