21
  • narumon
    #21
    Ez maximum az emberi evolúcióba való beavatkozás lenne, és mint ilyen nem is mondana ellent semmiben sem az evolúciós tanításnak. (Mint ahogyan most ha az ember képessé válik/vált rá és új fajokat hoz létre - attól az még nem mond ellent az evolúciónak csak beleavatkozunk mi is).
  • Szefmester
    #20
    Szerintem sem mond ellent, ha nem azt hisszük hogy minden csak és kizárólag miattuk van. Mert az színtiszta gyökérség.
    Gyütt a zufó e'rabóta azősembert análisan megerőszakolta valami sugárzó óvszerrel védett szondával ami a zősember sejtyeibe mutációt induká't és BUMM így lett a csokap... izé a zevolúcijó, me' máskíppe' nem is történhetett vóna meg.


  • narumon
    #19
    Node én azt nem értem (és többször feltettem már a kérdést csak nem jön válasz), hogy az UFO-k jelenléte, vagy beavatkozása miben mond ellent az evolúciónak. Mert az én ismereteim szerint semmiben.
  • hugi00
    #18
    Isten· megtermtette az evoluciot . . . is.
    - mi ebben a furcsa ?

    :))
  • Szefmester
    #17
    Vagy eljöttek értük egy messzi messzi galaxisból a teremtőik és "jobb" helyre vitték őket! :D Ne zárjuk ki azért ezt sem...
  • gothmog
    #16
    Áh! Itt a nyár, szabadságra mentek.
  • mester1987
    #15
  • csimmasz
    #14
    Valami átok ül az SG-n.
    Lehet valami javasasszonyt kellene hivatni vagy valami kuruzslót aki ráolvasna és kártyát vetne, meg varázsigét mormolna.
    Valahogy elkerülik mostanság a "megvilágosultak" egy zsíros cupákos evolucios cikknél sincs reakció, csak az egymást túlizguló közönség lélegzetvisszafolytott néma várakozása.
  • sanyi84
    #13
    500 millió év, erre meg nem tudnak mintát venni már 1000 éve halott élőlényektől... Nem tagadok én semmit de akkor sincs rendben.
  • pasi29uk
    #12
    Isteni beavatkozás műve!
    Aki most nem hiszi, az fog legjobban beszarni amikor megjönnek az ufók és leigázzák a bolygót! Akinek van megspórolt pénze... vegyen telket a holdon :)
  • e98ff
    #11
    Szerintem sem jön. Ez túl egyértelmű bizonyíték (apró módosítás, mégis hatalmas evolúciós lépés), bár ő ebbe simán belekötne :)
  • Szefmester
    #10
    Hát én valahogy kétlem hogy pont Tau teng leng jönne.. szerintem csinált egy új reget mert az előző túl sokat kapott. :D

    Pedig már várom hogy jöjjön mert az ufóiról akarok feltenni egy asztroevolúciós kérdést.. vagy minek is lehetne nevezni az ufók evolúcióját. :P
  • kissssss
    #9
    yup tuna tanu wog mindjárt jön őrjöngeni ohh már hallom is itt jön...
  • fszrtkvltzttni
    #8
    Ha egy fehérjét kódoló DNS-t változtatsz meg, akkor a fehérje funkciója akár jelentősen is megváltozhat. Viszont amit génmanipulációnak neveznek, az leggyakrabban komplett fehérjét kódoló DNS szakaszok behelyezését jelenti, tehát nem a funkciót változtatják meg, hanem egyik fajból egy másikba helyeznek át bizonyos funkciójú fehérjéket.
  • mjevsrsh
    #7
    :D Ti is ezért jártok ide?
  • narumon
    #6
    Várom már, hogy jókat röhöghessek :)
  • e98ff
    #5
    Tau tong wou-t sürgősen kérjük a portán megjelenni :)
  • mr9
    #4
    "Annak ellenére, hogy csak néhány atom változott,"
    "nagy ugrásokkal fejlődni néhány apró genetikai változás következtében is"

    Ez azt is jelenti, hogy bármilyen génmanipuláció alapvetően nagyon-nagyon kiszámíthatatlan?

    Különben semmi nem történhet, ami ne lenne leírva a Nagy Tervben...
  • M0RN1NGST4R
    #3
    ez nemúgyvan mercsak ez egy teória
  • csimmasz
    #2
    Na mindjart kezdődik a mészárszék, jönnek az evoluciótagadó mindent jobbantudó, megmondó emberek a karosszekből jól megaszondva, hogy marpedig evolucio mint olyan nincs.
    Na most, hogy a megfelelő menyiségü puskaport kiszórtam csak várnom kell türelemmel, de gonosz vagyok. :)

    Amugy tényleg elég hihetetlen, hogy egy kicsi változás végül hova vezethet.
    Lehetett volna még valami infót oda biggyeszteni, hogy teljesebb képet kapjunk mert ez csak körbeirta pár szóval.
  • Real Ebola
    #1
    X-Men a nagyonkezdetek... XD