33
A nagy Logitech fórum
  • Cziras
    #33
    Sziasztok Van egy Logi vezeték nélküli egér.

    Akárhogy próbálom bármit teszek nem működik.

    Mikor bekapcsolom akkor egypár másodpercig halványan ég de pár másodperccel később az is elmúlik.

    Próbáltam 32 és 64 bites rendszerrel is.

    Az elem is új benne.

    Valakinek valamilyen tapasztalata?

    Mi lehet a gond?
    https://support.logi.com/hc/hu/articles/360025141274

    Hogy állítsam be hogy működjön?
  • proktor30
    #32
    Sziasztok.

    Van egy Logitech webkameram aminek annyi az összes baja hogy nem erintkezik az usb csatlakozója.
    Tud valaki olyan helyet ahol kitudnak cserelni egy usb c aljzatot? Már voltam laptop szervizben, elektronikai muszeresznel, telefon szervizben de sehol nem vallaltak.Logitech szerviz meg tudtommal csak Miskolcon van.

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=298IMG_20201023_105953.jpg[/IMG]
  • nono28
    #31
    Sziasztok!

    Logitech G29 hogy tudnám működésre bírni xbox one x-n?
  • Balazs02
    #30
    Sziasztok !

    Segítséget szeretnék kérni. A vettem egy Logitech G910 es billentyűzetet és egy Logitech G502 egeret egy Logitech G933 fülest és az a proglémám, hogy a Logitech Gamming Software alatt nem akarja kikapcsolni a Tom Clancy's The Division játékban a nem használt billentyű világitásokat. A Ha a Logitech G HUB ot felrakom akor tökéletessen működik utána /gondolom/ lehúz egy frissítést és elkezd tölteni aminden sosincs vége.

    Ilyen esetbe mit csináljak, hogy működjen ??
  • biomage
    #29
    Keresek egy hibás vagy használt Logitech G500 egeret, a sajátomból kivetem a mellék gombot + paneljét és a vezetékét is, és nem találom.

    Akinek van és eladná, privizen rám.
    Utoljára szerkesztette: biomage, 2018.10.30. 20:38:35
  • FerencHuN
    #28
    Sziasztok. Vettem 1 g29 kormányt de az istennek se tudom beállitani ,hogy 900 fokot kihasználjam ets2 ben.ps4 es modban van. Elöbb ps3 módban volt müködtek a gombok rajta aztán felvilágosodtam ,hogy ps4 módba kell rakni pchez. Hozzá teszem ott sem müködött a 900 fok.win10 kalibrálás elkezdtem de nem müködbnek a gombok nem tudom tovább vimnni a kalibrálást. leszedve a legfrissebb driver hozzá. ott is beállitva ahogy azt gondolom ,hogy jó.
  • Bal0924
    #27
    Megoldódott a problémám.

    Most az a kérdésem, kinek van még G203-as egere?
    Akinek van, lekapcsol a fénye, ha beállítod x idő múlva kapcsoljon ki?
  • Bal0924
    #26
    Sziasztok
    Most vettem egy G203-as egeret, kiírta hogy talált frissítést rá. telepíteni nem tudta és most az egér nem működik, csak kéken villog,.
    Most mit kéne csinálnom?
  • jocking
    #25
    Hali!
    Logitech G29 kormányt használok, PC-n. Érdeklődnék, hogy lehet valahol állítani azt az erőt, ami minden áron próbálja középállásban tartani a kormányt? Elég erős, és emiatt esélytelen vele gyors kormánymozdulatokat csinálni.
  • Atika :o)
    #24
    Sziasztok hasznal itt valaki MX Master 2S egeret? Szeretnek kerdezni vele kapcsolatban valamit. Koszi
  • nasr
    #23
    Hali

    Ma vettem egy va di új DFGT-t
    Játék alatt (F1 2015) arra lettem figyelmes hogy elmozdul a kormány szöge. Szóval ha a kormány 0 fokon van a játékban balra tart.
    A játéban akkor van egyenesen ha én forgatok a kormányon jobbra.
    Remélem érthetö.
    Olyan mintha rosszul lenne kalibrálva pedig a kalibrálás után jó de aztán megin elmegy.
    Drivert ujraraktam 2x usb ki usb be. De igy is elmegy.
    Kalibrálás jó de ahogy ott menüjében tesztelem elmegy a kormány szöge.
    Volt már DFGT-m de annak nem vot ilyen baja.
    Mi lehet a gond? :(

    Jah és hivatalos oldalrol leszedett driver fel sem ment a régi dfgt-m cd jéről ment fel szépen. Volt mér win reinstall is!!!!!!!

