121207

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Skyline
    #14323
    Győzködik a franc, egyes szutyok oldalak lehúzzák olyan dologért ami más játékban is benne van, meg mennek a tippek hogy húdecsalódottak a játékosok..És még sem telített a használtjáték piac, és a visszhang is igen pozitív pár hibától eltekintve. Folyamatosan tömik tartalommal, foltozgatják. Nem azért szeretik mert változatos. Azért szeretik mert iszonyat kemény kihívás, skill és csapatmunka-koop igényű játék, és ez lényeg, ebben bizony jelenleg a legjobb koop cucc a piacon.
  • Kongy
    #14322
    A nép élvezi a soha véget nem érő AC-szériát, a Watch Dogs-ot, sőt, még jó pár középszerű címet. Attól, hogy a nép szereti még nem lesz jó játék, hiába próbálsz meggyőzni itt mindenkit az ellenkezőjéről.
  • DarkSector
    #14321
    Kösz nem. :)
  • TDC Geronimo
    #14320
  • Skyline
    #14319
    Attól hogy random mapra hajigál a Dio3 attól még ugyan azok a helyek,ugyan az a sivár hangulat lévén van benne kb 5 háttér és ennyi.
    Ugyan olyan repetitív dögvész egyedül tolva, csapatban király. Nemmellesleg SOSEM lesz a Diablo 3 mögött olyan játékélmény mint egy lvl 26-os Strike-ban ahol 3 órányi kemény csapatmunka kell a sikerhez....
    De mind1 fikázzátok..A nép meg élvezi.:)
  • n000rbi
    #14318
    Urak, aki igényt tartana egy Diablo 3 UEE-ra, az keressen meg, mert eladóvá vált :)
  • sirpalee
    #14317
    Tanulj meg angolul.
  • DarkSector
    #14316
    magyarul nincs valami leírás? :D
  • TDC Geronimo
    #14315
    Figy. Ott a google, PS4 faq. Olvasgasd szépen át azt utána kérdezhetsz :D
  • DarkSector
    #14314
    Update:

    Demo ügyben:
    (kiegészítem a demo-kat, a magyar accounthoz képest)

    UK Account: + NBA Live 14 demo
    US Account: + Minecraft PS4 edition + Crimsonland + Sparkle 2 + Child of Light + Trial Fusion + King Oddball + Fez + Doki Doki Universe +
    Japan Account: nem néztem még


    ******************
    Magyar account alap:

    Fifa 2014 + Fifa 2015 + P.T. Demo + Thief + UFC + Lego Hobbit + Lego Movie + Lego Marvel + Backgammon Blitz + Trine 2 + Strider + Blue Estate


    Kérdés: most látom a kontroller színe összevissza változik, eddig kék volt alapon, utána piros lett, most zöld egyfolytában...ez mi? a profilokat különbözteti meg vagy mi?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.15. 21:58:23
  • DarkSector
    #14313
    Részeg disznó vagy? :D
  • TDC Geronimo
    #14312
    Ezt akár én is csinálhattam volna :D

  • DarkSector
    #14311
    :DDD

    Bozsemoj!

    Demo ügyben:
    (kiegészítem a demo-kat, a magyar accounthoz képest)

    UK Account: + NBA Live 14 demo
    US Account: nem néztem még
    Japan Account: nem néztem még

    Ps3-nál is ez volt.

    Kérdés: accountnál feldob egy ingyen 14 day trial PSN+ lehetőséget, ezt bármikor elhasználhatom?
    Ezzel kapok játékot is ?
  • SlickAdam
    #14310
    nem biztos.:)
  • DarkSector
    #14309
    Egyedül maradsz akkor. :D
  • TomStorm
    #14308
    Nálam ez lehet,hogy az év játéka lesz
  • arsmarci89
    #14307
    Destiny update, játèk közbe kidob, vagyis nem enged tovább játszani.Frissittem ,erre meg nincs szerver:S
  • n000rbi
    #14306
  • The Protector
    #14305
    Gondolom igen.Én már több hónapja eladtam a saját pédányomat.Most kölcsönbe van nálam.Azóta lett egy plusz nehézség,ha lenne időm annak állnék neki de most inkább mókás-élvezetes speed run-t tolok mintsem gubbasztós sunnyugást mert az már 2x megvolt.
  • DarkSector
    #14304
    Thx ez sirály. :D
  • DarkSector
    #14303
    Amire nem kéne? ettől durvább ötlet még nem született, nekem bejön ez az érintős téma.
    PL egy logikai játék, vagy valaminél....Mondjuk nem értem FPS-eknél miért nem lehet vele célozni.
  • DarkSector
    #14302
    Persze.

    Mint a laptop tapija, lehet az ujaddal érinteni, duplán érinteni, ez az egér bal gombját szimulálja, míg maga az egész pad benyomása a jobbegér gomb.

