8
  • Zoliz
    #8
    Az egész csak piac, majd akkor lesz gáz ha törvényileg bűntetnek ha nem kapcsolódsz a hálóra. Bár már vannak ennek jelei. pl elektronikus adóbevallás, vagy azt hazudják nem leszel "versenyképes" ha nem regisztrálsz ide-vagy oda. De már olyat is halottam, hogy pszihopaták akik nincsenek a Facebookon :-(
  • SlickAdam
    #7
    igy kell csinalni
  • Tetsuo
    #6
    :) Én is ezt tervezem.
  • Wittgen
    #5
    Most nyaraltam 9 napig egyhuzamban, nem vittem se laptopot, se más elektronikát, a telefonomat meg kikapcsoltam a nyaralás végéig. Se tv, se rádió, kész felüdülés volt a modern lét közben ez a kis nyugalom szigete. Ja, élveztem a habzsi-dőzsit, a csajozást, a napot, a természetet, a strandokat...
    :P
  • ugh
    #4
    Meg nem bir ki 2 orat se net nelkul.
    Kikapcsolja kibaszott laptopjat, mar kapcsolja be a tabletet, nehogy lemaradjon valamirol.
    " meg azert praktikus a tablet mer nyaralas kozben lehet netezni meg jatszani meg filmet nezni.."
    Az meg csak eszebe sem jut, hogy nyaralas kozben nyaraljon, hogy leszarja a vilagot, ne foglakozzon semmivel amivel otthon, pedig elmeletileg azert ment oda bassza meg..
  • Molnibalage
    #3
    Miért mániája az egyesekek, hogy minden szirszar az netre legyen kötve...?
  • Linkout
    #2
    Mégsem a feministák kezdték...
  • tomcsa4
    #1
    Szerintem a "A Cisco műszaki igazgatója meglepő módon egy nő..." mondatot írjátok át, mert idejönnek a feministák, aztán megnézheti magát a cikkíró. :)

    Lefagy az oldal hülyeségeik súlya alatt.