121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #12918
    Tower defense? Wut? :D A Garden Warfare minden, csak nem az :D Vagyis pontosabban nem csak az.
  • warass
    #12917
    Először nem kaptam meg, második login után ott volt a ládában. Komolyabb frame probléma nincs, hátha input lag, esetleg próbáld game modeban.
  • warass
    #12916
    Egy drágább CE vagy LE esetében nem, de budget-price kategóriában elég nagy difi.
  • Moby
    #12915
    Az elsőt még eléggé csapkorászó frémrét mellett tolattyúztam talán még 460-on.
  • Moby
    #12914
    Ja.
  • Moby
    #12913
    Én ezekbe a towerdefensekbe beleunok hamar. Az derült ki, hogy akkor is, ha csodás a prezentáció.
  • n000rbi
    #12911
    Nekem viszont mindkettő kimaradt, így egyszer valamikor sort kerítek rájuk.
  • SlickAdam
    #12911
    szerintem skippeld. lattad mar pompazatosan mindkettöt többször is. inkabb vegyel kaktuszt! :D
  • n000rbi
    #12910
    Mobynak #12908-ra:
    Left behind is megvolt?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.08.20. 11:08:35
  • Moby
    #12908
    Egyelőre nem tudom mi legyen ezzel a mijetroval. Mindkét részét letoltam kétszer(pontosabban az elsőt mindkét endingre pécén, aztán egyszer 360-on is).
    Ugyan elő van rendelve, de nemtudom mit tudna még hozzátenni. Itt nézegetem majd a polcon, mint a tlourt.
  • SlickAdam
    #12908
    na ja... :(
    metro uk-bol jon olcsobban
  • Moby
    #12907
    Vazz belefért volna a borítékba...
    Metro redux??? Nézzél már körül rendesen! :D
  • SlickAdam
    #12906
    vazz amugy a Kaktusz is olcsobb 576-ban, mint UK-ban vagy itt... beszaras.
    bar nem OLYAN nagy a különbseg. 2-3e :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.08.20. 08:37:22
  • Moby
    #12905
    Valamit töltött le. Érdemes lett volna egy előtte/utána tesztet csinálni, de most nem volt kedvem teknóbuzulni. Játszani akartam
  • n000rbi
    #12904
    Hozok is holnap egyet 576-éktól.
  • SlickAdam
    #12903
    tehat elkeszült hozza a pöccs?
  • Moby
    #12902
    Framerate esés???? Még csak hasonlót sem láttam 2 óra alatt. Momentán elképzelhetetlennek tartom, már csak azért is, mert annyira nem ügy kitolnia magából, hogy el sem mozdul a ventisebesség az alapállapotról. A leghalkabb AAA+++ játék eddig, ilyen fez-ekkel mérhető össze :)
    Hihetetlen mennyire kurvajó kontrollerrel tolni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.08.20. 07:29:27
  • heady
    #12901
    Ne csinaljatok mar, most komolyan meg kell vennem ps-re is? Ehh, legyen.

    Ugyanitt steam acc elado
  • Kongy
    #12900
    Meg, stash-ben keresd.
  • pike011
    #12899
    Itt ott néha leesik a frame rate. Nem vészes, barátnőm pl nem is látja, de az én szememnek már feltűnik. Nem játszottunk most sokat 1 órát kb és talán 3szor láttam fps esést, de a ps3 verzióhoz képest álom :D
    Gyűrűt ti megkaptátok?
  • Moby
    #12898
    Én nem láttam benne.
  • n000rbi
    #12897
    Stuttering?
  • pike011
    #12896
    Aki tolja a diablot ps4en leírná a PSN ID-jét? Tolhatnánk majd együtt :D
  • shaddam
    #12895
    Holnap jön a (crossbuy) hotline miami, meg egy gyilokzóna ingyendlc

