121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Igazember
    #400
    Akkor minek csináltak ilyen procit anno amire nehéz fejleszteni?
  • grebber
    #399
    Mert a cell procira köztudottan nehéz fejleszteni.

    A konzol "erejéről" meg mindent elmondanak a játékok.Egy 2005-ös hardveren futnak a cuccok.Ugye lassan 2014-et írunk.
    2005-ös pcs gép vajon mit tud ma futtatni egy Last of Us ,Uncharted 3, God of War, Gears of war 3 stb grafikai minőségben?
  • a.carkey
    #398
    Valahogy ezután a cikk után sem félek attól, hogy ha valami kijön nextgen konzolra, és abból lesz PCs verzió, főleg, ha vele egyszerre lesz PCs verzió, az PCn csúnyább és "lebutítottabb" lesz. Persze lehet, hogy a FIFA esetében ez lesz, de ezt én inkább betudom az új konzol generáció érkezésének, mint valós valaminek.
  • Igazember
    #397
    A jelenlegi PS4-be miért nem a PS3-as szuper cell processzort rakták bele, ha az olyan gyors és erős? Meg rengeteg költséget is megspóroltak volna nem?
  • bacaelit
    #396
    Nincs több kérdésem, inkább hülyén meghalok! :)
  • benőmenő
    #395
    Csak így zanzásítva:
    cikk: PC-n ilyen soha nem lesz megvalósítható még évekig
    valóság: az addig demózott játékok 80%-a PC devkiteken futott
    Mióta erre reagálva a valódi hardvereken demózgatanak a játékok egyre rondábbak.
  • Moby
    #394
    Igen.
    Van még további kérdésed velem kapcsolatban? Esetleg egyéb értékes, a topik témájához az eddigiekhez hasonlóan szorosan kapcsolódó hozzászólásod?
    Na azokat inkább privátban a továbbiakban.
  • bacaelit
    #393
    Moby amit te olvasol az mind f.szság, kivétel az ami neked tetszik? :D
  • bacaelit
    #392
    +1 :D
  • Moby
    #391
    >Igazad van elnéztem..

    De el ám.
  • grebber
    #390
    Igazad van elnéztem ,nem te voltál aki kérdezte,de lényegtelen,mert a vitát te indítottad az értetlenségeddel!

    " Ha valamit leírnak az már tény? Honnan veszed, hogy jobban ért hozzá? Mi alapján formáltad a véleményt?"

    Ezt visszafelé is lehet kérdezni ,te most akkor mi alapján is mondod a faszságaidat?
  • Moby
    #389
    >Nem tudod neki megmagyarázni ne is erőlködj.

    Megmagyarázni a...pontosan mit is?
    Szerintem dobjatok be egy banderas gif-et, azzal el is van rendezve az egész téma.

  • Moby
    #388
    >Te hoztad fel a pc-t hogy mihez mérhető a ps4 vga-ja.

    ÉN???
    Hol? Idézd már be a hozzászólásomat, ahol pécéről írtam BÁRMIT. Rajtad kívül SENKI más nem beszél itt a pécéről. Nem tűnt még fel? Nem írtam még le elégszer? Másról sem szólnak a posztjaid (egész pontosan semmiről sem szólnak), mint fospécé, ígypécé, úgypécé.
    HOGY?JÖN?EZ?IDE?

    >Le vannak írva a tények, amiket kurvára jobban hozzáértő ember foglalt össze.
    Ezt mire alapozod? Ha valamit leírnak az már tény? Honnan veszed, hogy jobban ért hozzá? Mi alapján formáltad a véleményt?
  • TDC Geronimo
    #387
    Nem tudod neki megmagyarázni ne is erőlködj. Cerny, aki az egész architektúráért felelős, nemrég mondta, hogy 2-3 év mire kihasználják a rejtett erőforrásokat és az apró változtatásokat, amiket beépített a rendszerbe, de biztos hazudik ő is!!4
  • grebber
    #386
    Te hoztad fel a pc-t hogy mihez mérhető a ps4 vga-ja.Én meg írtam amit anno egy cikkben olvastam ,hogy kb 7850 szint ,de teljesen más.

