12
  • pasi29uk
    #12
    Kizárólag vegyvédelmi öltözetben
  • orbano
    #11
    Ha ez magas ISO-n tudni fogja az X3 Merrill szenzor képességeit, akkor lef*som a lábam szárát azt hiszem... Ezzel a géppel így csúnyán beleköphetnek akár a középformátumú gépek levesébe is.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #10
    DSLR/CSC gépeknél nagyon is van jelentősége a megapixeleknek, bár egy bizonyos szám fölött a legtöbbünknek nem annyira fontos.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #9
    Mivel nem bayer mintás a gép így 20 mega ~
  • SupraMKIII
    #8
    Egyébként pont ideje lenne már váltani arról, hogy a Mpixel-el jellemeznek egy kamerát.. Persze, értem én, hogy azt mindenki érti, hogy kinek nagyobb (a micsodája), de ennek vajmi kevés gyakorlati jelentősége van:

    Sokkal több értelme lenne DPI és érzékelő felületet mondani - ráadásul a másodiknál ugyanúgy érvényesül a "nekem nagyobb van" hatás :-)
  • MagyaR
    #7
    A cikk leírja, hogy óriásplakátokhoz tervezik a gépet nem pedig személyes használatra pff.....
  • cloud.strife
    #6
    Sony A99-em 24megapixeles képei 16-25Mb között vannak jpegben........... ehhh :D
  • Sequoyah
    #5
    Nem érted? Ha nagy felbontású kamerát akarok venni, akkor ez a két lehetőség maradt csak:D
  • adler741
    #4
    Ha 75 M pixelen elmentek egy képet mennyi helyet fog elfoglalni 100 mega ? DD
    Röhely. nagyítgatásra biztos jo lesz..
  • narumon
    #3
    Nem világos mi köze a telefonvásárlásnak egy DSLR vásárláshoz :o
  • Sequoyah
    #2
    Lehet akkor mégse nokiát kéne vennem? Na még akkor karácsonyig eldöntöm:)
  • cloud.strife
    #1
    Mint egy falat kenyér.