    Ma vettem, lehet hibás?
  • Bal0924
    #22
    Valaki tudna segíteni?
    Amióta win10-em van, azóta nem akar működni a logitech programja.
    Van egy K330 egér billentyűzet párosom.
    Próbálnám beállítani a programba hogy melyik kombinációra, mi jöjjön be. De nem akarja elfogadni.
    A Legújabb van fent. Rendszergazdaként is elvan indítva és semmi.
    Valami megoldás?
  • Zan
    #21
    Sziasztok!

    Pár napja vettem egy G930 fülest. Nem volt nagy váltás ugyan, mert előtte G35-öm volt kb. 5 évig (hozzátenném még mindig működik, csak el van törve rajta egy műanyag-darab; egész pontosan ez, amit viszont innen lehet rendelni).
    Tehát átváltottam a vezeték nélküli változatra, aminél szomorúan tapasztalom, hogy a mikrofonjának a minőségét NEM tudom szabályozni! Ha a rögzítőeszközöknél kiválasztom a mikrofont és ott a speciális fül alatt szürke az a rész, ahol tudnám állítani, hogy milyen mintavételt szeretnék alkalmazni. Ezzel nem is lenne gond, ha alapértelmezettként nem a magnetofonminőség lenne beállítva. Nem tudom miért van ez, de nem lehet állítani és jelentősen rosszabb így a beszédem minősége Mumble-on, vagy TS-en, mint a G35-nél, ahol ezeket az értéket tudtam szabályozni. Nem tudjátok, hogy miért nem lehet ezt állítani? Azért egy ilyen méregdrága fejhallgatónál elég gáz, hogy nem lehet ezt beállítani...!

    Meg tudnátok nézni az közületek, akinek ugyan ilyen fülese van, hogy lehet-e ezt 1 csatornás 16000 Hz-es magnetofonminőségű hangról állítani jobb minőségűre a mikrofon-részt?

    Még annyit hozzátennék, hogy Win 8.1 van a gépemen.

    Üdv,

    Pet
  • Geri556
    #20
  • jackoneill90
    #19
  • Különc
    #18
    Legjobb topik, +fav
  • DarkHorSe
    #17
    S budget energiaital a best, foleg a cukormentes :D
  • CamelX
    #16
    Vecsésiből erős paprikájukat próbáltad már? Kenterbe veri Erős Pistát 100x, ízre, minőségbe is.

    jó a topic +fav :D
  • akyyy
    #15
    fav topik
  • nearo
    #14
    esbüdzsé ropi/perec kurvajó... meg nekem a puszedlijük is bejön
  • naddki asheggem
    #13
  • tomi890125
    #12
    Wc papír nem jó, maszatol :D
  • schrankszekrény
    #11
  • SzirmosSzisza
    #10
    Én azon csodálkoztam, hogy pl a ketchup nem is olyan olcsó. Volt mellette valami másik noname és egységárban feleannyi volt (és nem, nem 3 literes kiszerelés volt :D)
  • Lacee86
    #9
    És mi lesz az S-Budget termékekkel? A konzerv kukorica fasza, a WC papír nem rossz, de majonézt ne vegyetek belőle, az szar. :D
  • SzirmosSzisza
    #8
    Utolsó meg is érdemli. Bár a vegyes annyira nem ízlik (sőt, szerintem borzalmas íze van), de az uborka (sima meg kovászos is) meg a cékla nagyon finom.
  • flashpointer
    #7
    Az előbb leütöttem egy muslincát.
    Nyitok neki egy topikot.
  • SimaSuna #6
    lehet, hogy a Credo sem indult be, de a topik sem... :)
  • lord nihilus
    #5
  • Tinman #4
    Nyitok egyet a Genius-nak, egyet az Adidasnak, egyet a Vecsésinek... de most érted...
  • MR ME
    #3
    oszt minek?
  • V43 1105
    #2
    Zárható topik.
  • Geri556
    #1
    Úgy látom még nincs a Logitechnek egy összefoglaló topicja, úgyhogy nyitok egyet :)