121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #11504
    hát pl.....Isten tudja, de egy teljes értékű divx,xvid lejátszónak örülnék benne...most csak egy lejátszóval kevesebbet kell venned, szóval most spóroltak meg neked sok ezer forintot
  • Newfronter
    #11503
    Egyben lehet használni Blu-ray lejátszónak, nem kell külön venni azt is a tv-hez. Ezért kellett a 3D support is.
  • Ulthane
    #11502
    Biztos én vagyok a tájékozatlan, de ez a firmware-picsogás nekem olyan, mint a 30 fps-60 fps nyavalygás.

    Bekapcsolom a PS4-et, elkezdek játszani rajta, és teszi a dolgát tökéletesen. Mi a szent sz@rt akartok ezen kívül?
  • Ulthane
    #11501
    Én is ezt gondolom pont. :)
  • TDC Geronimo
    #11500
    Este akkor csapatod? :)

    Nekem holnap jön csak :(
  • TDC Geronimo
    #11499
    -System messages previously displayed on the top-right corner of the screen are now displayed on the top-left corner of the screen.

    Ez igen. Friend notification még mindig nincs, de erre aztán szükség volt.
  • TDC Geronimo
    #11498







  • KaLóZ14
    #11496
    1.75 fw is kijött, de minek...
    -Playback of Blu-ray 3D™ is now supported.
    -Sound quality has been improved during 1.5x playback with Blu-ray Disc™ and DVD videos.
    -System messages previously displayed on the top-right corner of the screen are now displayed on the top-left corner of the screen.
    -[Featured Content] has been added to (Settings) > [System] > [Automatic Downloads and Uploads].
    -When this setting is enabled, featured content from the PlayStation®Store is automatically downloaded while the PS4™ system is either powered on or in standby mode.

    To download while in standby mode, go to (Settings) > [Power Save Settings] > [Set Functions Available in Standby Mode], and then turn on [Connect to the Internet].
  • TDC Geronimo
    #11495
    Na nézem is

  • TDC Geronimo
    #11494
    "Ha pedig jó sztorit vársz, akkor más játékot keress, ugyanis ennek a sztorija minden, csak nem jó."

  • cloud.strife
    #11493
    Ha még valaki nem rendelt elő Last-ot, maradt pár darab, DLC kóddal ajándékba.
  • Kongy
    #11492
    Én egyetértek veled, DE ettől függetlenül szeretem a játékot, csak úgy gondolom, hogy ez a 95 meg 100%-ozás túlzás. Egy jó 80-ast ér meg a játék, korrekt iparos munka.
  • Ulthane
    #11491
    De jólesik leírni, meg hátha más is látja, és azt mondja, igazad van! :)
  • n000rbi
    #11490
    Nem kellett volna fáradnod azzal, hogy megint leírod.
  • Ulthane
    #11489
    Nézd, a véleményem nyilván nem változott. Azt gondolom, hogy ízléseken nincs mit vitázni. Én továbbra is azt gondolom, hogy a sztori klisés, sablonos és kiszámítható. Végig várja az ember, hogy történik valami "nagy dolog", de nem történik semmi igazából. Menj A-ból B-be, vidd a lányt magaddal. A lapos sztorira nem magyarázat az sem, hogy csőjáték, azért lapos. Senki nem kényszerítette a ND-ot, hogy csőjátékot csináljon.

    A harcrendszer százszor látott, a craftingban semmi új nincs, s nem elég részletes. Ott vannak a bugok, a falba benyúló palló és emberek, mellé még buta AI. S akkor még nem beszéltünk az iszonyat hosszú töltési időkről, érdekes, erről egy teszt sem írt anno.

    Ez a játék tehát minden, csak nem egy 10 pontos ("tökéletes") játék. Jó játék, tényleg, klassz vizualitással, de messze van a kiválótól, ergo rendkívül túlértékelt.

