23
  • Zoliz
    #23
    Lehet szánalmas hülye magyar vagyok, de ez a film jó, nem tdom miért, tegnap megnéztem és most megint azt nézem. Kikapocsolodasnak kivalo film es sokkal látványosabb mint a Godzilla. Akinek bejon a Holnaputan, Mag stb című filmek az ki ne hagyja ezt. Nem fog csalódni, 8/10
  • jawarider2
    #22
    +1
  • zetortraktor
    #21
    "ert így is volt reklámozva. Meg is vagyok elégedve a filmmel."

    Ezt nem értem. Miért vagy elégedett, ha a film több, mint fele nem az volt, amit vártál? Épp ez az, hogy nem csak az volt, amit ígértek. Hanem mindenféle gagyizás.
  • narumon
    #20
    "Én úgy ültem a film elé, hogy egy robbanásokkal teli akciófilmet akarok látni, amiben óriás robotok és tengeri szörnyek harcolnak egy város utcáin, mert így is volt reklámozva"

    De pont erről szólt a cikk. Láttuk a bemutatót ez jött le belőle amit írsz ÉÉÉS pont ezért nem néztük meg. Mert az óriásrobotok és szörnyek harca 8 évesen otthon a kanapén GI.Joe bábukkal még marha jó muri volt - most azért nem adnék pénzt. Főleg nem annyit amennyibe egy mozi kerül. Nyár van - inkább pár sör haverokkal! Árban ugyanott van élményben viszont tök más. Hint: Ez az én véleményem kéretik nem szigorúan venni - csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem vagyunk egyformák.
  • Bari06
    #19
    Engem teljesen hidegen hagy a film, hogy össze engedték Optimust és Godzillát engem biztos nem kötne le kettő (isten ments) három óráig. A csoki jó, a csalamádé is jó, de ha össze kevered nem biztos h mindenki lenyeli és még mosolyogni is fog utána.
    by: egy Transformes FAN
  • Wittgen
    #18
    Szerintem nem volt rossz, csak a szinkronhangok (legalább is a csajé) nem illettek a karakterekhez, valamint az volt az érzésem, hogy szét van szabdalva a film, a jelenetek nem követik logikailag egymást, stb. Ezt később olvastam is egy Del Toro cikkben. 3 órás változatban jobb lett volna.
  • gulyasandras
    #17
    Az eredeti sokkal jobb.
  • cylonflatus
    #16
    Csak egy példa: Scarface - mindenki kedvence, abszolút kult film, imdb 8,3... a pénztáraknál mégis bukás volt.
  • cylonflatus
    #15
    Az nem jelent önmagában semmit. Rengeteg magas tetszésindexű-, sőt mára kult státuszt elérő film volt anyagilag bukta.
  • Bendzs
    #14
    Így van. Akciófilmként lett meghirdetve. Még ha az ember egy trailert nem is, de legalább a plakátját látta, felmerülhetett benne, hogy nem egy rakás óriás robot és szörnyeteg közös kalandjának, szerelmének kibontakozásáról fog szólni. Én úgy ültem a film elé, hogy egy robbanásokkal teli akciófilmet akarok látni, amiben óriás robotok és tengeri szörnyek harcolnak egy város utcáin, mert így is volt reklámozva. Meg is vagyok elégedve a filmmel.
  • NovaTerra
    #13
    Pedig igaza van, a folytatások és remakek hozzák a nagy pénzt. Közben persze vannak eredeti teljesen új filmek is, de sok el se jut magyar mozikba és világszinten is jóval kevesebbet hoznak, mint a már bejáratott címek.
  • msgreg
    #12
    Nem értem azokat, akik itt siránkoznak, hogy nincs story, csak látványra épít...stb. Én barátnőmmel bizony elmentem a moziba és megnéztem. Nem vártam tőle semmi mást, mint egy jó kikapcsolódást, amit maximálisan hozott. Ha történetre vágytok, nézzetek drámát, meg krimit...ez akció film, így is kell kezelni. Nekem a Csatahajó is bejött, Expandables, Thor, Avengers,...stb. Nincs ezekkel semmi baj szerintem, utána kell nézni, mit fog megnézni az ember és akkor nem érzi kidobott pénznek. Én a nagyobb mozifilmek közül a Vasember 3-ban csalódtam kicsit, szerintem az kicsit lejáratta magát, de ott nagyok voltak az elvárásaim is.
  • Csaba161
    #11
    Na és akkor mit szóljon a R.I.P.D. - Szellemzsaruk, amit még annyian sem nézték meg mint a RIM-t...
  • Real Ebola
    #10
    Aki elmondja a véleményét az okoskodik. Ennyi. Jó anyázást mára mindenkinek!:D
  • immovable
    #9
    Jól van, csitulj el, ne okoskodj annyit balfasz.
  • koschwarz
    #8
    Igen, mert az első hét után már mindenki számára világos volt, hogy ebből az ötletből még del Toro sem tud olyan filmet csinálni, amiben nem csak a látvány a lényeg. Szerintem lassan kezdik ezt unni a tengerentúlon is. Épkézláb sztori és karakterek nincsenek.
    Vagy szimplán csak nem érdekelte őket, mert nem egy képregény alapján készült.
  • Zombee
    #7
    Mert a John Carter eredeti ötlet volt... ja, az, 80 éve.
  • kalapos01
    #6
    Akarod mondani, hogy nem nézel eredeti ötletű filmeket - ezt ne keverd össze. Lehet, hogy te csak folytatásokat látsz, de a heti 3 premierből itthon 2 volt eredeti, a most csütörtökön bemutatásra kerülő 6-ból pedig 5. És melyik volt a legnézettebb a hétvégén? A Nagyfiúk 2. Jövő hétvégén melyik lesz? A Farkas. A két film, ami nem eredeti.

    Sőt, odakint is 4-ből 2 volt eredeti, a héten pedig 4-ből 3 lesz. Szóval ez csak kamu hiszti.
  • semmikozod
    #5
    John Carter lesz belőle. Kár érte. Gyakorlatilag már nincs eredeti ötletű film...
  • Narxis
    #4
    Pedig ha gondolkodnál kicsit akkor megértenéd.
  • edios
    #3
    szerintem picit félrevezető a cikk. (de legalábbis a címe)

    review-kból és imdb 7.8-ból (jelenleg 50+k szavazónál, megy ez még lejjebb, de már irányadóként használható) arra lehet következtetni, hogy akik látták azok alapvetően szeretik. csak ők nincsenek túl sokan.

    fanboy/geek/nerd mozi. (nem rossz értelemben)
  • gombabácsi
    #2
    akkor a szennyformersz hogy lehetett siker? nem értem komolyan...

  • fonak
    #1
    Nem vagyok meglepve. Bár az imdb-n még mindig 7.8-on áll a film, érthetetlen módon.