    A többit meg ha nem érted az sajnos a te szegénységi bizonyítványod.
    Le vannak írva a tények, amiket kurvára jobban hozzáértő ember foglalt össze.
    Te ezt bullshitezed ,szarozod, fikázod.
    Akkor milyen magyarázatod vársz ha semminek nem hiszel? Egyértelmű ,hogy csak trollkodsz mert ilyen értetlen ember nem létezhet!

    Az meg a másik dolog, hogy soha egy kurva szóval nem mondtam én hogy értenék a pc-hez konzolhoz hardware-ekhez. (Az hogy használom őket az semmit nem jelent)Amit tudok róluk azt olvasom és vagy tapasztalom.
    Csak én látom a mindennapokban , meg a tények is ezt támasszák alá a konzol sokkal jobb mint a pc játékok terén.
    Ha nem így lenne akkor nem is lennének!

    Részemről a téma lezárva!
  • Kandurex
    #385
    Én, mint új belépő, akinek nincs állítása, én kérdezek, ha lehet....

    A belinkelt cikk fél igazságairól és leleplezett nettó 'bullshit' hülyeségeiről, mutass rá kérlek, hogy pontosan melyek ezek a dolgok.

    Már, hogy joggal savazzuk a Grebbert.
  • Moby
    #384
    Nem magyarázok, kérdezek. A saját állításaidról kérdezek.
    Nem szoktam olvasni ph vagy sg-s cikkeket, de ezt épp elolvastam. Túl azon, hogy féligazságokból származtatott nettó bullshittel átitatott bulvárfirkálmány (mint sg cikkek), a komplexitás-teljesítmény viszonyáról sajnos ott sem írnak(pedig minden bekezdésben elcsattan valami hangzatos marhaság), szóval ennek magyarázata rád, mint a témában jártas, ismeretekkel rendelkező szakemberre marad. Lesz valami belőle? A tudatlanság a tudásra szomjazik!

    Azt továbbra sem értem miért szól minden posztod a pécéről. Egy ps4 topikban. Pláne ha szarkupac. Miért? Senki más nem beszél róla. Miért érdekes ez a ps4 viszonylatban? Miért érdekes neked ennyire a pc?
  • bacaelit
    #383
    Sokan nem képesek ezt végigolvasni :D pedig érdemes! szvsz
  • grebber
    #382
    Olvass ,ne magyarázd amit nem tudsz megmagyarázni

    Nem kell védeni a szarkupac pc-t ,mert nem tudod a technika a tudatlanság felett áll szerencsére!
  • Moby
    #381
    Azthiszem eljutottunk arra a pontra, amikor ki kell végre mondani: az állításaid minden alapot nélkülöző elképzelések, amiket csak a felfokozott várakozás vagy elvárás táplál. Ezeket az elképzeléseket nem támasztják alá sem a számok, sem az eddig látottak, de még a google sem.
    A komplexitás és a teljesítmény viszonyával többféle kontextusban próbálkoztam, de nem kaptam értékelhető eredményt. Azt szimplán elkönyvelhetem jól hangzó bullshitnek, amit előkaphatok egy alkalmas pillanatban, amikor számomra ismeretlen témakörben valami okosat szeretnék mondani? :)
  • grebber
    #380
    Olvass googleet baszod ne az én agyam huzzad az érthetetlen fajtád miatt.
  • Moby
    #379
    Megint semmi knokrétum, csak a terelés. Azt sem értem miért kevered. Ide folyamatosan a pécét. Senkit nem érdekel.
    Volt néhány állításod, belekérdeztem. Egyelőre nincsenek válaszok. Itt tartunk. Nyomod az üres dumát a semmiről.
    Szóval...miért erősebb, mint a 7850? Melyik része komplex? Csak tudod miért mondod. Ugye tudod?
  • grebber
    #378
    Google és beirod kiadja érthetően leírja.De kár olvasnod ,ha eddig nem jöttél rá miért fasza egy konzol.

