9
World of Skygates
  • JonasSandor
    #9
    Nem lehet megnyitni a játékot.
  • JonasSandor
    #8
    Bezártátok a játékot?
  • JonasSandor
    #7
    Ez a köridő valós időben játszódik?,hogy tényleg meg kell várni hogy leteljen az 1 óra?
  • onesniper
    #6
    Üdv!

    A játék hamarosan újra indul... néhány nap, vagy néhány óra... vagy már el is indult ha későn olvasod. :D

    A World of Skygates egy teljesen ingyenes játék, ebből kifolyólag szép grafikája sincs.
    A játék böngészőben játszható online stratégiai játék, amelyben az idő körönként telik( 1 kör = 1 óra ). A játékosok nagy mértékben befolyásolják, hogy a játék mennyire lesz érdekes.
    Három nemzet közül lehet választani a játék elején, mind a három különböző előnyökkel és hátrányokkal rendelkezik. Egy várost lehet építeni, amelyhez fejlesztések is tartoznak. A lényeg azonban a hadsereg és a csaták. A kör idő lehetővé teszi valódi stratégiák kitalálását és végrehajtását. A klán tagjai valóban együtt tudnak egy hadjáratot végrehajtani. Illetve a Skygate helyeket mint stratégiai pontokat is a klán tagjai közösen tudják elfoglalni, megvédeni.
    Aki magányosan akar játszani az küldetésekre küldheti a seregét a térképen lévő területeken, vagy a nem játékosok által irányított városokat veheti célba.
    Alapvető elem a kereskedelem is, illetve a mágia. Négy mágia típusból mindenki egyet választhat és mágusokkal, sárkányokkal is bővítheti seregét. A seregek élére pedig fejleszthető képességgel rendelkező hadvezéreket lehet állítani.

    Ha szereted a stratégiát érdemes megnézned: http://www.worldofskygates.hu
  • onesniper
    #5
    Alapvetően magyar a játék, az angol még csak egy lehetőség... nincs szépen lefordítva ezt be is látom és persze az oldalon is leírtam a regisztrációs feltételek végén. :)

    Most már lehet regisztrálni és hamarosan el is indulhat a játék. :)
  • Zenszkij
    #4
    Skygates
  • Zenszkij
    #3
    Szép munka, sok sikert vele!
  • WhiteStar
    #2
    juj.

    ez érdekesnek néz ki. de nézesd át a szöveget valakivel aki jobban tud angolul mint te:

    cityies helyett cities

    present vitality helyett szerintem jobb a current, ha meg HP-t értesz alatta akkor hit points pl. de ez csak egy javaslat. magyar verziója is van?
  • onesniper
    #1
    Üdv!

    Készítettem hobbi szinten egy online stratégiai játékot(vagyis valóban ingyenes). Csodálatos grafikát nem, de játék élményt szintem kínálhat. :) MMO vagyis a játékosok nagy mértékben meghatározzák milyen lesz a játék menete.
    Egyelőre csak megnézni lehet(csataszimulátor, leírások), de pár napon belül elindulhat a regisztráció és a játék is. :)

    Örülnék egy kis segítségnek is. Ugyanis a készítés folyamán elmaradtam a \"terjesztéssel\". Jó lenne 1-2 száz aktív játékos. :)

    Ha valaki szereti a stratégiát annak szerintem be fog jönni a dolog. :)

    Elérhetősége: http://www.worldofskygates.hu