3
  • csimmasz
    #3
    Megőrúltél?
    Milesz reklamok nelkül szegény focistakkal meg a végén értelmes összegekért kéne jatszaniuk, nem lenne Ferrari kokain hegyek meg privát yacth.
    Nemlenne raépúlő milliárdos üzlet.

    Mondjuk részemről ha holnaptól minden sport közvetités megszünne akkor sem érezném magam rosszul.
    Amugy most igazuk van, képzeld ha neked valamiért fizetned kell mondjuk a kedvenc zenekarod koncertjere de masok egy haveron keresztül ingyen jutnak be, nem baszna a csőrödet?
  • Sajátvéleményem
    #2
    Én speciel nem szeretem a focit, és nem is nézem a meccseket,de kiveri nálam a biztosítékot, ha valaki valamit korlátozni akar. -Pláne az internettel kapcsolatban. Azt a felhasználónak kellene eldönteni, hogy kell-e neki az a "dolog" vagy nem. Az államnak az lenne a dolga, hogy segítse az állampolgárait, és nem az, hogy mindenféle korlátokat emel neki. Figyelmeztetni persze kell, hogy ez, vagy az nem helyes, de korlátozni nem. Ha én beakarok nyúlni az oroszlán szájába, akkor tehessem meg, max, szóljanak előtte, hogy valószínű nem lesz utána karom, de ne akadályozzanak meg, ha mégis olyan barom vagyok.
  • AgentKis
    #1
    Hát a proxy meg mire való?