121097

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #11301
    Van abban valami diszkrét perverzió, ha valaki 2014-ben még mindig PC-n játszik, billentyűzettel meg csukló nyomorgató egérrel, egy monitor előtt görnyedve. :)

    Nem játszom PC-n lassan 10 éve.
  • Kandurex
    #11300
    hm....tegyél egy próbát, néz meg egy játékot (játsz vele 10-15 percig) ami stabilan fut 60FPS -el, majd ugyanezt 30FPS -re korlátozva (PC -n), ...aztán gyere vissza
  • Ulthane
    #11299
    Nem tudom, már vagy két évtizede nyomom a játékot, de még soha nem láttam különbséget 30 vagy 45 fps között. Szerintem az egész csak egy hiszti, az emberi szem nem tudja megkülönböztetni mindezt. A moziflim is 25 fps, mégis folyamatosan fut.

    Sosem értettem az ilyen "jajj, nem lesz 60 fps jajj jajj vége a világnak lock on 30 fps meg jajj nem 1080 p csak 900p" hisztit, mintha bárki is észrevenné a különbséget.

    ezért írtam, hogy van aki élvezi a játékot, van aki meg ehelyett fps-t mér meg számolgat meg virnyákol.
  • Mr Manson
    #11298
    "Coming soon: PS4 system software update 1.75 adds 3D Blu-ray film support. "
  • SlickAdam
    #11297
    asszondja a szakallas kisfiu: "day 1 patch". remastered ultimate verzioba day 1 patch... hahaha :D
  • n000rbi
    #11296
    Van aki nem beszél hülyeséget, van aki meg igen :) Ha már Remastered és ha már beígértek 60fps-t és ha már kifizetek majdnem 15ezret MEGINT, akkor hadd legyenek már ilyen "nagy" igényeim :P
  • Ulthane
    #11295
    Van, aki framrate-et számolgat játék közben, van aki meg szimplán csak élvezi...
  • Moby
    #11294
    Már egyszer megtetted. Te szerencsés.
  • arsmarci89
    #11294
    Azt kihagytam h psn:Nyuffi89 :) Last of Us-t fizu után ènis veszem:)A grafika vmi eszmèletlen:)
  • TomStorm
    #11293
    Teszek rá mit csinálnál a helyemben.Én biztos nem fogom kihagyni:)
  • Tatyla
    #11293
    Nem tudom,meg én amúgy is US storerol vettem...
  • Moby
    #11292
    Hazugságok terén jó referenciákkal rendelkezik a naughty is, ennek ellenére jó lenne, ha legalább a prevgenhd összejönne fix60-ra. Nem lenne jó őket is belefulladni látni a bullshitóceánba. Az uncsinégyet youtubon mêg szeretném végignézni :D
  • Moby
    #11291
    Ên a helyedben ezt is kihagynám. Hátha pár év múlva lesz belőle egy mégnagyobb felbontásra scalelt változat. Ilyen könnyen ne dobd el azt a szerencsét, ami hozzásegít értékes játékokat kihagyásához!
    LOL
  • TomStorm
    #11290
    Ebbe vannak 1080p jelenetek meg UC4 is:)
  • TomStorm
    #11289
    De nagyon komoly!Szerencsém,hogy eddig sose egy percet nem játszottam vele
  • TDC Geronimo
    #11287
    Destinybe már csak netkódon kéne javítani meg FOVot növelni, ami sajna szerintem kizárt :(

    Az az érzésem, mintha PVP p2pn futna. Remélem nincs igazam...
  • TDC Geronimo
    #11286
    :O

    Nekem ilyen még nem volt
  • n000rbi
    #11285
    Most próbáltam megint és jól fut... amit viszont nem értek, hogy akkor miért van az, hogy valamikor be-beakad egy játék, egy újraindítás után meg már tükörsima. A Valiant Hearts-nál is tapasztaltam ezt.
  • TDC Geronimo
    #11284
    soon...


  • TDC Geronimo
    #11283
    Hát pedig fényévekkel jobb lett
  • Totti5
    #11282
    Akkor belémbeszélted a semmit:)))))))))) ha így van nincs gond fix 30.
  • TDC Geronimo
    #11281
    Én úgy tudom boxon eleve a patchel jött ki
  • warass
    #11280
    Van már fent tjúbon is remastered valktrú...

    ...720p... :D
  • Totti5
    #11279
    Most próbáltam. Minden amit imádok a Haloban az ebben is benne van, csak más. Megvettek kilóra. Mestermunkának tünik és teknóban is felnőttek a feladathoz!

    Frém peccs X1en "még" nincs. Ami írtál azt én is érzékeltem, amikor lassan forgattam a kamerát, amúgy csont 30 fps.
  • Kongy
    #11278
    Éjféltől lehet tölteni magyar store-ról?
  • Tatyla
    #11277
    jövő hét szerdán megtudjuk...
  • n000rbi
    #11276
    A kinézettel továbbra sincs gond:

  • n000rbi
    #11275
    Nem szakértésnek szántam, csak leírtam az aggodalmam.
  • n000rbi
    #11274
    Nekem ugyanúgy akadozik, ahogy eddig...
  • Kongy
    #11273
    System update óta standby-ból egyből felébred a gép, nem kell megvárni míg bebootol (Y) Bár lehet ez előző update-tel jött... :D
  • TDC Geronimo
    #11272
    Na frame pacing fix után ezerszer élvezhetőbb Destiny.
  • TDC Geronimo
    #11271
    streamen frémet szakérteni, ejj :)
  • Kongy
    #11270
    Remek az új fórum ! <3
  • Kongy
    #11269
    Jól hangzik :D
  • arsmarci89
    #11268
    AKI Destiny bétázik vagy Blacklight Retribution-ozik az fegyen fel :) ÚJ még a gép szóval még senki sincs a barátlistámon :D (Előző kiírásomat vmi miatt nem jelenítette meg a gép, pedig azt írtha h én szóltam hozzá utoljára)
  • arsmarci89
    #11267
    Aki Destiny bétázik vagy akár Blacklight Retribution-ozik az vegyen fel:) Pár napja van meg, szóval a barátlistámon még senki sincs XD
  • n000rbi
    #11266
    Már találtak is olyan effektet, ami nincs a ps4-verzióban (ruha gyűrődése a karakteren séta közben) Downgrade confirmed :D
  • Kongy
    #11265
    Én most fogadni mernék, hogy nem lesz fix 60 fps, másképp miért lehetne lelockolni 30-ra?
  • n000rbi
    #11264
    Megint volt egy TLoU-stream twitch-en, de már le is lőtték. Nekem nem tűnt túl konstansnak a framerate, remélem ND nem áll be a hazudozók sorába. :S
  • Rdinho10
    #11263
    pl a Fifa 14 nél vagy majd a 15-ben ha keretet akarok frissíteni akkor is kell előfizetés hozzá?