    Lehet, hogy nem tetszik a véleményem, meg a mainstreamnek sem, de attól még tartom. Ha már ismétlem magam, akkor legyen: a szar sem lesz attól finom, mert legyek milliói dongják körül.
  • Tyrant01
    #11488
    Licitáljatok rá



  • Tatyla
    #11488
    Keress rá storeban és úgy indítsd
  • Ulthane
    #11487
    Már mennie kéne!
  • Ulthane
    #11486
    Jó fej! :)
  • shaddam
    #11485
    Amcsi store-ról mikortól tölthető a last of us?
  • Tatyla
    #11487
    Na a lányomat felhívtam elindította a TLOUS letöltést mire hazaérek lenn is lesz...
  • arsmarci89
    #11486
    Konkrètumot
  • arsmarci89
    #11485
    Már tudni vmi konkrètupst a ps+ ról?
  • n000rbi
    #11484
    "Ha pedig jó sztorit vársz, akkor más játékot keress, ugyanis ennek a sztorija minden, csak nem jó."

    Here we go again... :)
  • Ulthane
    #11483
    Ha most játszol vele először, akkor nem lesz rossz, de le nem fog hullani a gatyád.

    Ha pedig jó sztorit vársz, akkor más játékot keress, ugyanis ennek a sztorija minden, csak nem jó.
  • Newfronter
    #11482
    Nem hiszem hogy szerencsétlen, egy ilyen játékot bármikor jó érzés újrajátszani, HA tényleg olyan, amit a sajtó és a játékosok mondanak róla. Nekem ez lesz az első végigjátszásom! Már alig várom! Főleg, hogy nagyon szeretem a story orientált játékokat. :)
  • Ulthane
    #11481
    Letesztelték az 1080p 60 fps-t. LOL

    Szerencsétlen gémer sajtó. :-/
  • TomStorm
    #11480
    Nem tudtam,hogy ilyen jó pontszámokat kapott.Nem volt már PS-em mikor jött a játék.Csak azt hallottam mindig,hogy "jó" és kb ennyi
  • TDC Geronimo
    #11479
    Ja hát tavalyhoz képest maga a játék nem romlott semmit ez nem meglepő :D
  • heady
    #11478
    Sajat kepek mar?
  • Kongy
    #11477
    Azt eddig is tudtuk, hogy a TLOU jó játék, ez nem újdonság :D
  • TomStorm
    #11476
    95 Metascore a TLOU Remastered.Gyakorlatilag nem is kapott negatív kritikát.
    Én sajnos csak itt szidom magam amiért még mindig nincs PS4-em..
  • TDC Geronimo
    #11475


  • TDC Geronimo
    #11474
    Aki digitálisan vette/veszi annak jó, hír hogy playgo rendszer miatt választható, hogy először singlet vagy multit kezdje-e szedni és közben lehet játszani.
  • Kongy
    #11473
  • TDC Geronimo
    #11472
    Ma este streamelik ezt a last of us one night live eseményt. Igaz hajnali 1kor kezdődik.
  • Totti5
    #11471
    A játékos játszon, úgy ahogy a fejlesztő a legjobban megtudja oldani. Meg tudák oldani 60fpst? meg. Az a legjobb? az. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Konzolon nem erről kell szólnai a játéknak. Berakod és megy, úgy ahogy kell neki 1 féle módon, a legjobb módon. Ha nem az már a fejlesztő felelőssége, arra is van bőven példa.
  • TDC Geronimo
    #11470
    via Reddit: verified Sony Employee provides info on DLNA, MP3, PSNow
    Early 2015 for DLNA.
    MP3 and Video Players by the Holiday season

    Akkor mit fogunk kapni 1.8ba, ha ezek csak ilyen későn jönnek?
  • TomStorm
    #11469
    Miért felesleges az ha választás elé teszik a játékost valamit-valamiért alapon.Ez egy extra és elkerülték a vitát ezzel kapcsolatban.Sőt mi több okos húzás volt a részükről:)
    Aki innen se tud választani,hogy neki melyik a jobb és rinyál ez miatt azt picsán kell már tényleg rúgni kb..
  • Kongy
    #11468
    Videókon azért látszik, hogy 60 fps-el milyen szép folyamatos a játék, ég és föld a PS3 verzióhoz képest, már videó alapján is.