121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #12232
    kamera felesleges, kontroller 1 eleg, vegyel TLOU bundle-t! vagy ha mar valasztani kell a 2 közül, akkor Infamous.
  • TDC Geronimo
    #12231
    Sony láma ahhoz, hogy ilyenre megcsinálja az UIt ezért is gondolom és hiszem, hogy ez tuti fake. Nem is élem bele magam :(
  • Moby
    #12229
    S.oon O.r N.ext Y.ear :)

    Én nem tudom mi van az 576-al, de ígymaradhatnának. Metro Redux is olcsóbb náluk, mint mondjuk KV-ban.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.10. 11:32:25
  • pike011
    #12229
    Hello!
    Jovoheten lehet en is ps4 tulaj leszek. A diablo 3 adta meg a loketet, mert a ps3ra nem fogjak tamogatni, es egyebkent is jo lesz egy kis verfrissites.
    2 controlleres es kameras verziot akarok venni. Nos ezekhez van ISS vagy Killzone. Melyik jatekkal erdemesebb megvenni?
    Illetve 3 oldal van ahonnan vennem melyiket ajanljatok?
    Konzolvilag, gameshop, konzolstudio?
    Elore is koszonom!
  • Kongy
    #12228
    Így kéne kinéznie megjelenés óta. Trophy-k PS3 óta SEMMIT sem fejlődtek, de ha így a PS gombbal azonnal bővebb infót írna ki az fasza lenne... szerk: ja pont ezt írta Gero is :D

    Na meg nem úgy volt, hogy alapból ilyen lesz majd az új dashboard? Mármint megjelenés előtt.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.10. 11:31:17
  • TDC Geronimo
    #12227
    Azt írják mindenhol hogy fake pedig KURVAJÓL néz ki :((

    Főleg az új notification rendszer és hogy gombnyomásra nézhető lenne miért is járt trófea. Így már jöhetnének rá témák meg háttér is ahogy elnézem designt. Bárcsak igaz lenne :(
  • SlickAdam
    #12226
    a bejelentest!!!
  • n000rbi
    #12225
    Egyelőre pletykaként kell kezelni, egyébként pedig akkor, mint az eddigi update-ek: soon :) (a gamescom-ra jósolják a bejelentést)
  • SlickAdam
    #12224
    sztem nem talalsz. en is kerestem mar többször is.
  • Tatyla
    #12223
    ez mikor lesz bevezetve?
  • n000rbi
    #12222
    Leaked ps4 UI: mappák, bővebb trófeainfó




  • shaddam
    #12221
    Lehet már kérdeztem, de ebayen milyen címszó alatt találok ps4 műanyag tetőt? Ez a rész ugye cserélhető
  • TDC Geronimo
    #12220
    Évek óta tőlük rendelek.
  • shaddam
    #12219
    Hát én is agyaltam rajta hogy a pokemon meg a monster hunter miatt veszek egy 3ds-t. Aztán rájöttem a vitán is van egy csomó játék amihez nem nyúltam, de megvan, meg jelenik is meg pár. Mondjuk ha közbejön egy olcsó nintendó, magamat ismerve megveszem, aztán sírok hogy nincs időm :D
  • Moby
    #12218
    De ezt a témát inkábba 3ds topikban folytassuk.
  • Moby
    #12217
    Én annyiért vettem a 3ds-em :) És az előbb linkelt helyen volt vatta új 2ds 23-ért
    Sajna már elfogyott nekik.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.09. 22:08:49
  • Kongy
    #12216
    Na majd még átgondolom. Nem kötelező vásárolni... :) De Vita akkor nagy valószínűséggel nem lesz. Ha 20 ezerért lenne venném. De szerintem nem kell sokat várni erre :D
  • Moby
    #12215
    Luigi's Mansion2-vel bátran kezdhetsz. Szaladósban vagy 20 óra kélyhömpöly, maxolósban lesz 30 is :) De mehet a teljes exklu kínálat, csak akkor add el a házad :D
    De szerintem egy 2ds-el jobban jársz ha ennyire nem jön be a 3d. Rohadtkényelmes.
  • SlickAdam
    #12214
    Mario Kart, Mario 3D Land, Luigi's Mansion 2, Professor Layton-ok, Zelda Ocarina Of Time Remake, Zelda The Link Between Worlds, Fire Emblem Awakening, Bravely Default, esetleg tovabbi ugrabugranak Yoshi's New Island vagy Kirby Triple Deluxe, Animal Crossing New Leaf, Etrian Odyssey-k, Shovel Knight, Kid Icarus Uprising, Donkey Kong Country Returns 3D, RE Revelations, Mario & Luigi Dream Team, Monster Hunter 3 Ultimate, ...
    valogass!
  • Kongy
    #12213
    Hát végülis igazatok van, lehet 3DS lesz ebből a Vitából... :) Remote play-t se használnám 10 percnél tovább, mert csak én használom a TV-t... GoW 1-2 nagyon faszán néz ki rajta, de már unalomig ismerem mindkét címet sajnos.. KZ Mercenary meg ilyen retkek nem érdekelnek.. Szóval ja, minek is Vita?

