7
  • Magiszter
    #7
    Igaz. Anno a The Darkness 2 kimondottan tetszett ha így visszagondolok... meg talán az "új" PoP.
    De amúgy ez a stílus nem az én stílusom.

    Nem kell valóságszerűnek lennie, de egy tök alap UE3-as grafika már jobban visszaadja nekem a beleélés faktort. Vagy egy Source játék is. Persze csak ha úgy van megírva az egész hogy legyen mibe beleélnem magam :)
  • Laza
    #6
    Semmi baj nincs a CS-el, ha azt tudják megfelelően és a helyén kezelni ... nem kell mindennek erőltetetten 'valósághűszerűnek' lennie, mert az úgysem megy nagyon sokaknak.

    Ott van pl a Borderlands 2 ... nagyon jól áll neki a CS, hihetetlen jól néz ki, nagyon jól kezelt, teljesen funkcionális ... 130+ órám van benne és egy percig sem gondoltam úgy, hogy ez jobb lenne valami 'realisztikusabb' kinézettel.
  • Magiszter
    #5
    Sose értettem ezt a Cell Shaded grafikát... mi ebben a jó? Nekem pont hogy ez veszi el a hangulatot, mert egyszerűen nem tudom beleképzelni magamat...

    De mint tudjuk a grafika nem számít... persze-persze.
  • Skyline
    #4
    A sötét hangulat már ott kiveszik hogy megint egy játék amibe ezt a gagyi baltával faragott cell shaded szerű szar grafikát erőltették bele...