42
Adobe Flash Player 11 Plugin
  • Wreck86
    #42
    Szia, egyik ismerősöm is találkozott ezzel a problémával. Amit tudok ajánlani a következő (külföldi fórumokról olvastam):
    https://www.adobe.com/hu/products/flashplayer/distribution3.html
    Innen kiválasztod melyik netezőhöz kell és próbáld meg ezt feltenni, ha továbbra sem megy, légy szíves jelezz vissza! :)
    Utoljára szerkesztette: Wreck86, 2015.07.15. 23:12:46
  • Willenbrock
    #41
    Sziasztok! Nekem nem települ a flash player,azt írja ki,.hogy adobe download manager application error. Az adobe eltávolítóval a régit töröltem,rendszerleíró kitakarítva mégsem települ. Mi lehet a gond?
  • howarju
    #40
    Akkor azért nem találtad az mms.cfg fájlt, mert az a 32 bites alkalmazások könytárában található! Próbálj meg rákeresni, ha nem találod! Esetleg olyan kolléga segíthet akinek szintén 64 bites Windows 7 fut a vasán!
  • móni76
    #39
    Szia nálam 64 bites windows fut ! Axtivex is van a gépemen!
  • howarju
    #38
    Először, tisztázni kellene, hogy 32 vagy 64 bites Windows 7 fut- e Nálad? Mert a 64-esnél máshol találhatóak a 32 bites alkalmazások. Csak arról jutott SZM-be, hogy Nálad 64 es programok futnak, a felsorolásod szerint!
  • howarju
    #37
    Úgy látom, nincs ActiveX telepítve.
  • móni76
    #36
    Fel van telepítve!
  • howarju
    #35
    Telepítsd fel a Flash Playert!
  • móni76
    #34
    Teljesen más! Valami ötleted van?
  • howarju
    #33
    Nálam ez található: http://www.kephost.com/image/FSg0
  • móni76
    #32
    Szia! Megnyitottam amit írtál de nekem a Flash mappában nincs benne mms.cfg fájl! A következők vannak benne:
    Flashinstal
    FlashUtil64_16_0_0_235_ plugin
    NPSWF64
    Plugin.vch
    ennyi!Ötlet?
  • howarju
    #31
    Hi!
    Ha az mms.cfg "védett mód" nullára állítása nem hozza meg a várt eredményt, ajánlom, válaszd a HTML5-öt!
    http://www.youtube.com/html5
  • móni76
    #30
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni,mert hiába frissítem mindig a legújabb verzióra a flash playert akkor is akadoznak a youtube videók már 360p felbontásnál is! Windows 7-em van,mozzilát használok! Köszönöm!
  • Bokafix2
    #29
    Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy érdemes-e a Flash Player settings managerében a "delete all site data" funkciót használni? Lehet-e teljesítmény javulást elérni a videók betöltődésénél ha kipucolom... vagy esetleg plusz memória szabadul-e fel? Még sosem volt ez törölve, és mostanság nehézkesen töltődnek a flash videók.
  • SzocsA
    #28
    lehet valahogy a flash playernél a hangerőn állítani?
    Windows7 nél a hangerőknél a flasplayer fülön is lehet állítani a csuszkát. hiába állítom fel 100% ra a zöld csík csak éppen hogy elér a feléig.
  • marci33
    #27
    Ezzel a Flash Playerell nagyon vigyázzon mindenki,beállítottam az internet Explorernél és Firefoxnál is a proxit Chat oldalakon ami flash player alapú illetve videó lejátszó oldalakon Figyelmen kívül hagyja a proxit,VPN-t és direktbe átküld mindent.Chat oldalon direktbe átküldte az IP címemet VPN melett és nincs is rajta külön proxy beállítás és az alap böngésző beállítást meg le se…