    Ezt azért rom mert pc-re kötbe EGÉRKÉNT müködik a tapipad. :D
  • lwb
    #14301
    A dio3 nem akciójáték, de azért az is kevés, ha csak egy gombot nyomkodsz, kellenek a special skillek is a bossokhoz. Vagy legalább a potion. De nem ezért lett jobb a dio, hanem mert nem ugyanazon (szó szerint) a pályán mész végig 25-ször, hogy grindolj még levelt. Hanem a sztori szépen organikusan felvisz arra a szintre, ami elég a végellenfél leveréséhez. Nem kell kilépned, aztán újra vissza, hogy feltöltődjenek a dungeonök.

    A destiny ezzel szemben elvárja tőled, hogy ugyanazokat a helyszíneket rohangáld keresztül még hússzor, mielőtt a következő story missionre mennél, mert különben k nehéz lesz és előbb utóbb lehetetlen is.

    Egyéni preferencia meg tökmindegy. A dio akkor lenne ezzel kb egyenértékű, ha pl. az Act 1 után, ahhoz hogy az Act 2-ben életképes legyél, elvárnák, hogy még tegyél 8-10 kört Tristamban meg a templom alatti katakombákban csak a grindért. Ami rohadt idegesítő és unalmas lenne. És igen, számít hogy más ellenfelek, más loot, más skillek jönnek folyamatosan.

    Nem rossz a destiny, de messze nem egy korszakos izé. Majd a division talán.
  • shaddam
    #14300
    Groundingon elvileg megszopat :D
  • n000rbi
    #14299
    Rendben, majd bedobom ide, ha eladó lesz. Sooon :)
  • The Protector
    #14298
    Én újra nekiálltam,harmadszorra a Last of US-nak.Egyszer végignyomtam normalon majd egyből a legnehezbben.Könnyű volt az összes fokozat.Most elkezdtem úgy,hogy normalon de nem lopakodok hanem élvezem a lövöldözést meg a köcsögölést.Na így teljesen más a játék és egy teljesen új játékot kapunk.Az ellenfelek iszonyat okosak.Bekerítenek,flankolnak stb......iszonyat mód meg tudnak picsázni mert átvernek.NAgyon tetszik,egy teljesen új játék.Így már értem miért írják,hogy mennyire okosak az ellenfelek mert ugyebár lopakodva nem buktam le szinte sosem,úgy meg nem tudta magát megmutatni az AI.Eszméletlenül nagy élmény.
    A játék amúgy legnehezebben is könnyű mert csal és segít téged.Nem kell annyira spórolni benne mint azt az ember hinné.Ha nem lősz semmennyit,nem fog dobálni lőszert egy darabot sem.Megtart a játék kb 3 töltényes szinten,de amint kifogysz vagy apad a készlet,dobálja neked a cuccokat minden szinten.Gyakorlatilag a nehézség annyi,hogy alacsonyabb készletszinten tart a játék és ugyebár kisebb az észlelési idő mikor mondjuk valakinek a periférikus látásába kerülsz bele.

    Még mindig azt mondom,hogy remekmű minden téren.
  • sirpalee
    #14297
    Kétszer nyomd meg a share buttont.

    Btw erre baromi egyszerű rákeresni. like this
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.09.15. 16:40:50
  • Kongy
    #14296
    Le lehet nyomni igen, AC4-ben így jön elő a térkép pl. Akkor lenne felesleges, ha NEM lehetne lenyomni, azt írtam :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.15. 16:39:25
  • SlickAdam
    #14295
    le lehet nyomni. vagy hogy erted?
  • Kongy
    #14294
    Nem tudni, lehet később kibővítik a tapipad fícsöreit is. Bár jelenleg szerintem teljesen felesleges lenne, ha nem lehetne lenyomni. De mint látszik, Sonynak ez a mániája, hogy mindenre touchpadot tegyenek, arra is, amire nem kéne (DS4, PS Vita)

    MÁS: Ha valaki beleunt a Destinybe, akkor értelmes áron megvenném tőle.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.15. 16:35:54
  • arsmarci89
    #14293
    Destinybe ha 20as szintet elèrem akkor már pvpbe is dob valami èrtèkelhető kèk,lila cuccot?Vagy csak repuzás után tudok legendary cuccot venni?Amùgy tènyleg izlèsek ès pofonok, èn megjelnèskor megvettem a last of us-t ès 2-3óránàl nem is játszottam vele többet, annyira untam.Èrdekes Destinyt aligtudom abbahagyni:D Norbi ha mèg oktober elejèn meglesz a diablo, èn vevő lennèk rá:)
  • DarkSector
    #14292
    Videóval kapcsolatban még 1 kérdés: Mi határozza meg hogy a felvétel (videóklip mikor induljon?)
    Nálam a végpontját lehet csak meghatározni, ahogy láttam, a kezdést nem....
  • DarkSector
    #14291
    Ha valakit érdekel:

    Amúgy szereztem a gépnek USB 3.0-ás pendrive-ot, 16GB-os, mindjárt más, kb 4-5 megával pakol rá exFat modba.

