8
  • Ender Wiggin #8
    Az idegen lények elgondolkodva nézik, hogy ki az a méterötvenes idióta, aki ott ugrál előttük vakító fogakkal, belőtt hajjal, aztán lerúgják a fejét. Stáblista.

    kb. ez lenne a realitás, ennyire hiteles akcióhős Cruise.
  • Zocsi
    #7
    Hm... csak nekem tűnik úgy, hogy Hollywood egyre több japán szellemi anyagot importál vászonra? (persze szerintem ez nem baj, sőt!)
  • Gauge
    #6
    Helyes!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Tomnak most lesz/van 3 scifije (kezdve az oblivion-nal), ez egy jó jel már.
  • Hedgehunter #4
  • gombabácsi
    #3
    ez sokkal jobb lesz mint az elysium, mert nagyobb, erősebb az exoskeleton, és nő is van, akinek 93 méter széles kardja van

    tehát jobb lesz
  • anubys1984
    #2
    Szerintem ez csak annyit jelent, hogy nem követik teljes egészében a könyv eseményeit...
  • grobs
    #1
    Keiji nem meghalni akar csak kilépni a loop-ból ... holtan nem tud kilépni. Esetleg a következő hullámban meghalhatna, de ebben nem tud.
    Nem a 158. loop-ban látja meg Ritát, hanem az elsőben, amikor megöli a "szervert", és kb. 5. loop-ban rájön, hogy menekülve nem tud kilépni (mindenképpen meghal és kezdi elölről), ezért nekiáll utánozni a csajt. A 158. loop-ban szól rá Rita, hogy hányadik loop-ban van, de addigra már majdnem olyan jó mint ő, és majdnem minden kiderült a mimic-ekről.