121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #12313
    Ezért inkább kéne őket perelni, mint a nemlétező killzone problémáért...
  • Moby
    #12310
    Akkor most a nemlétező autósjátékokat nem lehet logitechel irányítani? :)
    Mindenestre a racing fanok keményen szopnak ezzel a generációval. Boldog vagyok, hogy kettészarom őket ilyen szinten.
  • Tatyla
    #12311
    Örülök hogy ilyen sokan megvesszük a D3-at,annak meg föleg hogy US storebol nem 60giga...
  • Totti5
    #12310
    PS4 Incompatible with Logitech G27 Wheel;
  • SlickAdam
    #12309
  • Moby
    #12308
    Mindegyik feltételnek megfelelek, és be is rendeltem a példányod :D
  • SlickAdam
    #12307
    Moby, n000rbi, Gero, ... !
    nezegettem ezt a Diablo 3-at, meg szeretnem venni, de ezek a nemet arak katasztrofalisak (21e ft) (UK is csak egy picit jobb).
    melyikötök lakik Bp-n (es mozog is eleget), vagy mas varosban 576 közeleben? vehetnetek nekem 13-ert egy peldanyt, meg postaval ide ki fritz-be is megallna sztem 14,5-nel. fizetnek, mint a villam (elöre vagy utolag, ahogy jobb).
    PÜ!
  • heady
    #12305
    Ez az oldaluk, innen lehet rendelni. Az oldal kozepen talalod, hogy mekkora tvhez hany led kell. Lehet, hogy van magyar leiras, en nem neztem utana, hanem ezt fogom majd hasznalni:



  • Rdinho10
    #12305
    Udv,nyomtam egy par ora ufct es az elobb az utolso meccsemnel elegge beszaggatott meg az eredmenyhirdetesnel is egy kicsit
    ..ez normalis??
  • AntiHero
    #12304
    Értem. 82 cm-es tv-hez? Van erről magyar leírás? Esetleg link ahol olcsón betudom szerezni és megbízhatóak?
  • heady
    #12303
    TV meretetol fuggoen £70-£100 plusz a Raspberry Pi £30-£50.
  • AntiHero
    #12302
    Mennyi pénz egy ilyen cucc?
  • sirpalee
    #12301
    A kozos lenyeg az increased mobility. Ennyi, semmi tobb. Ez olyan, mintha azert szidnad z BFet, mert "masolta" a COD attachment es unlock rendszeret. Nem, hasonlo, de nem ugyanaz. Ez egy apro resze az egesznek, ami nagyon sok lehetoseg ad a jatekosok kezebe, es valszeg tok maskent fogjak a ket jatekban kihasznalni.

    En ennek pl nagyon is orulok, titanfallban tiszta elvezet az epuletek kozott ugralni, a falakon rohangalni, es lehetetlen szogekbol leloni az ellent. Baromi jo elmeny, ha annak a kozelebe el a COD az nekem mar instant buy.

    Amugy, ha korrektek akarunk lenni, akkor a Titanfall masolta a codot (nem meglepo, hisz uaz a csapat keszitette). A fegyverhasznalat, a ritmus, minden baromi ugyanaz. Csak melle meg lehet falakon ugralni. (eltekintve persze a mechezestol, az uj, de a magja a jateknak mondhatni "masolas")
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.08.11. 22:57:14
  • Totti5
    #12300
    Ja ugyan az, csak mégse. A pisztoly is ugyan az 30 éve, még sem mondja el mindenki h unalmas.
  • Kongy
    #12299
    ROHADTUL MINDEGY minek hívják, ha ugyanaz a lényege.
  • Totti5
    #12298
    Exoskeleton nincs a Titanfallban, sem ilyen képességek, tehát kb köze nincs hozzá. Az elég szűklátókörűség hogy azért mert van nagy ugrás máris ugyan az. A nagy francokat. Titánnfallba más a mechanika mint a COD AWban lesz, máshogy működik az eszköz is.

    Egyik sem nyúl a másiktól, mert mind a Titanfall, mind a COD gőzerővel fejlesztés alatt állt amikor még senki nem tudott a másikról, tehát a koncepció már adott volt, nem ebben a fél évben találták ki...