    Ugye USB 2.0-val 100kb-al másolt.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.15. 16:21:54
  • DarkSector
    #14290
    Most szeretném kifejezni bánatomat!

    Ha innen olvassák a fórumot a fejlesztők, mérnökök.

    Miért nem lehetett megcsinálni vazze , hogy:
    1. a tapipad ne csak a mini billentyűzeten lehesen egérként használni!!!! Böngészőben meg analog kar, mekkora ziccer!!!!!!!!! Vagy magában a menüben lépegetni a tapipaddal esetleg....:S
    2. billentyűzet vagy egér usb-n nem megy, egér még oké, de a billentyűzet már x360 is kezelte!!!!
    3. egy apró mini rendes billentyűzet ha lenne a kontrolleren, vagy utólag hozzá venni, hát Wattafack....

    PS4-en maga a gép meg játékok faszák, (bár nem csoda 120 ezerért cserébe el is várja az ember)
    DE HOGY A LEGTÖBB ÉS LEGDURVÁBB FEJLESZTÉS A KONTROLLERT ÉRINTI, SZERINTEM MAGA A KONTROLLER EGY CSODA, HOGY ENNYI MINDEN VAN RAJTA BENNE....hogy mikor mennyire kényelmes az más dolog, de ez nem gyenge, látom a kontroller helyettesíti a kék fénnyel a ps3 move-ját....játékokban érzékeli, csak arra nem jöttem még rá, hogy mi érzékeli? hiszen nincsen ps4-hez nekem kamera....talán maga a konzol elejében van valami?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.15. 16:15:39
  • Kongy
    #14289
    Szóval jön végre egy értelmes(nek tűnő) autós játék + két semmirevaló szemét :D Jó az.
  • TDC Geronimo
    #14288
    Elsewhere, Sony has confirmed that the PS Plus edition of DriveClub will not count as one of October's free games for the service. It will instead be a bonus on top of the planned PS Plus offerings for the month.

    "Driveclub will be in addition to your regular PS Plus allocation," stated PS Blog manager Fred Dutton. "There's loads of content included. Do try it out: I think you'll have a great time with it, and at no additional cost to your wallet."

    Szóval jön mellette még 2 indie cucc is :P
  • Kongy
    #14287
    Na, jó, akkor megnyugodtam. Ez amúgy tényleg érdekes, amit mondasz, mert tényleg 90-es értékeléseket kapott a diablo, és nem értem én sem mire föl. Oké, el lehet vele lenni, Destiny-vel is, de szerintem a reális értékelés mindkét játéknál olyan 70-75% lenne.

    @Gero

    Hát el tudom képzelni :D Az bánt engem igazán (már az alapján amit bétában + gameplay videókban láttam), hogy kb nincsenek karakterek, mint olyanok. Van a Ghost, az pofázik hozzád végig, azt kell megvédened. Ennyi. Legalább tehettek volna bele egy 2 órás story módot, ami akciódús, scriptelt... stb. Ettől még lehetne coop központú, évekkel ezelőtt a Gears of War-nál milyen jól megoldották már a fasza sztori módot, és a coopot egyben! Lehetett többször több irányba menni stb, de voltak rendes átvezetők, KARAKTEREK...

    MÁS: Az megvan, hogy November 18-án GTA V, Dragon Age Inquisition, Little Big Planet 3, Far Cry 4 kombó van?? :DDDD Nem mondom, az szép kis nap lesz, de ezeket igazán feloszthatták volna szépen szeptembertől decemberig... nem egy napra 4 nagyobb cím.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.09.15. 15:55:34
  • TDC Geronimo
    #14286
    Most értem végére ennek a "storynak" Atyaég mi volt ez :DD

    Ennél még a BF4 kampány is jobb volt ez talán elmond róla mindent.
  • Skyline
    #14285
    Nem mondtam, azt mondtam hogy semmivel sem élvezetesebb a DIO amit egekbe magasztalnak...Sőt számomra még bárgyú is, amikor megláttam EPIC fightként azt hogy áll a barom a nagydarab főgané mellett üti üti és néha enerzsidrink, miközben a nagydarab visszaütöget meg néha bejönnek kisellenfelek...Nevetséges...
    Jóval többre értékelem a Destiny-t minőségben és élményben egyaránt de ez persze ízlés kérdése...Ettől még továbbra is vicc hogy amit egy játékban lehúznak azt a másiknál néma csöndben tűrik..Akkor vajon hol a nagyobb hype?:)

    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.09.15. 15:26:16
  • Kongy
    #14284
    Azt ne próbáld beadni nekem, hogy a Destiny single-ben élvezhetőbb, mint a Diablo :D Ugyan az a repetitív dara, csak fps nézetben.