    Kb annyi full egyszerűen hogy a konzol egy kerek egész.Sokkal jobban fel van épitve mint egy pc és ugye egy adott konfig.

    Ebből ki tudják sajtolni az utolsó bitet is mert nem sok limitáló tényező van a pcvel ellentétben ahol minden szar limitál.Erre vannak táblázatok stb.
    Elég csak megnézni a 8 éve konzolokat milyen csira cuccokból áll mégis hogz néz ki némelyik.

    Pcn meg fasza a gtx 780 meg tökömtudja mi 150 ezrekért ha kutya nem fejleszt pcre mert ott sokszázezer konfigon kell futnia egy játéknak nem egy adott rendeszeren.

    De a begyöpösött pcsek ugyse fogják ezt fel.

    Neten mindezt sokkal komolyabban leírják.Ha érdekel utánaolvasol.
  • Moby
    #377
    Próbálom érteni, ezért is kérdeztem rá.
    Állítasz valamit, szeretném érteni az állítás hátterét. Bemondásra sajnos nem megy.
    Szóval várom továbbra is a válaszokat:
    - Ha valami elhelyezhető egy skálán, meghatározható a teljesítménye, hogyan lehet attól mégis erősebb?
    - miért növeli a teljesítményét a komplexitás?
    - miben rejlik a komplexitása?
    Ezek egyszerű kérdések, és ezeket fogalmaztad meg az állításban.
  • grebber
    #376
    Ezermillió éve vannak konzolok mindenki tudja miért szinte csak oda fejlesztenek és miért fut ugy egy port ahogy.
    Jobban hozzáértők többször is leírták már én nem fogom megint.

    Aki meg direkt nem érti (mert akkor is jobb a pc baromságot tolják) azt csak sajnálni tudjuk.
  • Moby
    #375
    >de mivel komplex az egész rendszer
    Melyik része a komplex?

    >sokkal erősebb és többet
    Szóval a komplexitástól erősebb. Miért?
  • grebber
    #374
    Anno valahol írták hogy HD 7850 szint de mivel komplex az egész rendszer sokkal erősebb és többet ki lehet hozni belőle mint most jelenleg bármiből!
  • Igazember
    #373
    A PS4 GPU-ja milyen jelenlegi videokártyával ér fel?
  • KaBuTo666
    #372
  • soundsonic
    #371
    há hogyne.. nem sajnos, max 1-2 játéknál, de nem valószínű
  • JaSoN HuNTeR #370
    PS4 felfogja ismerni a billentyűzeteket/egereket?
  • shaddam
    #369

    Én már a last uf alatt is mondogattam hogy megáll majd bennünk a szar amit azok művelnek majd. Akar valaki fogadni? :D
  • TDC Geronimo
    #368
    Christophe Balestra ‏@cbalestra 11m
    Look at what arrived today at Naughty Dog... 120 more PS4 devkits! #PS4 #naughtydog pic.twitter.com/oLy7O9Aa5r





    Kezdi a második csapat is biztos a PS4 projectet. Ezek amit művelni fognak a géppel az...
  • soundsonic
    #367
  • Mr Manson
    #366
    Sejtettem! Gondolom akkor nem publikálták még...
  • TDC Geronimo
    #365
    Pontosan, nem de keveset. Kevesebbet, mint a mostaniak
  • Mr Manson
    #364
    Mennyit fogyaszt a jószág tudja valaki?
  • Hisper
    #363
    a pléjsztésön is olyan mint egy nő,. csak fektetve jó :P
  • n000rbi
    #362
    Nem összeg a gép ára mellett és csak egyszer kell megvenni. (olcsóbb se igen lesz szerintem)
  • Mr Manson
    #361
    sejtettem, de engem is érdek ezért rákerestem. De elég húzós ...