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.11. 22:32:45
  • Kongy
    #12297
    Oké, csak felb.sz, hogy ugyanazt próbálják eladni már megint, és megint, és megint. Mondjuk, hogy én meg nem veszem az is zicher.

    Lehet, hogy jó játék lesz, attól függetlenül, hogy unalomig ismert dolgok vannak benne. Titanfall is élvezetes lövölde.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.11. 22:22:38
  • sirpalee
    #12296
    Nem teljesen mindegy... Nehéz lenne úgy jövőbeli fps-t csinálni, hogy ne exoskeletonokkal rohangálnának a katonák, mindenféle menő kütyüvel felszerelkezve. :)
  • SlickAdam
    #12295
    basszus mi az a foto a boriton...
  • TDC Geronimo
    #12294
    holnap majd gameplay. soon meg játék :y
  • zzeN
    #12292
  • Totti5
    #12292
    Pontosan mikor született meg a döntés h a titanfallt kell másolni (állításod szerint). Érdekes lehet a titanfall megjelenése és a cod megjelenése illetve fejlesztési fazisaik tudatában.
  • Kongy
    #12291
    Teljesen mindegy. Játékmenet szempontjából ugyanaz lesz a 2 játék, leszámítva a titánokat. Ugyan úgy megvan itt is a cloak, a jetpack, minden. Le mertem volna fogadni, hogy ha kijött a Titanfall, a CoD majd annak a sikerét akarja meglovagolni... De a közönségnek mint látom annyira nem jön be :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.11. 22:15:49
  • sirpalee
    #12290
    Olyan koncepciokat hasznal ami mar evek, evtizedek ota a sci-fi irodalom reszei. Asszem se a crysis, se a titanfall nem exoskeletonokkal operalt. (crysisben nanosuit volt, annak bizonyos elemei hasonlitanak az exoskeletonokra, de annal jocskan tovabbmutatnak)
  • Kongy
    #12289
    Úgy értem kicsit sem merít a két említett címből.. á..
  • Totti5
    #12288
  • Kongy
    #12287
    Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem Titanfall-Crysis plágium.

  • Moby
    #12285
    A raspin linux fut. Abban nem csinálsz meg semmit ilyen minimál, sudo-su-aptitude ismeret nélkül.
    Picit forrasztani meg csak kell, mer valahogy a ledszalagot össze kell kötni a gpio-val.
    Mondom: nekem van raspim, van hozzá négybillió tutorial, de minimális linux ismeret nélkül semmi nem menne rajta.
  • heady
    #12284
    Miert? Youtube-os how-to video alapjan semmi extra, barki osszerakja mindenfele forrasztgatas meg linux-ismeret nelkul.
  • n000rbi
    #12283
    verdammt
  • SlickAdam
    #12282
    mar el is adtam.:)
  • n000rbi
    #12281
    Van egy olyan érzésem, hogy ez német és ausztrál földön tiltott portéka lesz :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.08.11. 18:30:29
  • n000rbi
    #12280
    Megtartod? Egy kör erejéig megvenném (mondjuk dajcsból posta nem kevés :))
  • Moby
    #12279
    Már a menüben fel akar szállni...Mondjuk a klíma is ki van kapcsolva, deee...szóval na :)
  • SlickAdam
    #12278
    ejjjha mekkora menet volt ez a Wolfenstein! nagyito alatt nezve semmi extra, de önfeledten jatszva: pure FUN. akar meg legendas is lehetett volna, de sajnos kihagytak jopar ziccert. igy "csak" egy emlekezetes, baromi jo lövölde igy a generacio elejere.
    meg kis erzelmet is vittek bele a vegere, szoval reszemröl beton-7,5/10.
  • TDC Geronimo
    #12277
    reinvented kifejezés érdekes. Lehet VR launch cím lesz? Bár nem tudom, hogy morpheus kijön-e jövőre egyáltalán.
  • TDC Geronimo
    #12276
    Csak ne amikor a gyerek alszik, mert durván pörgeti alatta 60 fps módba a gépet :)
  • Moby
    #12275
    Meggyött a lasszófaszom. Még ma megköpködöm :)
  • TDC Geronimo
    #12274
    Utolsó teaser

  • TDC Geronimo
    #12273