  • Moby
    #12894
    Jézusisten, ezen a dio3-on valami olyan elképesztő élsimítás van, mintha 7b-s ceruzával rajzolták volna az éleket, miközben tűéles mégis minden. Őrület!
  • Kongy
    #12893
    Én megvettem PC-set is, meg ezt is. PC-ssel is toltam baromi sokat március óta, és szerintem ezzel is fogom :) De ha nem, akkor majd eladom, PC-set csak accal együtt tudnám, ezt meg bármikor el tudom passzolni.
  • heady
    #12892
    Es mar meg is bantam, hogy nem tudtam varni a konzolos megjelenesre, hanem megvettem pcre :(
  • Moby
    #12891
    Őrületes baromság, amiért 9 hónapja elfelejtek morogni: mér nem teszi teherbe az anyját a szotyi az olyan buziságért, hogy addig nem kezdi letölteni a kikúrt updatet, amíg nem indítom el???? Hisz nyilván azért indítom el, hogy AKKOR kelljen várni. Ezért nyomtam a szivenkúrt gombra, nemdebár???
  • Kongy
    #12890
    Na, belőttem totál úgy a Crusader irányítását mintha God of War-oznék :) Négyzet, háromszög sima, wrath-et nem igénylő csapások, R2 sebezhetetlenség 5 mp-ig, X meg a pajzsos támadás :) Nagyon élvezem :D Options-ben át kell állítani, hogy bármilyen spell-t bármilyen gombra átrakhass.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.08.19. 20:30:26
  • Kongy
    #12889
    Hát, itt még ki is tudsz térni a támadások elől, hála a jobb stick-nek :D Ilyen nincs, és nem is lesz PC-n
    Külön tetszik ez az új 'Massacre-rendszer', ezt eddig PC-n nem láttam, hogy 10 kill után jön egy csík, ami folyamatosan megy le, de visszatöltődik, ha ölsz, és ha sok-sok ellent megölsz, míg a csík látszik, akkor akár 2-3-szoros szorzót is szerezhetsz. :)
  • Newfronter
    #12888
    Akkor csak jobb a kontrolleres irányítás D3 esetében, mint PC-n. Hányszor, de hányszor van, hogy mobok közé ragadom, mert nem látom rendesen a kiutat a sok effektet között, és még az egérkurzort sem találom, mert elveszik olyankor a képernyőn, és persze ilyenkor meghalok...
  • Kongy
    #12887
    Gyerekek, ez a Diablo PS4-en egy álom. Nemcsak, hogy szép, és szépen fut, de még az irányítás, és a HUD is sokkal praktikusabb, mint PC-n! Ez igen!
  • SlickAdam
    #12886
    2 percig birtam, 1 db videot se nezek innentöl. jöhet azonnal, ahogy jelenik. remelem a performanszon azert javitanak.
  • shaddam
    #12885
  • SlickAdam
    #12884
    szedd mar össze magad gyerek!
    csatlakozz inkabb es akkor jatszunk nagyokat.
  • Skyline
    #12883
    Megsértődik mert fáj az igazság...Minden egyes alkalommal ugrott és fröcsögött a ps3-ról jóval kisebb felbontásbeli különbségre.
    Most hogy a One látványosan gyengébb és szóvá ejtik rögtön megy a védelem és a sértődöttség ha a szemére hányják hogy ugyan ezt csinálta.
  • Moby
    #12882
    Nem az összes játékra értettem, hanem ott, ahol "erőlködne". Szerintem ez mindenkinek nyilvánvaló volt.
    Azt meg egyszerűen nem is értem mi ez, hogy a ps3-nál senkit nem érdekelt. Dehogynem érdekelt. Sűrűn volt ez téma, nyilvánvaló is volt mindenkinek. Felesleges a sértődöttet játszani. Nem a hülyeséget verik bele, hanem elmondják a tényeket.
  • Totti5
    #12881
    -fav amíg ez lesz a helyzet, jó volt veletek sárcok, de ezt íígy én nem bírom itt is.
  • Skyline
    #12880
    Legyen és kezdje veled a söprögetést mert unalmas az állandó félremagyarázás.
    Ne kelljen visszakeresni az egykori nagy Ps3 vs Xbox 360 szónoklataidat amikor a játékok közti különbségeken szapultad a Sony gépét jóval kisebb különbségek mellett....Szeva!
  • Skyline
    #12879
    Tech erő látvány : Ps4 > One
    Online Ps4 <= One

    Ha csak online játékról beszélünk akkor szinte zéró.

    Exkluzívok döntsenek, de ha van egy jobb pc-d akkor a One felesleges mellé mert elöbb utóbb 1-2 minimális kívétellel úgyis kijön minden a pc-re, akárcsak a 360 idejében (Értsd Tomb Raider, Quantum Break is...Ahogy ezidáig is jöttek a exkluzívnak kikiáltott címek amikről mégcsak ki sem derültek hogy ideiglenes exkluzívok)...