7
March of War egy F2P, körökre osztott stratégia MMO PC
  • Apa27
    #7
    Sziasztok! Letöltöttem, kipróbáltam (Tutoriálig jutottam) aztán lefagyott a gépem. Sajna nem megy :(
    No de mindegy! Tudnátok segíteni abban, hogy van-e valami magyar oldal/fórum ahol olvashatnék még a játékról? Csak azért mert nem megy a gépemen, még érdekel! :)
    Aki próbálta leírná nekem, hogy milyen játékmódok vannak benne és hogyan lehet játszani őket? Pl.: Ha valaki nem csak egyedül hanem a haverjával játszik...
    Akkor ez olyan mint a Civilization, vagy a Total War...megvan a pálya és csak zúztok közösen (akár egymással, vagy egymás ellen) és mikor meguntátok mentetek?
    Vagy ilyenkor a világtérképen mindenki játszik és percről percre változik? Pl.:Silkroad, vagy a WoW, vagy a WoT? Igaz ott nem a pálya változik, csak a karaktered marad le a tapasztalatban... De a Warpfireben és a Darkorbitban, már ha játszol ha nem az ellenségek megszerzik a területeiteket...
    Szóval ez milyen játék?
  • hNeo2
    #6
    Kipróbáltam már 6-os szintű vagyok.
    Szerintem jó játék.
    Panzer Generalosok, Risk-esek, Paradoxosok, Erepublikosok próbálják ki mindenképp.
    Ingyenesen is elérhető benne minden.

    De egy azonos szintű player, aki fizet a játékért előnybe van, mert kivéve ha hülye. Persze ez csak PvP-re igaz.

    Ott van még a Coop, és a PvE rész, ami jóó.

    Nem sok ilyen körökre osztott MMO van. Dinamikusan változó világtérképpel... fincsiii
  • JaSoN HuNTeR #5
    Egy próbát megér x)
  • Hecker007
    #4
    Pár napja próbáltam és nagyon sokat fagyott PC-n, egyébként jó pofa játék lenne, de kicsit pay2win szagú.
  • JaSoN HuNTeR #3
    Honlap.
  • JaSoN HuNTeR #2
    steamen elérhető.
  • JaSoN HuNTeR #1

    Single-player

    Multi-player

    Cross-Platform Multiplayer

    MMO

    Co-op