    Itt is leteszteltem ugyan az…

    http://ip-check.info/?lang=en

    Körülbellűl ennyit ér a munkája aki megtervezte,ez egy akkora biztonsági hiba mint egy hegy és a fejét tudnám most levágni az okos mérnökének az elnagyolt munkájáért. Ez a szoftvergyártók híres munkája, tényleg ezúton is szeretném megköszönni!!!Hogy ekkora birka legyen egy gyártó hogy sorba adja ki a példányokat és egy alap dologra ne figyeljen,de talán nem is érdekli.Most 2013 mat írunk 2011 es hozzászólásokban már mások is panaszkodtak a gyártó oldalán és azóta is úgy látszik semmi változás.Mindenki nagyon vigyázzon vele,és erre figyeljen oda!
  • ladislaoca
    #26
    sőt nem teljes képernyő esetén is belassul egy idő után.
  • ladislaoca
    #25
    Nekem az alábbi gondom támad a Flash Playerrel.
    Stream-es videót néztem rajta és mikor teljes képernyőre veszem akkor kb fél perc múlva belassul a kép.
    Ha megmozgatom az egeret akkor megint jó de fél perc tétlenség után újra kezdődik!
    Mi lehet a probléma?
  • gergely1991
    #24
    Active X verzió csak a IE-re kell.Plugin-os meg a többire(kivéve chrome).
    Adobe reader helyére mondjuk a Foxit Reader mehet rá. :)
    Akadozás az internet sebességétől(1920x1080p-hez már erős net kell) vagy a háttértárad(Cache) szabad helyétől is függ.Szóval egy gyorsítótár ürítés a böngészőben.A firefox és a flash kombinációt(sajnos) már hanyagolom, inkább a chrome(flashes dolgokra).
  • gergely1991
    #23
    Az még többet eszik. :)
  • Vadnokedli
    #22
    HTML5
  • dragon11
    #21
    #Gyengus a géped.
    #Legközelebb ide.
  • kl24h
    #20
    Igen!
  • móni76
    #19
    Köszönöm! És utána telepítsem újra az Adobe flash playert?
  • SergioAmigo
    #18
    uninstall_flash_player.exe

  • móni76
    #17
    Szia! A vírusirtóm lefuttattam(ESET Nod32)nem talál semmit,toolbar nincs feltelepítve a feleslegeseket mindig kitörlöm,minden nap "tisztítom"a gépem inkább a processzor vagy a videokártya! De van egy laptopom is új és azon is ugyanúgy akadozik!Tanácstalan vagyok!
  • kl24h
    #16
    A nagyobb felbontású videó csak akkor akadozik, ha nagyon meg van terhelve a gép (vírusfertőzés, fölösleges szoftverekkel való megterhelés, toolbarok, stb.) vagy már nem elég megfelelő a videokártya és/vagy a processzor.
  • móni76
    #15
    Szia! Köszönöm szépen! Megpróbálom,de így már nem fog akadozni a nagyobb felbontású videó?
  • SzirmosSzisza
    #14
    Szerintem töröld le mindet, menj fel pl YouTubera és kiírja majd, hogy hiányzó bővítmények és akkor onnan majd le tudod tölteni (ha jól emlékszem kiírja, hogy katt ide, nem talál semmit, kézi telepítés és az átrak a hivatalos honlapra).
  • móni76
    #13
    Még annyi segítséget kérnék,hogy melyik kell illetve szükséges a gépre!Fel van telepítve az Adobe flash Player 10 ActiveX,az Adobe flash player 11 plugin illetve Adobe reader X 10.1.7.
  • móni76
    #12
    Köszönöm a segítséget! Egyenlőre még mindig nem oldódott meg a probléma!
  • Shiwo
    #11
    nekem először azt firefox alatt kezdte, akkor átszoktam a chrome-ra, de ott is előjött a dolog... oszt találtam ezt a leírást, azóta nagyjából stabil..
  • ntex
    #10
    Sajnos nincs alternatívája ha jól tudom
  • hungaryws
    #9
    Ezt én is tapasztaltam, de van valamikor amikor be sem tölti videót vagy 500-as hibaüzenettel kidob.
  • Tinman #8
    Adobe Flash = elavult, erőforrászabáló hulladék, az Internet mételye.
  • ntex
    #7
    Nekem csak sűrűn összeomlik az egyik frissítés óta meg akadozik 1-2 flash játék.
  • SzirmosSzisza
    #6
    YouTube videóknak külön lelkivilága van :D
  • bakvarnyu
    #5
    Mostanában,pár hete mintha lassabban töltődnének be a youtube videók.
  • hungaryws
    #4
    Frissítsd vissza a böngésződét, mert valószínűleg gyenge a géped vagy használj másik böngészőt.
  • z0ty4
    #3
    most délelőtt nálam is ez volt. frissítettem a flash playert és jó lett.