    De a 3DS-re milyen jó játékot tudtok mondani? :D
  • Moby
    #12212
    Amit már letoltál máson úgyis. Viszont van rá olyan, amit garantáltan nem, és abból nem kevés. Csak a psplusból nem profitálsz.
  • SlickAdam
    #12211
    Vita-ra sincs. csak 20. kiadasa ugyanannak a 2 jateknak...
    PS3-ra 250 forintert megveszed a trilogiat es kesz. nehogymar ezek legyenek a huzocimek handheld-en...
  • Kongy
    #12210
    De arra nincs God of Waaar... :(
  • Moby
    #12209
    Kikapcsolod? :) én sem mindig használom, és ha igen, akkor sem mindig tolom rá ugyanannyira. Attól is függ milyen pozícióban játszom.
  • Totti5
    #12208
    Nem kötelező bekapcsolni.
  • SlickAdam
    #12207
    kaccsoldhát ki! vagy 2ds lohugyert, legkenyelmesebb raadasul.
  • Moby
    #12206
    Remoteplay szerintem szar. Teknóban okés, de használhatóságban retek.
  • Kongy
    #12205
    Próbáltam 3DS-t, fasza kis cucc, csak nekem 5 perc után jojózik a szemem a 3d-től...
  • Moby
    #12204
    Vegyetek inkább 3 vagy 2ds-t, ha már kézicucc :) Kúlságjáték hegyek.
  • Kongy
    #12203
    Ezért akarom minél olcsóbban megvenni, hogy ha eladom, akkor ne bukjak rajta sokat :D Amúgy a PSP-ket talán jobban viszik, lehet csak árazás kérdése, de én 12-ért nemrég passzoltam egyet. Durván 1 nap kellett hozzá, hogy legyen komoly vevő :)

    Kemény mennyire lement az ára, mert én még 2 éve az elsőt 80 ezer körül vettem... jó nagy barom voltam.... De most már van PS4-em, azon lehet majd remote play-ezni, meg kijött közben 1-2 jobb cím is, pl God of War 1-2, azzal elbohóckodnék.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.09. 21:25:16
  • Moby
    #12202
    Én a másodikat már kínok között adtam el valami nevetséges áron. Senkinek nem kellett, minden értékesítési tudásomra szükség volt, hogy eladjam annyiért, amin az enyém volt a kilencszázhuszonhetedik a piacon. Soselássamtöbbet :)
  • Kongy
    #12201
    Használtat veszek 30k-ért 4 GB memóriakártyával, de köszi a linket, ez jobb ajánlatnak tűnik... bár max 30at szeretnék rászánni.
  • Moby
    #12200
    Fogalmam sincs miért teszel ilyet. Mármint hogy miért Vita, meg akkor mér nem tőlük.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.09. 21:14:39
  • Kongy
    #12199
    Szuper, köszi.

    Épp most tervezem megvenni a 2. PS Vitámat tőlük... :D
  • Moby
    #12198
    Ettől többet nem.is szabad elvárni tőle.
  • n000rbi
    #12197
    Eddig Infamous SS, Mario Kart 8, TLoU tőlük jött day1, nem volt gond.
  • Totti5
    #12196
    Nem is kell, ha nem tetszik:)
  • shaddam
    #12195
    Nem értem a hype-ot
  • Kongy
    #12194
    Platinumshop-ról vélemény valaki? :D Megbízhatóak?
  • Kongy
    #12193
    Szépnek szép, de itt ki is merült a pozitívumok listája :D