3370
  • wantonly
    #1
    A téma érzésem szerint kinőtte a Steam topikot, illetve egy folyamatosan bővülő és frissülő szolgáltatásról van szó, ezért nyitottam számára egy új témát.

    A Steam Trading Cards 2013. május 15-én indult, akkor még béta verzióban, azóta június 26. dátummal már minden falhasználó használhatja a Steam új szolgáltatását. Nem kötelező, de érdemes csatlakozni a STC Grouphoz, itt kaphatunk információkat a frissítésekről, új \"kártyás játékokról\". A kalapba eddig bekerült játékok listáját itt találhatjátok.

    Mik azok a Steam Játékkártyák?

    A Steam Játékkártyák olyan gyűjthető kártyák, melyeket Steames játékokat játszva szerezhetsz. Egy kártyaszett összegyűjtésével olyan tárgyakra tehetsz szert, melyekkel egyedivé teheted profilod és bemutathatod, mivel játszol. Továbbá a megszerzett kártyákat értékesítheted a közösségi piacon.

    Hogyan szerezhetek kártyákat?

    Játékkártyákat egyszerűen a résztvevő játékok valamelyikét játszva szerezhetsz. Játék közben időnként kártyákat fogsz kapni, melyek a Steam Raktáradba kerülnek.

    Hasznos linkek:

    Steam Trading Cards Group
    Steam Játékkártyák - Gyakran ismételt kérdések
    Steam Trading Cards Wiki
    Kártyás játékok lista
    Steam Közösségi Piac

  • Rapid81
    #2
    Ne csessz föl, hogy most már 3 topikot kövessek... 2 is sok volt. XD
  • RoboKutya78
    #3
    :)
  • fery02
    #4


    Ha Steam topikban megszűnik ez a téma, átköltözök ide. :)
  • DarkSector
    #5
    Grat.

    Ez a hozzájárulásom a topikhoz ha elfogadjátok. :)

    Steam Card
  • wantonly
    #6


    Engedelmeddel be is rakatom a fejlécbe. Meg alá a fontosabb linkeket.

  • DarkSector
    #7
    Oks ha megfelel. :D
  • wantonly
    #8
    De legalább egy helyen lesz ez a téma, nem kell mindenhova benézni, hogy mi az újság. Rend a lelke mindennek. :)
  • wantonly
    #9
    Esetleg olyat lehet kérni, hogy a bal alsó steam logo legyen kisebb? Mondjuk fele akkora?
  • DarkSector
    #10
    persze bármit. :)
  • DarkSector
    #11
  • wantonly
    #12
    Király, köszi! :)
  • kill3r21
    #13
    kaptam egy city 17 kártyát, az kajakra 4 eurót ér? :D
  • kill3r21
    #14
    City 17 Metrocop (Foil)
  • DarkSector
    #15
    nm. :)
  • DarkSector
    #16
    Ha FOIL akkor előfordulhat igen, 2-5 euro közt mozognak.
  • wantonly
    #17
    Igen, a foil kártyák többet érnek. Viszont csak 1-2 db-t vesznek naponta.
  • kill3r21
    #18
    már 6 cucc van eladásra, utána kéne néznem ennek az egésznek úgyérzem :D
  • Matusy
    #19
    Nekem nem teljesen tiszta ez a kártyázós dolog. Nekem megvan a L4D 2 meg a war of the roses. na a L4D-ben 8 kártya kell de csak 4et dob a játék. A maradék 4et honnan kéne megszereznem?
  • Ryder62
    #20
    Nem lennék meglepve ha a valve a fanok kreálmányait használná fel.

    Valaki már megálmodta a Saints Row Traidig Cards-okat is:

  • lalakov
    #21
    Azt meg kell/kéne venned. ;-)
  • lalakov
    #22
    Serious Sam 3 Bio-Mechanoid kártyát cserélnék bármilyen SS3-as kártyára kivétel a Gnaar.
  • genndy
    #23
    Tök jó a banner!
  • DarkSector
    #24
    HX. :)
  • wantonly
    #25
    Minden játéknál csak durván a felét dobja a játék. A maradékot meg kell vásárolnod a piacon, ha kitűzőt szeretnél szerezni vagy tradelned kell
    valakivel. Például, ha eladod a War of the Roses kártyáidat, abból meg tudod venni a hiányzó L4D2 kártyákat. Ha nem akarsz a kártyákkal szórakozni, akkor egyszerűen add el amit dob a játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #26
    Ugye, hogy a kevesebb néha több :)

    Ma én is kaptam "Magicka booster Pack"-ot.
    S igen, tudom, hogy véletlenszerű a dolog.
  • genndy
    #27
    Mivel ma meg tegnap nagyon sokan kaptak, kezdem azt hinni, hogy mégse olyan véletlenszerű ez... Inkább mintha időnként szétszórnának egy adagot.
  • IMYke2.0.0.0
    #28
    Lehet, hogy a (közelgő) Summer Sale az ok most, nem tudni :)
  • Hangman576
    #29
    Nagyon úgy tűnik. Tegnap tuti, hogy rengetegen kaptak, mert teli van a piac Booster pakkokkal. Ilyen véletlenek nincsenek.
  • DarkSector
    #30
    Hát ha más kéri oké de nekem a több néha jobb. :D
  • DarkSector
    #31
    Sokan kapnak ettől még az áruk nem fog alább menni 3 normál lap alá, mert akkor mindenki packokat venne és bontogatna.
  • DarkSector
    #32
    Volt már közületek vagy haverotokbnak aki Booster-ban talált már fóliás karit????
  • fery02
    #33
    Tegnap megszereztem a legmagasabb szintű kitűzőt Bindings of Isaac-ból, erre mit kapok ma reggel?

    ...Binding of Isaac booster packot.
    De legalább foil se volt benne. :)
  • lalakov
    #34
    2 Booster pack= 0 Foil. Lehet nem kéne kibontanom, hanem egyben eladnom, de hátha. :)
  • SzirmosSzisza
    #35
    Ejj, én már 3-at krafoltam, de booster még nem esett, fene egyen meg titeket :D
  • ratgab
    #36
    Nekem egy Don't Starve Booster esett reggelre! Ha kibontom se bukok rajta, még foil is lehet benne.
  • ratgab
    #37
    Egyszer se kraftoltam és ez a második boosterem. Egyszer meg esett egy fóliás lap is.
  • ratgab
    #38
    De nem a boosterből!
  • DarkSector
    #39
    Na ez a kérdés hogy booster-ből eshet-e...:D
  • wantonly
    #40
    Igen, de ritkán sajnos.

    FAQ: "Miután minden megkapható kártyát megkaptál, jogosulttá válsz egy bónuszcsomagra, ami olyan 3 kártyából álló csomag, mely normál és fóliás kártyákat is tartalmazhat."

    Nekem az egész kártya mizéria indulása óta összesen 1db foil esett az is ilyen 1-2 euró értékben.